Şimdi Ara

Silkroad'a Yeni Başladıgınızda Yaptıgınız Komik Şeyler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
3.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sırf para harcamamak için 20 lwl e kadar pot almadan oturarak kastığımı hatırlıyorum
  • - Ben 2 yıl önce ilk başladığımda herkeste sincap , maymun görüyordum hotana gitmiştim ortadan yazmıştım sincap nerde satılıyor diye...

- Bu arada konu nerde ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Messerschmitt BF109 -- 30 Ekim 2008; 10:14:24 >
  • BENDE BAŞLADIMDA BÜTÜN SİLKLERİ AÇTIM VE TİGER GİRL LWL 5 OLARK BİLİYORDUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi türkwarior -- 1 Ağustos 2008; 17:14:45 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Auto CAD

- Ben 2 yıl önce ilk başladığımda herkeste sincap , maymun görüyordum hotana gitmiştim ortadan yazmıştım sincap nerde satılıyor diye...

hotanda ortada deince aklıma geldi bende hani o jangandan çıkıonca myngyangların orda yol ikiye ayrılıoya ordaki çatalda büyük bi ağaç var şey yazmıştım bütün türkler büyük ağacın oraya gelin dieşimdi çok gülüorum

• Şu ana kadar en cok guldugum Tiger Giant ı TigerGirl sanıp kesip ondan sonrada Silkroad online a konu acan arkdasta
  • çinli karakterlerde uçan kızı görüp, bu uçma skilli kaç lvlde açılıyo diye soruyodum herkese
  • ilk charımı 16 levele kadar str-int eşit bir şekilde glavie-spear yapmıştım.
    zaten abimle oynuyorduk o anlatmıştı çoğu şeyi.
    son olarak hotan'a gitmeye korkardım yüksel level olmadığım için. ölürüm sanıyordum
  • quote:

Orjinalden alıntı: MoriKalina

çinli karakterlerde uçan kızı görüp, bu uçma skilli kaç lvlde açılıyo diye soruyodum herkese

oda guzelmiş
  • oto pod almayı bilmiyodum küt diye ölüyodum
  • quote:

Orjinalden alıntı: MoriKalina

çinli karakterlerde uçan kızı görüp, bu uçma skilli kaç lvlde açılıyo diye soruyodum herkese

• Ben Legit kasıyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evo8645 -- 1 Ağustos 2008; 17:43:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Auto CAD

- Ben 2 yıl önce ilk başladığımda herkeste sincap , maymun görüyordum hotana gitmiştim ortadan yazmıştım sincap nerde satılıyor diye...

YANLIŞ YERDEMİ?
  • 20 lv'e kadar elle pot bastım
  • quote:

Orjinalden alıntı: nicer

20 lv'e kadar elle pot bastım

benim hala elle bastıgım oluyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: 0!!Obbs!!0

quote:

Orjinalden alıntı: nicer

20 lv'e kadar elle pot bastım

benim hala elle bastıgım oluyor

Ben cold hybird(yarıyarıya) glaiverime 32 lwle kadar elle basmıştım
  • Arkadaşım sroyu ilk yüklediğim gün bana 14 lvl char vermişti girmiştim pot mot hiç birşey bilrmiyorum tabi neyse ben gittim mangyanglarda kasıyorum.... ve kendi charımı açtım olympusta kendi ilk charımdı 2 str 1 int gidiyordum blade skili yerine glev skili açmıştım ve neden kullanmıyor diyordum.tepede bir yazı yazıyordu babamı çağırdım bu nne diye soruyordumbende sosu npc ye satmıştım 1,5 yıldır oynuyorum en yüksek charım 33 Ve birde arkadaşımla oynuyorduk arkadaşım ne zaman gitsem small eyed gohstların ordaydı nie burdasın olum diyodum başka canavar varmı diodu (mangyang hariç) sanırsam 11 lvl a kadar small eyed ghostlardaydı 1 k param olmuştu mangyanglarda kasarken 1 m olduuuuu diyem seviniyordum ahhh ahhh ne zamanlardı oyundan çok zevk aldığım zamanlardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KyuuJuu -- 1 Ağustos 2008; 20:00:21 >

• quote:

Orjinalden alıntı: KingDoruk

Arkadaşım sroyu ilk yüklediğim gün bana 14 lvl char vermişti girmiştim pot mot hiç birşey bilrmiyorum tabi neyse ben gittim mangyanglarda kasıyorum.... ve kendi charımı açtım olympusta kendi ilk charımdı 2 str 1 int gidiyordum blade skili yerine glev skili açmıştım ve neden kullanmıyor diyordum.tepede bir yazı yazıyordu babamı çağırdım bu nne diye soruyordumbende sosu npc ye satmıştım 1,5 yıldır oynuyorum en yüksek charım 33

naptın sen yaw ?
    1,5 yılda kaç tane char kasardın

• quote:

Orjinalden alıntı: MirabLe

quote:

Arkadaşım sroyu ilk yüklediğim gün bana 14 lvl char vermişti girmiştim pot mot hiç birşey bilrmiyorum tabi neyse ben gittim mangyanglarda kasıyorum.... ve kendi charımı açtım olympusta kendi ilk charımdı 2 str 1 int gidiyordum blade skili yerine glev skili açmıştım ve neden kullanmıyor diyordum.tepede bir yazı yazıyordu babamı çağırdım bu nne diye soruyordumbende sosu npc ye satmıştım 1,5 yıldır oynuyorum en yüksek charım 33

naptın sen yaw ?

kastım kasmasınada hepsinden 30 lvlda sıkıldım baya bi charım var

• quote:

quote:

quote:

naptın sen yaw ?

peki ne amaçla oynadığını sorabilir miyim ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

naptın sen yaw ?

peki ne amaçla oynadığını sorabilir miyim ?

ben oyundan zevk almaya çalışıyorum deli gibi lvl geçmeye değil.yüksek lvl olup hava atmak için değil

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.