Şimdi Ara

Silkroad'a Yeni Başladıgınızda Yaptıgınız Komik Şeyler (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
3.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • para botlarını normal oyuncu sanıyordum ve benim vurduğum yaratıklara vuruyo diye sürekli PM de küfür ediyordum onlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JiiLeT -- 14 Ocak 2009; 11:27:43 >
  • Kervan yaparken jangan limanının orda bi bug bulmusduk suya girebiliyorduk thiefler geldiginde oraya girip saatlerce cıkmadıgımı hatırlarım ne günlerdi yav
  • ilk bende köpek alacam arkadaş vermişti para köpek nerden alınıor dedım oyuncunun tekıne jangan kasabından alınıo dedım ortada bagırıodum jangan kasabı nerde die :)
  • eu geldiğinde tüm moblar general diye kaçıyordum

bi de anında gold sayısını değiştirerek 16 sos spearı 1 golda atıp 700 k ya satmıştım onra wolf almıştım
  • ben 16lwl 8 lwl sos glavie düşürdüm 80k ya satmıştım çok sevindim kazık attım sandım ama kazığıyemiştim:D
  • ilk ivy'i görünce normal char sandım kafaya slm yazdım beni görünce yatırdı.sonra beni nie yatırdın diye küfür etmiştim.
  • Oyunu bi arkadaş öğretmişti bana. +3 basınca arkadaşı arayıp : ''Ulan gel sos yaptım'' die sevinmiştim :)
    Ne güzel günlerdi ama ^^
  • STr ile int i eşit agırlıkta veriyodum skiller saten ucmus:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: effsane_61

ben bu oyuna başlayalı ...2 yıl oldu....

ilk çarım 27 level ful str vizard;))))şimdi stal çarı gülmeyin deli para var üstünde ve item....

ikinci çarım ful int viz 88 de kaldı garibim hala öyle.....oyuna başladıktan 1.5 yıl sonra çin karakter hiç kasmadımdan....uçan kız varya onu çinli lerin bir bafı sanıyordum....arkadaşa sordum bunlar nasıl uçuyor anlamış değilim diye ... yarım saat güldü....şimdi 87 ff uçan kız bladem var.....

2 yıl önce wizard varmıydı

ne zaman gelmişti şu legend yeavh

• quote:

Orjinalden alıntı: KeLeBeK-eTKiSi

Oyuna başlamıştım 2-3 hafta geçmişti herksde at , maymun fln görüyodum trader kervan malının üstünde silk blabla yazıyodu onu alıp silk ile maymun almaya bile çalışmıştım,

Hele bide ilk at aldığımda alt komşu var oda oynuyo , heycandan çaldım kapısını at aldım fln dedim sevinçten dört köşe olmuştum , atın üsütnde skil vurabileceğimi sanıyodum

ilk söyledine katılıyorum :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: nicer

20 lv'e kadar elle pot bastım

walla bnm başladığım zmn oto pot basma yoktu bizde elle basıyorduk

oyuna başlıyınca arkadaş yardım ediyordu

Herşey bir yana unutamadım en büyük olay
    akşam oyundan çıkarken esp'e basıp save butonu hangisi diye uraşmıştım
    neyse onuda sonradan arkadaştan öğrendim
  • Weapon Elixiri npc'ye satıyordum (20k yı görünce gözüm dönmüştü :)

+ şimdi aklıma geldi: kervan çekerken (1 yıldızla) bütün oyuncu thieflere dalıyordum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoSeKu3 -- 14 Ocak 2009; 21:55:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lurtz

quote:

ilk çarım 27 level ful str vizard;))))şimdi stal çarı gülmeyin deli para var üstünde ve item....

ikinci çarım ful int viz 88 de kaldı garibim hala öyle.....oyuna başladıktan 1.5 yıl sonra çin karakter hiç kasmadımdan....uçan kız varya onu çinli lerin bir bafı sanıyordum....arkadaşa sordum bunlar nasıl uçuyor anlamış değilim diye ... yarım saat güldü....şimdi 87 ff uçan kız bladem var.....

ztn DH-Sro bölümün en büyük özelliği

herkesin bol keseden atması

geçen dedim oyuna 2005'te başladım diyenlere inanmıyorum dedim

adam hala itiraz ediyor yok bn başladım hatta en büyük union bizdeydi

la 2005'de ne unionu ? guild ztn max 3 lv oluyordu şaka gibi

• quote:

Orjinalden alıntı: senercavusoglu

ilk ivy'i görünce normal char sandım kafaya slm yazdım beni görünce yatırdı.sonra beni nie yatırdın diye küfür etmiştim.

sallamaya devam..
  • Bende yazıyım bari ..

Sınıftan 2 arkadaşım aracılığıyla başladım oyuna.. sonra diğer arkadaşlarda katıldı falan neyse :P indirdik oyunu 500 küsür mb ' tı ozaman.. bana bowcu aç dediler hızlı kasarsın açtım oyuna girdim.. Jangan ın ortasındayım.. ne reklamcı çar var, ne küfreden var, herkes açıktan birbiriye sohbet ediyor, item arıyıp, satıyor.. Jangan şehri çok hoşuma gitti.içerde biraz dolandıktan sonra haydi bismillah deyip South Gate e yöneldim.. ( OnLine oyunLardan nefret eden bir insanımdır ozamanlarda :)) zaten oyundaki amacım biraz takılıp bidaha yüzüne bakmamaktı :) Neyse bi çıktımki ne göriym.. Janganın önü full pvp yaıpyorlar.. öyle hoşuma gitmiştiki biraz izledikten sonra başladım kasmaya.. 4-5 levele kadar mang. kestikten sonra yaw başka yaratık yokmu hevesiyle sro nun sitesine girdim haritada ki yaratıklara ve levellerine baktım ( yani hep yaratıkları levellerinde kastım :))

Neyse yaptığım eziklikleri anlatıyım :)

Toplam 2 çarım var bu oyunda.. bi felaketlere uğrayan çar.. bide şimdiki çarım :) 2. çarımı full pro. olarka kastığımdan ilk çarımda olanları anlatıcam :)
    Nasıl sp kastıysam 21 level olan çarımda tüm skiller açıktı.. ne silah düşürürüsem onunla kasıyordum : ) çok zevkliydi 1str-1int verdim .. Trade çekenlere değil. Hunter lara hayrandım :) inanılmaz karizmaydı 8dg giyen çar gördüğümde onlara insan gözüyle bakmıyordum :) 13 levelde koşa koşa donwhang a gitmiştim ve oralı olmuştum .. nede olsa o şehirdede 1 levellik yaratıklar vardır dedim.. gittiğimde değişik degreli insanları ve o kalabalık donwhangı görünceki halimi hiç unutamam.. ve earth ghost larla ilk tanışma anımı.. :) daha sonra jangana dönebilmek için üst başımı npc ye satıp para toplayıp jangana döndüğümde yeniden doğmuş gibi oldum :)sonda 21 levelde ghost-devil buglarda kasarken alt tuşuna basıp, heryerde pvp yapabiliyoruz sanmıştım yanımdaki bow cu bana ks yapıyordu..bende cezasını veriyim diye alt tuşuna basıp onu kestim ve ilk pk mı oldm :D tabi bilmiyorum.. sonra şehre gittim pvp yapıyım dedim.. çıktım dövüştüm dövüştüm öldüm.. üstümdeki item düştü.. Normal pvp yapıyorum sanıyordum. birsüre sonra itemlerimin yarısını kaybedince oyunu bırakmaya karar verdim.. ama silkroad ı sevmiştim.. gece gündüz videolara bakıp, araştırmalar yapıyordum.. ve artık adam gibi biliyordum silkroadı.. ve youtube daki " Best SRO Movie " nin verdiği gazla blader ımı açtım :) artık oyunda eziklik dönemim bitmişti ve hiçbirzaman yaşayamadığım inanılmaz zevkli, zamanlarım da başlamıştı.. sınıftan 4 -5 arkadaş beraberdik.. samimi bir guilddeydik.. Oyun her an heycanlıydı..pvp olsun, kasmak olsun.. Her an bir heycan wardı..mesela kasarken çarınızı başı boş bırakamazdınz.. çünkü bir kervan yoldan geçerse çarınız yatabilirdi :) Level atladıkça mükemmeldi.. gittikçe mükemmelleşiyordu oyun.. büyük banlanmalar oluyordu.. Bot kullanan 2 elin parmak sayısını geçmezdi.. Taaki, o kara gün gelene kadar.. Temmuz 2007..bir salı sabahı uyandık oyuna girdik ve o ölü şehirlerle karşı karşıya kaldık.. ne dw de ne janganda kimse yoktu herkes eu çar açmış oynuyorlardı.. Neyse herkes sıkılr bırakır buralar şenlenir dedim yine.. Eu ya en ufak bir hevesim olmadığından yeni şehirlere bile gitmedim. 1 haftanın sonunda nerde bu insanlar.. ne yapıyorlar diye semerkand a gittim ve kokuruların orda adım bile atılmycak derecedeki kasan partyleri gördüm .. hemen pt attılar banada.. nede olsa tank a ihtiyaçları vardı.. 40 levellere kadar oralarda kastım.. fena değildi durum. şen şakrak geçtik hotana. yine yalnız kaldım. ama bu yalnızlık, başlardaki yalnızlıktan farklıydı. Artık gözümü Level atlama hırsı bürümüştü.. benden önce yüksek level olan eu ları gördükçe çıldırasım geliyordu çünkü ben o çarlardan 1 sene önce vardım . daha sonra bota bulaştık.. sonra premium falan.. artık silrkoad beni sömürmeye başlamıştı.. okulda yemez, ptt ye yatırırdım..

Ama şanslıyım.. çünkü Sro nun o güzel zamanlarını kaçırmamıştım.. Ve acıyorum o 1-2 milyon sp yapıp, ne olduğunu anlamadan 90 level olan çarların sahiplerine. çünkü o güzel zamanları göremediler..

• hep force gitmiştm bi int str karışıık veriyodum :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: WarriorAngel

Bende yazıyım bari ..

Sınıftan 2 arkadaşım aracılığıyla başladım oyuna.. sonra diğer arkadaşlarda katıldı falan neyse :P indirdik oyunu 500 küsür mb ' tı ozaman.. bana bowcu aç dediler hızlı kasarsın açtım oyuna girdim.. Jangan ın ortasındayım.. ne reklamcı çar var, ne küfreden var, herkes açıktan birbiriye sohbet ediyor, item arıyıp, satıyor.. Jangan şehri çok hoşuma gitti.içerde biraz dolandıktan sonra haydi bismillah deyip South Gate e yöneldim.. ( OnLine oyunLardan nefret eden bir insanımdır ozamanlarda :)) zaten oyundaki amacım biraz takılıp bidaha yüzüne bakmamaktı :) Neyse bi çıktımki ne göriym.. Janganın önü full pvp yaıpyorlar.. öyle hoşuma gitmiştiki biraz izledikten sonra başladım kasmaya.. 4-5 levele kadar mang. kestikten sonra yaw başka yaratık yokmu hevesiyle sro nun sitesine girdim haritada ki yaratıklara ve levellerine baktım ( yani hep yaratıkları levellerinde kastım :))

Ama şanslıyım.. çünkü Sro nun o güzel zamanlarını kaçırmamıştım.. Ve acıyorum o 1-2 milyon sp yapıp, ne olduğunu anlamadan 90 level olan çarların sahiplerine. çünkü o güzel zamanları göremediler..

Benide Almanya'daki abimin zoruyla oyuna başladım (abim derken abim kadar yakın)

Neyse tmm dedim girdim
    tabi her şeyi anlatıyor hybrid ol canımı ye
    Jangan'dan çıktım düz yayla şimdiki gibi öle sarı çiçekler yok
    Abi sarı çiçeği salla Ağaç yok yemn ederim en fazla o manyangların orda 2 3 tane ağaç vardı onlarda o büyük ilerde fln

ztn o ağaçlar fln Venice serverının açılıyışıyla geldi sonra teker teker xian troya fln geldi

herneyse
    spleri hueksal ve cold'a verdim. Abim aslında fire dedi ama dedim cold daha mantıklı dondurur diye
    yumurtalardan ticket maymun fln çıkararak abimle beraber kastım
    (diceksiniz; ulan bune lan adam oyuna ilk defa bşlıyor pro. olmş artık herşeyi biliyor.. Abim yrdm ediyor dedim ya )

ztn o ticket fln olmasa oyunu oynamazdım
    ata binerken glavie dik şekilde tutuyor ya o görüntü beni bitirmişti

ben stratejik savaş oyunlarını çok severim

e bud 3D oo tam bnlik len bu oyun dedim ve it gibi kasmaya başladım

• WarriorAngel

Bende iLk Resi AçtığıM Zaman :D Ölen Adam Arıyordumki Res Wereyim :D Bir Keresindede öLen bi Bota Res Wereyim Dedim Ne Yaptımsa Adam kaLkmadı HatırLarım xD o günden Sonra Res ÇaLIşmıyor Die bi Daha Kullanmadım :):)
  • quote:

Orjinalden alıntı: synaX:Lecter

quote:

Orjinalden alıntı: Lurtz

quote:

ztn DH-Sro bölümün en büyük özelliği

herkesin bol keseden atması

geçen dedim oyuna 2005'te başladım diyenlere inanmıyorum dedim

adam hala itiraz ediyor yok bn başladım hatta en büyük union bizdeydi

la 2005'de ne unionu ? guild ztn max 3 lv oluyordu şaka gibi

gülmekten karnıma ağrı girdi

• quote:

Orjinalden alıntı: WarriorAngel

Bende yazıyım bari ..

Neyse yaptığım eziklikleri anlatıyım :)

Toplam 2 çarım var bu oyunda.. bi felaketlere uğrayan çar.. bide şimdiki çarım :) 2. çarımı full pro. olarka kastığımdan ilk çarımda olanları anlatıcam :)
    Nasıl sp kastıysam 21 level olan çarımda tüm skiller açıktı.. ne silah düşürürüsem onunla kasıyordum : ) çok zevkliydi 1str-1int verdim .. Trade çekenlere değil. Hunter lara hayrandım :) inanılmaz karizmaydı 8dg giyen çar gördüğümde onlara insan gözüyle bakmıyordum :) 13 levelde koşa koşa donwhang a gitmiştim ve oralı olmuştum .. nede olsa o şehirdede 1 levellik yaratıklar vardır dedim.. gittiğimde değişik degreli insanları ve o kalabalık donwhangı görünceki halimi hiç unutamam.. ve earth ghost larla ilk tanışma anımı.. :) daha sonra jangana dönebilmek için üst başımı npc ye satıp para toplayıp jangana döndüğümde yeniden doğmuş gibi oldum :)sonda 21 levelde ghost-devil buglarda kasarken alt tuşuna basıp, heryerde pvp yapabiliyoruz sanmıştım yanımdaki bow cu bana ks yapıyordu..bende cezasını veriyim diye alt tuşuna basıp onu kestim ve ilk pk mı oldm :D tabi bilmiyorum.. sonra şehre gittim pvp yapıyım dedim.. çıktım dövüştüm dövüştüm öldüm.. üstümdeki item düştü.. Normal pvp yapıyorum sanıyordum. birsüre sonra itemlerimin yarısını kaybedince oyunu bırakmaya karar verdim.. ama silkroad ı sevmiştim.. gece gündüz videolara bakıp, araştırmalar yapıyordum.. ve artık adam gibi biliyordum silkroadı.. ve youtube daki " Best SRO Movie " nin verdiği gazla blader ımı açtım :) artık oyunda eziklik dönemim bitmişti ve hiçbirzaman yaşayamadığım inanılmaz zevkli, zamanlarım da başlamıştı.. sınıftan 4 -5 arkadaş beraberdik.. samimi bir guilddeydik.. Oyun her an heycanlıydı..pvp olsun, kasmak olsun.. Her an bir heycan wardı..mesela kasarken çarınızı başı boş bırakamazdınz.. çünkü bir kervan yoldan geçerse çarınız yatabilirdi :) Level atladıkça mükemmeldi.. gittikçe mükemmelleşiyordu oyun.. büyük banlanmalar oluyordu.. Bot kullanan 2 elin parmak sayısını geçmezdi.. Taaki, o kara gün gelene kadar.. Temmuz 2007..bir salı sabahı uyandık oyuna girdik ve o ölü şehirlerle karşı karşıya kaldık.. ne dw de ne janganda kimse yoktu herkes eu çar açmış oynuyorlardı.. Neyse herkes sıkılr bırakır buralar şenlenir dedim yine.. Eu ya en ufak bir hevesim olmadığından yeni şehirlere bile gitmedim. 1 haftanın sonunda nerde bu insanlar.. ne yapıyorlar diye semerkand a gittim ve kokuruların orda adım bile atılmycak derecedeki kasan partyleri gördüm .. hemen pt attılar banada.. nede olsa tank a ihtiyaçları vardı.. 40 levellere kadar oralarda kastım.. fena değildi durum. şen şakrak geçtik hotana. yine yalnız kaldım. ama bu yalnızlık, başlardaki yalnızlıktan farklıydı. Artık gözümü Level atlama hırsı bürümüştü.. benden önce yüksek level olan eu ları gördükçe çıldırasım geliyordu çünkü ben o çarlardan 1 sene önce vardım . daha sonra bota bulaştık.. sonra premium falan.. artık silrkoad beni sömürmeye başlamıştı.. okulda yemez, ptt ye yatırırdım..

söylediklerine aynen katılıyorumne günlerdi be

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.