Şimdi Ara

silinsin.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ubi Panis ibi Patria -- 4 Ağustos 2020; 19:7:45 >

• Sağ liberal silinsin. 

cCc Ayn Rand cCc

• quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

Sağ liberal  

cCc Ayn Rand cCc

silinsin.

aynen hocam, çok iyi xd

• quote:

Orijinalden alıntı: ubi Panis ibi Patria

aynen hocam, çok iyi xd

Alıntıları Göster

Ülkede bizi temsil eden parti yok. silinsin. 

Aslında İYİ ve DEVA sağ liberal sayılırlar ama sağ otoritere atmışlar. (DEVA'yı samimi bulmasam da, sağ otoriterden çok sağ liberale yakın sonuçta)

silinsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 4 Ağustos 2020; 20:25:48 >

• quote:

Ülkede bizi temsil eden parti yok.  

Aslında İYİ ve DEVA sağ liberal sayılırlar ama sağ otoritere atmışlar. (DEVA'yı samimi bulmasam da, sağ otoriterden çok sağ liberale yakın sonuçta)

Alıntıları Göster

hocam bir tek mansur yavaşımız var bence bizim :D gerçi o da ekonomik olarak sol gibi gözüküyor.

deva sağ liberal olur diye umuyordum o da sol liberal çıktı, salt küreselciler bence.

ulusalcı kimlikten biraz arınmamız gerekecek gibi, deva bana en yakın parti şuan ekonomiden dolayı, tabi mansur aday olsa mansura veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ubi Panis ibi Patria -- 4 Ağustos 2020; 19:30:10 >

• quote:

hocam bir tek mansur yavaşımız var bence bizim :D gerçi o da ekonomik olarak sol gibi gözüküyor.

deva sağ liberal olur diye umuyordum o da sol liberal çıktı, salt küreselciler bence.

ulusalcı kimlikten biraz arınmamız gerekecek gibi, deva bana en yakın parti şuan ekonomiden dolayı, tabi mansur aday olsa mansura veririm.

Alıntıları Göster

Hocam Yavaş ekonomik olarak sol sayılmaz yahu.

Adam sosyal yardımları bile vergilerle değil bağışlarla yapıyor, bazı konularda tam Ayn Rand'çı davranıyor.

Babacan zaten global, adamın liberal ekonomiden anladığı AB'nin sütçüsü olmak.

İyi bir eğitime sahip diye şişiriyorlar Babacan'ı ama Tansu Çiller'in de çok iyi eğitim geçmişi vardı, o da liberal ekonomiden yana görünüyordu fakat görmüştük sebep olduklarını.

Edit: Editini sonradan gördüm, hocam ben Babacan'ın liberal ekonomi anlayışına güvenmiyorum yukarıda söylediğim gibi. İYİ+Yavaş basar geçerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 4 Ağustos 2020; 20:33:19 >

• quote:

Hocam Yavaş ekonomik olarak sol sayılmaz yahu.

Adam sosyal yardımları bile vergilerle değil bağışlarla yapıyor, bazı konularda tam Ayn Rand'çı davranıyor.

Babacan zaten global, adamın liberal ekonomiden anladığı AB'nin sütçüsü olmak.

İyi bir eğitime sahip diye şişiriyorlar Babacan'ı ama Tansu Çiller'in de çok iyi eğitim geçmişi vardı, o da liberal ekonomiden yana görünüyordu fakat görmüştük sebep olduklarını.

Edit: Editini sonradan gördüm, hocam ben Babacan'ın liberal ekonomi anlayışına güvenmiyorum yukarıda söylediğim gibi. İYİ+Yavaş basar geçerim.

Alıntıları Göster

bende izlicem bakalım hocam. küreselciler tekrar yükselişe geçerse ve devanın hamleleri iyi olursa ve umut gözükürse veririm.

aksi takdirde, mevcut konjonktürde, trump falan seçilip üstüne avrupada da le pen gibiler gelirse (korona olmasa durdurulamazdı right-wing) o zaman keyifle basarım iyi p veya mansura :D

• quote:

bende izlicem bakalım hocam. küreselciler tekrar yükselişe geçerse ve devanın hamleleri iyi olursa ve umut gözükürse veririm.

aksi takdirde, mevcut konjonktürde, trump falan seçilip üstüne avrupada da le pen gibiler gelirse (korona olmasa durdurulamazdı right-wing) o zaman keyifle basarım iyi p veya mansura :D

Alıntıları Göster

Haha dışarıdaki politikaya göre pozisyon almak silinsin. 

O da güzel hocam. Zaten Trump seçilemezse ABD, Çin'e karşı çok şey kaybedecek kendi ayaklarına sıkmış olurlar.

Biden'in Çin'i tehdit olarak bile gördüğü yok.

• quote:

Haha dışarıdaki politikaya göre pozisyon almak  

O da güzel hocam. Zaten Trump seçilemezse ABD, Çin'e karşı çok şey kaybedecek kendi ayaklarına sıkmış olurlar.

Biden'in Çin'i tehdit olarak bile gördüğü yok.

Alıntıları Göster

:D hocam türkiye eski türkiye olsa neyse de, ülkenin mevcut durumu malum.

ekonomide dış politika asıl belirleyici olacak önümüzdeki enkaz toplama sürecinde.

varya trump'ı seçmezlerse çok üzülcem.

radikal left çok fena komplo kurdu (cambridge analytica olayları falan baştan trumpın sonucuna şaibe getirdiler zaten), amerikan halkı azcık akıllı davransa trump'a verir, çinin yükselişini durdurabilecek tek isim diğer türlü süpergüç olmaya elveda.

• quote:

:D hocam türkiye eski türkiye olsa neyse de, ülkenin mevcut durumu malum.

ekonomide dış politika asıl belirleyici olacak önümüzdeki enkaz toplama sürecinde.

varya trump'ı seçmezlerse çok üzülcem.

radikal left çok fena komplo kurdu (cambridge analytica olayları falan baştan trumpın sonucuna şaibe getirdiler zaten), amerikan halkı azcık akıllı davransa trump'a verir, çinin yükselişini durdurabilecek tek isim diğer türlü süpergüç olmaya elveda.

Alıntıları Göster

Zaten ABD'de aklı çalışan herkes Trump'a oy vereceğim diyor hocam.

Biden'e SJW'ler, hippiler, ABD dış politikasından gram anlamayan tipler verecekler.

Biden seçilirse TR/İsrail/İngiltere olarak kötü etkileniriz baya.

Demokratlar/AB ve Çin pek sıcak bakmıyor bize.

• quote:

Zaten ABD'de aklı çalışan herkes Trump'a oy vereceğim diyor hocam.

Biden'e SJW'ler, hippiler, ABD dış politikasından gram anlamayan tipler verecekler.

Biden seçilirse TR/İsrail/İngiltere olarak kötü etkileniriz baya.

Demokratlar/AB ve Çin pek sıcak bakmıyor bize.

Alıntıları Göster

hocam varya bu sjwler bizim mallum kitlenin aynısı.

ama tam tersi bunlara rahat batıyor. bizimkilere de rahatsızlık batmıyor.

ulan kapitalizmin nirvanası bir ülkede, sosyalizmi, marksizmi savunan kamiller gördüm, hem de azımsanmayacak kadar çok.

faşizan sosyalist siyahlar bile gördü bu gözler :D

bukadar aşırı dejenere bir toplum başka hiçbir yerde olamaz.

hep derim amerikadaki akıllı kesim, nasıl çıldırmadan durabiliyor, allah sabır versin :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ubi Panis ibi Patria -- 4 Ağustos 2020; 19:56:4 >

• quote:

hocam varya bu sjwler bizim mallum kitlenin aynısı.

ama tam tersi bunlara rahat batıyor. bizimkilere de rahatsızlık batmıyor.

ulan kapitalizmin nirvanası bir ülkede, sosyalizmi, marksizmi savunan kamiller gördüm, hem de azımsanmayacak kadar çok.

faşizan sosyalist siyahlar bile gördü bu gözler :D

bukadar aşırı dejenere bir toplum başka hiçbir yerde olamaz.

hep derim amerikadaki akıllı kesim, nasıl çıldırmadan durabiliyor, allah sabır versin :D

Alıntıları Göster

Zaten AKP seçmeni SJW'dir hocam.

SJW'ler sürekli mağdur edebiyatı yaparlar AKP de mağdur edebiyatı yapar.

SJW'ler mülteci savunurlar AKP da mülteci savunur.

SJW'ler her haltı duygusal düşünürler AKP seçmeni de tamamen duygusaldır.

SJW'ler totaliterdir AKP de totaliterdir.

SJW'ler de AKP de liberal ekonomiye karşıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 4 Ağustos 2020; 20:59:32 >

• quote:

Zaten AKP seçmeni SJW'dir hocam.

SJW'ler sürekli mağdur edebiyatı yaparlar AKP de mağdur edebiyatı yapar.

SJW'ler mülteci savunurlar AKP da mülteci savunur.

SJW'ler her haltı duygusal düşünürler AKP seçmeni de tamamen duygusaldır.

SJW'ler totaliterdir AKP de totaliterdir.

SJW'ler de AKP de liberal ekonomiye karşıdır.

Alıntıları Göster

Çok doğru. AKP'nin görünürde çok zıt gözükmesi, bahsettiklerinden ötürü hiç de farklı kılmıyor. Aksine aynılar.

Hocam peki bu sjwler nasıl Obama gibi war criminal bir adama tarihin en iyi başkanı diyebiliyorlar da Lincoln gibi tarihi kişiliklere saldırabiliyorlar. İki yüzlülüğün böylesi. Kendine hümanistler.

Valla sinirim bozuldu, tam dejenere bunlar.

Neyse umalım ki, trump reis seçilsin. Yoksa bu demokratlardan daha çok çeker bizim gibiler hatta genel olarak dünya.

Edit: Birde merak ettiğim, sence bunlar antifa, soros gibiler ile bilinçli oluşturulan, ahmak kitlesi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ubi Panis ibi Patria -- 4 Ağustos 2020; 20:6:48 >

• quote:

Çok doğru. AKP'nin görünürde çok zıt gözükmesi, bahsettiklerinden ötürü hiç de farklı kılmıyor. Aksine aynılar.

Hocam peki bu sjwler nasıl Obama gibi war criminal bir adama tarihin en iyi başkanı diyebiliyorlar da Lincoln gibi tarihi kişiliklere saldırabiliyorlar. İki yüzlülüğün böylesi. Kendine hümanistler.

Valla sinirim bozuldu, tam dejenere bunlar.

Neyse umalım ki, trump reis seçilsin. Yoksa bu demokratlardan daha çok çeker bizim gibiler hatta genel olarak dünya.

Edit: Birde merak ettiğim, sence bunlar antifa, soros gibiler ile bilinçli oluşturulan, ahmak kitlesi mi?

Alıntıları Göster

SJW'de akıl yürütebilme yeteneği yoktur hocam.

Ne diyelim ki, Nasyonal Kapitalistler olarak işimiz hangi ülkede olursak olalım çok zor hocam.

Edit: Soros'un AB'ci lobilerle karşılıklı çıkar ilişkileri var. AB topraklarında da petrol bulunmadığı için ve güçlü ulus devletlerin parçalanması Soros'un çıkarlarına olduğu için enternasyonal solu, hippiliği vb. sponsorlaması doğal hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 4 Ağustos 2020; 21:10:35 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.