Şimdi Ara

Silinebilir - Konu amacına ulaşmıştır. - Silinebilir (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
3
Favori
10.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kargoya verilmesine çok sevindim cihazlarınızın. Bizim içinde iyi bir gelişme. En azından başladılar göndermeye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günaydın herkese. gece bana da fatura gelmiş. elimdeki telefonu nasıl yapacağım ile ilgili henüz bişi yok onu önce bir müşteri hizmetlerini arayıp soracağım bişi demezlerse burda bir arkadaşın paylaştığı mailde nasıl diyorsa öyle yapacağım. yurtiçi kargoda hala bulunamadı olarak gözüküyor büyük ihtimalle çarşamba elime geçecek cihaz.
  • Bana da e-fatura gönderildi saat 03:00 civarı. Kargodan ses yok, umarım gün içerisinde verilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatura bana da ulaşmış. Dün 16:45'de telefonuma mesaj da gelmişti. Şuan için yurtiçi kargodan takip edemiyorum siparişi. Bulunamadı diyor. Herhalde sisteme işlemediler.

Beklemeye devam...
  • Bir çok arkadaşa faturaları gönderilmiş, kargo sms'leri de gün içinde gelir ve yarın da telefonlarına kavuşurlar inşallah.. Bana fatura da gelmedi sms de =) beklemeye devam...
  • cessetti C kullanıcısına yanıt
    Siz telefonu ne zaman sipariş vermiştiniz?
  • 13 Ağustos benim sipariş tarihi
  • cessetti C kullanıcısına yanıt
    tamamdır. Sizi de ekliyorum fatura ve sms geldi diye...
  • 40 yılın başı bi arkadaşlarla buluşalım diye dışarı çıktık, az önce dağıtıma çıkıldı diye mesaj geldi kargodan. Beklemeye devam

• FearfulDream kullanıcısına yanıt
    Dağıtıma çıkıldı diye haber veren hangisi? Yurt İçi değildir herhalde :)
  • mehmednaim kullanıcısına yanıt
    Arvato’dan geldi.

• yurt içinden gönderi takip baktım şimdi dediğim gibi olmuş taşıma belgesini bugün saat 11 de düzenlemişler tuzlada dağıtım şubesinde gözüküyor şu anda yarın akşam elimde olur telefon.
  • kuutaay kullanıcısına yanıt
    Şuan ayın 14'üne kadar sipariş veren arkadaşların hepsine sms gelmiş sanırım. İnşallah bugün de 14-28 arasını yollarlar =)
  • dupont81 kullanıcısına yanıt
    1 günde yetiştiremezler heralde malum beceriksizler :)
  • hasancalis kullanıcısına yanıt
    Hocam size herhangi bir sms ya da fatura geldi mi?
  • Bende sorunlar bitmiyor. Ben şuan yıllık izindeyim. Yani telefonun teslim edileceği adreste kimse yok...

Yurtiçi kargoyu aradım telefonlar Tuzla Mermerciler şubesinden dağıtıma çıkmış. Diyorum ki kargo şubesine "kardeşim siz bi şubeye yönlendirin ben alayım.". Diyorlar ki "yok illa ki olmadığınız adrese göndereceğiz. Orada olmadığınızı teyit edeceğiz."

Eyvallah dedim. Bunu da sineye çekeriz. Beklemeye devam...
  • dupont81 kullanıcısına yanıt
    Yok gelmedi. Daha bana gelmediyse size de gelmemiştir muhtemelen.

• hasancalis kullanıcısına yanıt
    evet hocam bana da gelmedi... Sizden ve diğer arkadaşlardan haber bekliyorum ben de
  • Arvatonun gönderdiği 10 haneli takip numarasını girip kargoyu kontrol edebileceğim bir yer var mı? Biraz baktım ama bir şey bulamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • FearfulDream kullanıcısına yanıt
    Aktif Kurye-Aktif Dağıım diye aratın google da, çıkıyor orda sitesi. Ama detaylı takip yok dağıtım bölgesine gelince haber veriyor sadece
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.