Şimdi Ara

SİLİNSİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mortuuus -- 18 Haziran 2020; 15:36:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• lg 27gl850-b incelediniz mi

bende vx2758-2kp-mhd var sol altta siyahta çok az parlama var onun dışında ekran olarak temiz , yalnız monitor 144 hz freesync açıkken sabit resimerde ekranda titreme oluyor meşhur oldu artık bu sorunu çözüm olarak paneli 137 hz ye ayarlayınca düzeliyor bu sebebden monitörü iade etmelimiyim çok kararsızım sizde benim klasmanımda monitör arıyorsunuz siz olsanız kullanırmıydınız
  • aga bende o monutor için para biriktiriyodum gerçi 1080p 240hz arasıdna kararsız kaldım ama
  • FRED BAKER kullanıcısına yanıt
    Önerdiğiniz monitör nano IPS. Benimkinden fazla olabilir şikayetler.

Heyete başvurun bence

• 240hz bana göre anlamsız

• va panelleride dikkate alın hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mortuuus

240hz bana göre anlamsız
    şöle dusun panel ıps hdr1000 desteklıyo ama 240cs için istiyorum suanda hali hazırda ıps hdr400 144hz monutorum var
  • FRED BAKER kullanıcısına yanıt
    Daha önce VA kullanmadım. TN kullandım renkler çok kötü. VA için anca mağazaların açılmasını beklemem lazım bakmak için.

Tavsiye model var mı?

• HDR1000 cs gibi dandik bi oyunda napacak. Csde HDR açmaya bile gerek mi var?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mortuuus

HDR1000 cs gibi dandik bi oyunda napacak. Csde HDR açmaya bile gerek mi var?
    ben cs de acıyorum cs için istiyorum demedımki cs için 240hz lazım hdr desteğini video filmz masa üstü veya store oyun oynarken lazım olur saten ekranım örümcek tv apataratı ile duvara asılı yani yatarken ekranı 45cm once çekip yatağıma doğru çeviriyorum
  • Yok artık bende bu monitörü almak istiyordum :/

• mrkb kullanıcısına yanıt
    Güzel reklamı yapılıyor monitörün :)

Ama bana mı böyle denk geldi bilmiyorum
  • Her monitörün videosu falan varda şöyle 2k ips 144hz sorunsuz bi monitör yok mu ? Bu monitörün hareket kabiliyeti de güzel aslında valla var mı öneri ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 144HZ monitör kullanıyorum. Film, dizi izlemek için 60HZ'deb fazlası gereksiz. Oyun ve günlük kullanım ağırlıktaysa yüksek HZ önem kazanıyor.
  • Ips panellerde sıfır sızmasız monitör bulmak çok çok zor böyle 10 15 kere iade et tekrar satın al döngüsüne girmeniz gerekiyor o zaman bile bulamayabiliyorsunuz. Bu konuda aralarında görebildiğim en sorunsuz monitör benq'ydu aşağıda konumu inceleyebilirsiniz. Redditte onlarca konu okudum incelemelere baktım youtube videolarındaki yorumlara kadar inceledim benim tercihim benq ex2780q oldu ha dış görünüşü de gaming tarzı ışıklı mışıklı olsun yukarı sağa sola dönebilsin cart curt olsun diyorsanız gigabyte AORUS FI27Q-P de alabilirsiniz benq ile aynı paneli kullanıyor ancak saydığım ek kozmetik özellikler var.https://forum.donanimhaber.com/benq-ex2780q-2k-ips-monitor-aldim-inceleme-ve-soru-cevap--143709073

• Alouiuet kullanıcısına yanıt
    Sonunda işe yarar bi cevap teşekkür ederim.

Eski monitörüm benq XL2430T. Fazlasıyla memnunun ama yetersiz kalıyor maalesef. Dediğiniz monitörüm tek eksisi GSYNC anladığım kadarıyla. Detaylı inceleyip konunuzu okuyacağım

• Mortuuus kullanıcısına yanıt
    Sertifikalı değil ancak geçen seneki güncellemeyle birlikte g-sync çalışıyor. Zamanla g-sync konusunda daha performanslı olacağını düşünüyorum açıkcası benim sistemim iyi olduğu için g-sync kullanmadım ihtiyaç da duymadım hiç. 20 bin saate yakın FPS oyun tecrübem var. Nvidia'dan g-sync etkinleştirdim 3d ayarlarda monitör teknolojisi= G-SYNC uyumlu yazıyor ha tamamen uyumlu olmasa da destekliyor diyebiliriz. İlerleyen süreçte mutlaka sertifikalı g-sync monitörler listesine girer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alouiuet -- 28 Mayıs 2020; 0:34:22 >
  • Philips242v8a Monitör tavsiye ederminiz ips diplayport ve hoparlör uygun fiyat evde internet ve biraz oyun ve özellikle TV izleme için yada 1.000 TL ye kadar başka model varsa tavsiye edilebilecek şimdiden cevap verecekler e teşekkürler.

• IPS panellerde bu oluyor. Burada dikkat edilmesi gereken ne kadar yüzde ile olduğu. Aynı monitörden kullanıyorum. Sağ alt köşeden biraz var ama rahatsız edici seviye de değil.
  • Lion_Army kullanıcısına yanıt
    Bende çok var. Heyete başvurdum iade gelir yakın zamanda ama yerine alabilecek monitör yok.

Işık kalitesi nasıl sizin göz yoruyor mu özellikle HDR açıkken siyah karanlık sahnelerde? Ben akşam oyun dışında kullanamıyorum monitörü. O da altyazı falan olmaması gerekiyor yoksa gözüm ağrıyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.