Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
1.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yharf -- 17 Nisan 2021; 2:28:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sus

•  

dişçi değil diş hekimi ve oldukça saygı değer bir meslek. bir yıl diş hekimliği okudum hemen bıraktım. O zorluğu 5 yıl çeken öğrenci doktorum demeyi bırak, tanrıyım diyebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Avanguardia

dişçi değil diş hekimi ve oldukça saygı değer bir meslek. bir yıl diş hekimliği okudum hemen bıraktım. O zorluğu 5 yıl çeken öğrenci doktorum demeyi bırak, tanrıyım diyebilir.

Neden bıraktın

• quote:

Orijinalden alıntı: 120205044

Neden bıraktın

Alıntıları Göster

benlik değildi ve çok zordu, hayatımda yaptığım en kötü tercihdi.

• Dişilere saygı duymak gerekir. iğrenç ağızlara tahammül ediyorlar bir insan niye dişçi olmak ister ki

• Avanguardia kullanıcısına yanıt

Neresi zor yav. Yurtta oda arkadaşlarım sitokin nedir onu bile bilmezlerdi hatta 5.sınıf okulu bitirecek arkadaşım hala diş taşı nasıl oluşur onu bile bilmezdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: yharf

Neresi zor yav. Yurtta oda arkadaşlarım sitokin nedir onu bile bilmezlerdi hatta 5.sınıf okulu bitirecek arkadaşım hala diş taşı nasıl oluşur onu bile bilmezdi.

okuldan okula değişiyordur. Ben gazi'de okuyordum ülkenin en önde gelen bölümlerinden biriydi, İlk yıl 38 saat ders alıyorduk ve evde de baya baya çalışmamız gerekiyordu. 2, yıldan itibaren 40 saaten aşağı düşmüyordu aldığın dersler. tüm gün çalışan gibi hastanede geçiriyordun ve eve gidip ders çalışıp, ödevleri yetiştirmeye çalışıyorsun... zordu, çok zordu

O zorluk üniversitenin kalitesindendir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

sus

düzgün konuş.

• yharf Y kullanıcısına yanıt
    Tıp okumak mı daha kolay diş mi? Kesinlikle tıp okumak daha kolay. Dişciliği sadece bilgi, fen üzerinden düşünemezsin. Uzun çalışma saatleri var, el becerilerinin mükemmel olması lazım, milletinin ağız kokusunu çekiyosun ...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • gavuroglan kullanıcısına yanıt

hcm 20 dakika süren bir diş taşı operasyonu ve kızımın 5 dakika süren bir diş çekimi için totalde 350 tl gibi bir ödeme yaptım günde bu işlemlere x10 desek 3500 gibi bir tutara denk gelir sebep bu olsa gerek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barbar52 -- 16 Nisan 2021; 21:18:8 >
  • baytar mı desinler ? tabi doktor diyecekler.

Gel sarılalım hocam aynı şeyi yaşadım.
  • totex58 kullanıcısına yanıt

Bırakıp hangi bolume gectin hocam

Bilgisayar Müh. siz?
  • Belki çok azı o işi insan sağlığını düşünerek yapıyordur. Son 5 yılda bu dişçilerden ne çektiğimi yazsam şimdi yine gerileceğim!

Bu ülkede bu işi yapanların çoğu kasap gibi. Adamlarda vicdan yok! Seni oraya oturturken gözlerinde para resimleri canlanıyor herhalde. En çok ah alan sağlık dalıdır herhalde şu dişçiler. (Diş hekimleri diyemiyorum çünkü çoğu tüccar kafasıyla çalışıyor)

• Diş çekemeyen hekimler vardı

• Veteriner hekimler , diş hekimlerinden daha çok doktordur

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.