Şimdi Ara

silinsin (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
505
Cevap
8
Favori
13.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

6S'i alacağım muhtemelen. Fakat keşke 32 GB geri dönse veya 16 GB tamamen kaldırılıp 32 GB'den başlasa. Çünkü 64 GB gerçekten çok, 16 GB gerçekten az. İkisinin ortası 32 GB'ydi benim için.

Adamlar da biliyor 32GB yapsalar sadece 32 satacak

Aynen katiliyorum. Ama 4 yil boyunca kullanirim dersen al 64u gec.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çıkışını merakla bekliyorum. Duruma göre kullandığım 6Plus 128GB'ı satıp, 6S Plus'a geçiş yapacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umbaba

HTC One M7 kullanıyorum şu an, tuş kilidini açtıktan sonra kameraya tıkladığımda 1-1,5 saniye içinde açılıyor kamera, menüde geçiş de oldukça hızlı, rehber problemi hiç yok htc'de, her türlü uygulamayı gayet hızlı bir şekilde açabildiğimi düşünüyorum. PDF dosyalarını görüntüleme onlarda arama yapma hızı da oldukça tatmin edici. Telefonun 3. senesi olacak. Tek eksik, kameranın pembe olması sorunsalı... Ha bir de son çıkan oyunları 10-15 dk oynadıktan sonra ısınıyor.
    Hatta şu anda sistem güncellemesi yapıyor. 7.19.401.130

Sırf bu sebepten iphone 6s almalı mıyım? Telefon gerçekten hızlanacak mı?

bence gerek yok, cihaz isteklerinizi karşılayabildikten sonra yenisine yönelmeyi gereksiz harcama olarak görüyorum.

• umbaba kullanıcısına yanıt
    Dostum ben de m7 kullanıyorum şarj ve ısınma sorunu çok can sıkmaya başladı ama 6 serisinin tasarımını beğenmiyorum bir de telefon dediğin gibi cidden çok hızlı o yüzden bir yıl daha idare edip 7 almak daha mantıklı gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeljko Obradovic

Dostum ben de m7 kullanıyorum şarj ve ısınma sorunu çok can sıkmaya başladı ama 6 serisinin tasarımını beğenmiyorum bir de telefon dediğin gibi cidden çok hızlı o yüzden bir yıl daha idare edip 7 almak daha mantıklı gibi.

M7 kullanıyorum bende. İki yoruma da birebir katılıyorum. 7 yi bekleyeceğim bende. 1 sene daha hayli hayli götürür bu cihaz beni.

Seviyorum m7 mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeljko Obradovic

Şarj noktasında şahsi olarak bir problem yaşamıyorum, her ne kadar göreceli bir kavram olsa da, formattan sonra biraz daha azabilir şarj problemi.
    Ekim ayında bakalım 6s ile ilgili konular nasıl olacak, ona göre değerlendireceğim.. insanlar bir kullansın da. teknolojiye güvenim hiç yok, hele hele telefonların her yıl çıkıyor olması, bugün bile 2 yıl sonraki teknolojili telefonu yapabilecek kapasitede olmamız beni çok itiyor.
  • Mirable kullanıcısına yanıt
    Ben de çok seviyorum hocam açıkçası hiçbir cihaz beni m7 kadar heyecanlandırmadı bundan sonra da sanmıyorum. Müthiş tasarım boomsound ultrapixel gibi çok özgün bir şekilde çıktı piyasaya her telefondan çok farklıydı, hala da tasarım olarak kimse eline su dökemez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sefayksl kullanıcısına yanıt
    ben de internette çok geziyorum ip6+ var, sekme geçişleri olsun uygulama geçişleri filan gerçekten sıkıyor.
    bu ios 9 özelliklerinini bir kısmının gelmemesi de ram ile ilgili sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.B.D(azimBora)

Bir araba parası 3.bin tl normal gibi gözüküyor artık ben elimde ki 5s bozulursa iPhone alamam bir daha sanırım.

Sen de elindeki 5s'i Apple'a iade edip farkını ödeyerek sıfır 5s alırsın hocam. Ben şahsen öyle yapmayı düşünüyorum.
  • iphone 6+ apple store'a verip üzerine farkını ödeyerek yeni iphone alınabiliyor mu ? Yeniden kastım 6s+ ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ObtObt

quote:

Bir araba parası 3.bin tl normal gibi gözüküyor artık ben elimde ki 5s bozulursa iPhone alamam bir daha sanırım.

Sen de elindeki 5s'i Apple'a iade edip farkını ödeyerek sıfır 5s alırsın hocam. Ben şahsen öyle yapmayı düşünüyorum.

6S çıkacakken mi ? Yanlış hamle , bence telefonlarınızı satıp üstüne farkı koyup 6'ya geçmek yada 6S almak en mantıklısı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ObtObt

quote:

O dediğiniz fark 1000 tl civarı bişey zaten 5si satıp üstüne 1000 tl koysan 6s alırsın onu başaramazsan 6 alırsın çok rahat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sithicus

ben de internette çok geziyorum ip6+ var, sekme geçişleri olsun uygulama geçişleri filan gerçekten sıkıyor.
    bu ios 9 özelliklerinini bir kısmının gelmemesi de ram ile ilgili sanırım.

RAMden kaynaklı sorunlar bunlar, ram arkaplanda çalışan uygulamaları besler. 1 gb ram olduğu için arkaplan uygulamalarına ram kullanımını yasaklıyor apple.
  • @cedric..., @Niklaus Mikaelson : 6s ve 7'ye maddi olarak gücümüz yetmezse en azından eskiyi yenileyip bir dönem daha idare ederiz diye düşünmüştüm. iPhone'dan geçmek zor gibi. Diğer marka telefonların kamerasıyla telefon çekerken oluşan bekleme süresini farkedince bile insan elindeki cihazın kıymetini anlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ObtObt -- 1 Eylül 2015; 0:17:33 >
  • 6s plus almayı düşünüyorum emektar 4s im yerine istediğim/beklediğim özellikler:
    4k kamera
    2k ekran( yüksek kalitede bir 1080p ekran da olabilir)
    A9 işlemci
    Force touch ekran
    2 gb ram
    İos 9 tabikide :)
    Hızlı şarj
    3000-3500 mah arası batarya.
    Daha iyi hoparlör
    2k ön kamera(1080p de olabilir)
    Daha işlevsel touch id
    Sağlam kasa
    Çıkıntısız kamera
    500 mbit lte desteği(eğer 475 mbit hı verebilirse operatörlerimiz yoğunlukta yoksa tam hı neti kullanabiliriz.)

Şimdilik 6s ten istediklerim bu kadar. Bana katılan varsa + ya katılmayan varsa - ye basarsa kimin ne istediğini az çok anlamış olurum

• 6s almak için para biriktirdim ama çok pahalı vazgeçtim 4binlira ikinci el 5s ipad mini led tv ve pes 4 alıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: clopin

6s almak için para biriktirdim ama çok pahalı vazgeçtim 4binlira ikinci el 5s ipad mini led tv ve pes 4 alıcam

Hocam biraz aşmaz mı 4000 TL'yi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eugnie

quote:

Orijinalden alıntı: clopin

6s almak için para biriktirdim ama çok pahalı vazgeçtim 4binlira ikinci el 5s ipad mini led tv ve pes 4 alıcam

Hocam biraz aşmaz mı 4000 TL'yi ?

bazısını ikinci el alırım bu fiyatlara bulurum çok rahat birazda ekleriz artık
    1200 5s
    1500 tv
    600 mini
    1000 ps4

• 6S 2.999
    6S+ 3.299

Bana fiyatlar ilk çıktığında bu rakamlarda olucakmış gibi geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.