Şimdi Ara

Silkroad'a Yeni Başladıgınızda Yaptıgınız Komik Şeyler (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
3.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 3 arkadaşız lvler 21 22 demon horse görevi yapıyoruz bir arkadaşın görevi var bize diyor en son vuruşu bana bırakın görevi yapayın filan diyordu :D daha sonra yaratıkalrı keserdik gold düşerdi hmen koşardık alamaya :D
  • OTO POT VARKEN (AMA BİZ BİLMİYORKEN) 123 YERİNE SKİLL DEĞİL HP-MP-UNİ KOYARDIK :D

Return scrool çıktı die cafede çığlık attım adam dışarı attı 12 lvl dE xian sanane3469 çarımın ismi iyi hatırlıom :D

STR İNT KAVRAMINI BEN KENDİME GÖRE ÇEVİRDİM 1 STR 1 İNT :D

SKİLL KONUSUNDA :D

PACHEON-BİCHEON-HEUKSAL-COLD-LİGHT-FİRE-FORCE :D giderdim :D ÜSTÜMDEDE ARMOR :D CANIM SIKILDIKÇA DEĞİŞİK SİLAH KULLANIRDIM :D ZATEN 22 LVL E GELDİĞİNDE MASTERY NERDEYSE 300Ü :D VURUYODU 23 OLAMADIM O ÇARLA :D

EVENT ZAMANI :D

30 Jevel boxu yere atılmıyo bi boq çıkmıyo die npc bastım :D GDF ZAMANI :D

gdf maleleri :D femaleleri 150k dan :D special hunterleride Npc satıodum o zamanlar gdfden daha değerliydi specialler :D

Thif şehrini bulmuştum :D 10k YA SUİT ALIP :d 75k 100k ya satardık :D
  • Vallaha ben oyuna yeni başladım 1 ay oldu ama burdaki yazılarda çoğunu şimdikte yapıyorum
  • oyuna knightla başladığım için orda pelerin almanın iyi bişey olduğunu biliyordum sonra silkroada başladığımda kepleri pelerin sanmıştım alıp giymiştim
    constantinden çıkarkan sürekli birileri bana vuruyordu bende ölüyordum
    pk diye bişey duymuştum pk oldum sanıyordum tabiii birkaç gün sonra öğrendim doğru şeyleri........
  • oyuna ilk arkadaşım sayesinde troy da başladım. 5 levele kadar mangyanglarda kastım arkadaşım yeohaları gösterdi bana oraya gittim pot ne stat puanı ne bilmiordum. öretti onları bana potu kuzenim basıyordu bende skillere basıyorum pandora's bow çıkmıştı yeoha dan 5k 5500 gold a sattım 50 tane hp pot almak için :D exchange yerine işimizi yere atarak çözüyoduk bütün skilleri açmıştım ve inanmıcaksınız ama 16levele kadar 1 lvl oyunun başında verilen glavyeyle kastım.her bölümde 4 skill var sanıyordum aşağıya indirmiodum bazı skiller benim adamımda yok sanıodm

++ edit*: silkroadun sitesinde login olunca change character name yazıodu bende adamının ismini değiştirebiliyorsun sanıyordum halbuki serverdaki asıl adamını seçiyormuşsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapid Step -- 17 Ocak 2009; 17:47:15 >

• Wolf alıcam diye full oturarak kastıgımı hatırlıyorum
    Bütün masteryleri uplar , açardım
    Ne güzel günlerdi ama Eu yoktu legit legit kasılıyorduk ahh ahh
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.