Şimdi Ara

silinsin (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
506
Cevap
8
Favori
13.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı durumun Sony Z5c - 6s versiyonundayım hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir araba parası 3.bin tl normal gibi gözüküyor artık ben elimde ki 5s bozulursa iPhone alamam bir daha sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: DonhanımNaber

Arkadaşlar bi soru soracağım ama buna apple veya samsung fanboyu olarak cevap vermeyin lütfen.

Kafamda note 5 almak vardı, fakat iphone 6s mi alsam diye düşünmeye başladım.

Şimdi samsung u biliyoruz, touchwiz konusunda şikayetler bitmiyor, her yeni sürümde düzelecek diye bekleniyor ama yine memnun etmiyor sanırım. Ayrıca samsung , apple gibi stabil bi cihaz değil. En azından apple en başında neyse o, ama android telefonların çoğu ilk alındığında mükemmel, zaman geçtikte sıkıntı çıkaran cihazlar oluyor. Ama iphone da öyle değil işte, ayrıca garanti olarakta bildiğim kadarıyla daha iyi ilgileniyorlar.
    Fakat iphone da da telefondan müzik indirip direk müzik listeme ekleyemeyeceğim, itunes zımbırtısı ile uğraşacağım 1 şarkı için bile. Pil konusuda var, apple kendine yetecek bi pil koyuyor eyv ama note 5 deki gibi 30 dk de %70 şarj olma tarzı şey yapamıyor. note 5 pil olarak sıkıntılı bi telefon olmasa bile adamlar en azından hızlı şarj özelliği vererek kullanıcıyı tatmin edebiliyolar. Gün içersinde yarım saat sarj ile telefonu kurtarıyosun. Ama apple da yarım saatte ne kadar dolduruyor bilmiyorum, ama note 5 deki gibi tatmin edeceğini düşünmüyorum.

2 telefonuda alırsam pişman olur muyum diye düşünüyorum, apple alırsam donanım ve yazılım olarak pişman olmayacağım, fakat biraz uğraştıracak ufak tefek şeyler için, pil içinde bişey diyemiyorum iphone kullanmadığım için.
    samsung alırsam pil sıkıntım olmayacak öncelikle. donanım olarak güzel bi telefon, ama android cihazlarda ilerleyen zamanlarda %100 pilden alınan ekran süresi düşüyor, pil verimliliğini kaybediyor. ufak tefek sorunlar çıkıyor. ios gibi stabil değil. ayrıca SPen gibi çokta güzel bi donanımı var yanında. Apple şöyle bişey yapsa hiç düşünmem almaya.

Biraz apple hayranlığı, ve androidten ios a geçme isteği var içimde, iphone 6s düşünüyorum fiyatı abartı olmadıkça. Yinede buraya da bi danışayım dedim, her ne kadar iphone başlığına yazmış olsamda :) tarafsız yorumlar bekliyorum

Kesinlikle iphone almalısın. Şöyle özetliyim 6 yıl iphone kullanıp geçen yıl note 3 aldım dediğin gibi itunes yoktu pil sorunu yoktu başlarda çok memnun kaldım 5-6 ay sonra telefon teklemeye başladı yavaşladı abuk subuk hatalar vermeye başladı formatladım düzeldi ama bikaç ay sonra gene aynı şey ve pişman oldum bu aralar geri iphona geçiyorum. Ne olursa olsun iphone sorunsuz olmasıyla ve pratik kullanımıyla herşeyi örtbas ediyo mesela androidin karman çorman gereksiz bir sürü şey dolu menülerinde kayboluyodum resmen canımı sıkıyodu iosda herşey pratik olması gerektiği gibi eksiği var belki ama fazlası yok buda kullanımı keyifli kılıyo. Birde en son 4 kullanmıştım günde 3 kere şarj ederdim ama 6ların pili daha iyi belki bi günü bile çıkarıyodur en kötü azalınca yarım saat doldursan gene günü çıkarır. itunesede bağlı değilsin ayrıca alternatif birçok program var mesela itools sürükle bırak sistemiyle aynı androidler gibi kolayca atabiliyosun herhangi bir pcden istediğini tabi dezavantajı pcde itools yüklü olmalı ama seni itunes gibi tek bir pcye bağlamıyo her pcde itools yükleyip halledersin işini.

• zotacing kullanıcısına yanıt
    Ekstra yeni bir vergi gelmedigi takdirde(vestel vergisi vs) 2699 dan satisa cikacak yine. 3400ler falan yine bol keseden salliyor millet

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • COMING SOON*
  • DonhanımNaber kullanıcısına yanıt
    Ipad adaptörü kullanırsan o dedigin olacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Force touch farkı ne beyler?

• 6S'i alacağım muhtemelen. Fakat keşke 32 GB geri dönse veya 16 GB tamamen kaldırılıp 32 GB'den başlasa. Çünkü 64 GB gerçekten çok, 16 GB gerçekten az. İkisinin ortası 32 GB'ydi benim için.
  • Ön kamerayı çevreyelen daire şeklinde ince bi flaş bekliyorum karanlık ortamda azda olsa işe yarasın diye .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

6S'i alacağım muhtemelen. Fakat keşke 32 GB geri dönse veya 16 GB tamamen kaldırılıp 32 GB'den başlasa. Çünkü 64 GB gerçekten çok, 16 GB gerçekten az. İkisinin ortası 32 GB'ydi benim için.

Adamlar da biliyor 32GB yapsalar sadece 32 satacak

• 27 eylülmü off yine ilk apple storelara 1 ayn sonrada turkcelle falan gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: DonhanımNaber

Arkadaşlar bi soru soracağım ama buna apple veya samsung fanboyu olarak cevap vermeyin lütfen.

Kafamda note 5 almak vardı, fakat iphone 6s mi alsam diye düşünmeye başladım.

Şimdi samsung u biliyoruz, touchwiz konusunda şikayetler bitmiyor, her yeni sürümde düzelecek diye bekleniyor ama yine memnun etmiyor sanırım. Ayrıca samsung , apple gibi stabil bi cihaz değil. En azından apple en başında neyse o, ama android telefonların çoğu ilk alındığında mükemmel, zaman geçtikte sıkıntı çıkaran cihazlar oluyor. Ama iphone da öyle değil işte, ayrıca garanti olarakta bildiğim kadarıyla daha iyi ilgileniyorlar.
    Fakat iphone da da telefondan müzik indirip direk müzik listeme ekleyemeyeceğim, itunes zımbırtısı ile uğraşacağım 1 şarkı için bile. Pil konusuda var, apple kendine yetecek bi pil koyuyor eyv ama note 5 deki gibi 30 dk de %70 şarj olma tarzı şey yapamıyor. note 5 pil olarak sıkıntılı bi telefon olmasa bile adamlar en azından hızlı şarj özelliği vererek kullanıcıyı tatmin edebiliyolar. Gün içersinde yarım saat sarj ile telefonu kurtarıyosun. Ama apple da yarım saatte ne kadar dolduruyor bilmiyorum, ama note 5 deki gibi tatmin edeceğini düşünmüyorum.

2 telefonuda alırsam pişman olur muyum diye düşünüyorum, apple alırsam donanım ve yazılım olarak pişman olmayacağım, fakat biraz uğraştıracak ufak tefek şeyler için, pil içinde bişey diyemiyorum iphone kullanmadığım için.
    samsung alırsam pil sıkıntım olmayacak öncelikle. donanım olarak güzel bi telefon, ama android cihazlarda ilerleyen zamanlarda %100 pilden alınan ekran süresi düşüyor, pil verimliliğini kaybediyor. ufak tefek sorunlar çıkıyor. ios gibi stabil değil. ayrıca SPen gibi çokta güzel bi donanımı var yanında. Apple şöyle bişey yapsa hiç düşünmem almaya.

Biraz apple hayranlığı, ve androidten ios a geçme isteği var içimde, iphone 6s düşünüyorum fiyatı abartı olmadıkça. Yinede buraya da bi danışayım dedim, her ne kadar iphone başlığına yazmış olsamda :) tarafsız yorumlar bekliyorum

Samsung ilk başlarda hızlı geliyor ama arada takılmalar ve kullandıkça yavaşlamalar oluyor. Yazılım problemi olduğunda güncellemenin gelmesi aylar sürüyor ve gelse bile yeni sorunlar çıkıyor. Dosya yöneticisi var müzik film indiriyorsun ama bi pdf açıyorum takılıyor veya internette gezerken kasıyor. Bazen rehberi hemen açıp arama yapmam gerekiyor 2 3 saniye bekletiyor.

Hızlı şarj var ama hızlı şarjı kimse kullanmıyor çünkü pil daha çabuk bitiyor ve ömrü daha çabuk tükeniyor. Kalemı iyi ama arada hızlı not almaktan başka pek işime yaramadı.

Bence birinci öncelik telefonun akıcı çalışması. Bilgisayar varsa zaten müzik film dosya vs sıkıntı değil. Ben yanımda pc olmadığı için almıştım. Bu özellikleri çok işime yaradı ama kasa açıklığı, şebeke sorunu, kasanın kalitesiz malzemeden yapılmış olması, kılıf varken bile düştüğünde hoparlörden cızırtı gelmesi, üstüne yazılımın hala düzelmesi yüzünden bü ilk ve son samsung telefonum olacak.

• fiyatlar belli oldu vatana millete hayırlı olsun

Phone 6s (Uzay Grisi), iPhone 6s (Gümüş) ve iPhone 6s (Altın)'ın 16 GB'lık versiyonu 699 Euro'dan, 64 GB'lık versiyonu 799 Euro

128 GB'lık versiyonu da 899 Euro'dan satılacak

kaynak
    http://www.posta.com.tr/yasam/HaberDetay/iPhone-6S-in-yurtdisi-fiyatlari-belli-oldu.htm?ArticleID=299113
  • 16gb çıkarsa alınmaz bence
    http://9to5mac.com/2015/08/28/iphone-6s-16gb-64-gb-128gb-rumor/

4k çekim vs olacak hafıza yetmez.
  • Bırakın şu ios cihazlarının rame ihtiyacı yok muhabbetini. iPhone 5 ve iPad Mini kullanıyorum, ram yüzünden Chrome/Safari kullanmak işkence haline geliyor.

RAM kısıtlamasından dolayı, 3-4 sekme açın başka bir uygulamaya geçin veya telefon görüşmesi yapın sayfalar tekrardan yükleniyor. Stabil stabil diye övünüyoruz ama böyle kısıtlamaları ve kapalı kutuyu nerede hangi şekilde kullanırsan kullan stabil olur zaten.
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    Vatan 2500
  • herkes donanıma ve IOS 9 ile yazılıma yönelmiş,

S versiyonun kasası nasıl, bükülme sorununu giderdiler mi? iyileştirme yapıldı mı? bunlarla ilgili bir bilgi yok mu?
  • Bir kac gun once Hollanda kokenli bir sitede yer aldi bu fiyatlar. Gecen seneyle ayni yine iphone fiyatlari. ABD fiyatlari da ayni sekilde yine 649$'dan baslayacagi yaziyordu
  • Baba 4000 tl sınırında telefonmu olur?Ücretlerimiz zaten düşük üstüne vergilerle anamızı belliyo devlet,yıkılsın böyle devlet olmaz olsun
  • HTC One M7 kullanıyorum şu an, tuş kilidini açtıktan sonra kameraya tıkladığımda 1-1,5 saniye içinde açılıyor kamera, menüde geçiş de oldukça hızlı, rehber problemi hiç yok htc'de, her türlü uygulamayı gayet hızlı bir şekilde açabildiğimi düşünüyorum. PDF dosyalarını görüntüleme onlarda arama yapma hızı da oldukça tatmin edici. Telefonun 3. senesi olacak. Tek eksik, kameranın pembe olması sorunsalı... Ha bir de son çıkan oyunları 10-15 dk oynadıktan sonra ısınıyor.
    Hatta şu anda sistem güncellemesi yapıyor. 7.19.401.130

Sırf bu sebepten iphone 6s almalı mıyım? Telefon gerçekten hızlanacak mı?
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.