Şimdi Ara

silinebilir ulaştım,iyi geceler yardımcı olan arkadaşlara

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • visualize bu admini arıyorum,bana saltuk bey bu arkadaşa PM at dedi ma nerede bulabilirmiki,girmedigim bölüm kalmadı allah için biri pm nasıl atacagımı yani visualize beye nasıl ulaşacagımı söylesin,banada kızmayın bu konularda bilgisizim ve bulamadım,bütün konulara en az 5 kere girdim ama yok bulsam atacagım mesajı ama yok

bulan bilen bana gösterirmi

iyi geceler arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gül iz -- 8 Nisan 2008; 22:26:47 >

• Allah rızası için degil istedigim için yazıyorum.
    ---------------------------------------------------------------------------

http://resim.donanimhaber.com/showprofile.asp?memId=12921

Yukarıdaki adrese tıkla.nickini verdigin kişinin Profiline girmiş olacaksın.Sol altta "Gerçek ad" yazıyor.Karşısında "PM" yazıyor. PM'nin üstüne gel tıkla. ( el işareti çıkıcak zaten üstüne gelince)

Gereken yerleri doldur.Konuyu yaz.Açıklamayı yaz.

Not : Birine mesaj atmak istiyorsan.Yukarıda "arama" kısmı var.Anasayfa vs. yazan yerde yukarda menüde.
    Aramaya tıkla.2 tane satır var dikkatli bakarsan birinde "kim tarafından" digerinde "normal arama" yazar.
    "Kim tarafından" kısmına kişinin nickini yaz.Sonra bulunan konulara baktıgında sagında kişinin adı yazar.tıklarsın profiline girersin.Eger girmeni yasaklamışsa, yazı yazdıgı konuda mesaj attıgı yerin sag köşesinde "PM" yazar.Bu şekildede mesaj atabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeraltından Notlar -- 8 Nisan 2008; 22:19:42 >

• konuya bak bomba
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yeraltından Notlar

Allah rızası için degil istedigim için yazıyorum.

Yukarıdaki adrese tıkla.nickini verdigin kişinin Profiline girmiş olacaksın.Sol altta "Gerçek ad" yazıyor.Karşısında "PM" yazıyor. PM'nin üstüne gel tıkla. ( el işareti çıkıcak zaten üstüne gelince)

Not : Birine mesaj atmak istiyorsan.Yukarıda "arama" kısmı var.Anasayfa vs. yazan yerde yukarda menüde.
    Aramaya tıkla.2 tane satır var dikkatli bakarsan birinde "kim tarafından" digerinde "normal arama" yazar.
    "Kim tarafından" kısmına kişinin nickini yaz.Sonra bulunan konulara baktıgında sagında kişinin adı yazar.tıklarsın profiline girersin.Eger girmeni yasaklamışsa, yazı yazdıgı konuda mesaj attıgı yerin sag köşesinde "PM" yazar.Bu şekildede mesaj atabilirsin.

allah razı olsun dicem olmayacak duayada amin denilmez allah seni hakettiğinle ödüllendirsin

• bey
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yeraltından Notlar

Allah rızası için degil istedigim için yazıyorum.

teşekkürler arkadaşım,inanın bulamadım ve arkadaşta bana bunu benim için yaparmısın diyince elim ayagıma dolaştı ve arkadaşta çok üzgün,fake dendigi için,daha önce verilen cezalara asla ses çıkarmamış ve kendisinin %70 suçu oldugunu bildigi için ama bugün fake kullanım diyince şok olmuş,böyle bir şey yok,ama burada herkes biribirine fake diyormuş hemen 0 mesaj olunca

tekrar teşekkürler,iyi geceler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.