Şimdi Ara

Silinebilir - Konu amacına ulaşmıştır. - Silinebilir (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
3
Favori
10.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dupont81

Siz ne zaman sipariş vermiştiniz ve sipariş numaranız neydi hocam? Ve kargo smsi size ne zaman ulaştı?
    9 Agustosta siparis verdim ve bugun 11.16'da dagitima ciktigi mesaji aldim. Arvato/aktif dagitim sitesi once bolgeye dagitim yapiliyor dedi, sonra guncellendi ve kurye ustunde dagitima cikti dedi. En son aksama dogru cikan mesajda ise 'kapiya ugrandi, tekrar ugranacak' dedi. Kapiya ugramadilar evdeydim. Zannediyorum yetismeyince oyle diyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Cihazın kutusunun falan resmini koyar mısınız foruma? Bekleyenlere moral olur en azından hocam ;)
    Insallah, yarin elime gecerse koyarim.

• mehmednaim kullanıcısına yanıt
    Arkadaşa sms gelmiş, kargo da gelmiş fakat adresinde olmadığı için teslim edilememiş. Yanlış anladıysam düzeltilsin lütfen

• Arkadaşlar kızmayın ama bana bugün saat dörtte mesaj gelmiş😁😁 arvato scm den gelmiş şu takip numarasıyla yurtiçi kargoya teslim edilmiştir diyor. Ben pek sms leri okumamda bugün de yoğundum baya şimdi smsleri temizlerken gördüm valla. Telefon değişim kampanyası ile 512 gb mavi aldım sakaryadayım yarın evde kimse yok teslim olmaz herhalde iş çıkışı gider alırım.

• asksarabi kullanıcısına yanıt
    Siz ne zaman vermiştiniz siparişi hocam? 512/8gb okyanus mavisi olarak?

• kuutaay kullanıcısına yanıt
    Demek ki gerçekten dağıtıma başlanmış hocam, çok sevindim vallaha... inşallah yarın da diğer arkadaşlara ve bana sms gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: asksarabi

9 Agustosta siparis verdim ve bugun 11.16'da dagitima ciktigi mesaji aldim. Arvato/aktif dagitim sitesi once bolgeye dagitim yapiliyor dedi, sonra guncellendi ve kurye ustunde dagitima cikti dedi. En son aksama dogru cikan mesajda ise 'kapiya ugrandi, tekrar ugranacak' dedi. Kapiya ugramadilar evdeydim. Zannediyorum yetismeyince oyle diyorlar.

Alıntıları Göster
    Evde olduğunuz halde uğradık bulamadık demişlerse şimdi de biraz kargo üzerinden oyalayacaklar gibi geldi bana, gerçi bize kargo bilgisi bile gelmedi henüz.

• dupont81 kullanıcısına yanıt
    9 Agustosta

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmednaim

Evde olduğunuz halde uğradık bulamadık demişlerse şimdi de biraz kargo üzerinden oyalayacaklar gibi geldi bana, gerçi bize kargo bilgisi bile gelmedi henüz.

Alıntıları Göster
    Bu da gelen SMS'ler.

Silinebilir - Konu amacına ulaşmıştır. - Silinebilir

• dupont81 kullanıcısına yanıt
    Evet öle gözüküyor sms ile takip no gelmiş fatura olarak gelen giden yok elimdeki telefonu nasıl gönderecem onla ilgili bir bilgi mailide gelmedi bana 😁 şimdi takip no ile bakayım dedim bulunamadı diyor yarın işleme koyacak olabilirler eğer öyleyse çarşamba elimizde olacak demektir.

• quote:

Hocam pembe renk uygun zaten bir çok sitede. Siyah renk asla bulamazsınız bu fiyatlara
    https://forum.donanimhaber.com/alintila-134822257

merak eden bakabilir güncel fiyat ve resimlere
  • Değişim kampanyasında yapılacak işlemleri anlatan eposta şu şekilde idi belki aynı kampanyadan yararlanan ama eposta gelmemiş olan arkadaşların işine yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmednaim -- 3 Eylül 2018; 23:18:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmednaim

Alıntıları Göster
    Bu Samsung 'u Allah davul etsin bizleride tokmak ,

ne diyeyim yahu ne kadar olumsuz negatif olduk hepimiz. Kargo ya yoollandığınada dağıtımada inannımıyoruz bile , YALANCI ÇOBAN veya PİNOKYO misali ne deseler inandırtamıyprlar, ee aynası kişinin yaptıklarıdır , söyledikleri değil, güvenimizi sarstı Samsung ( HANİ ARKADAŞ TWİTTERDAN LİNK ATMIŞ YA GELİP OKURLARSA DİYE , YOKSA BUNLARIN HEPSİNİ DEFALARCA TEMSİLCİLERİNİZE NLATTIM , ama öyle pişkin öyle natomermer lerki hiç kaale alınmıyoruz, sallamıyorlar.

Bence kargo sms geldiyse bu iş bitmiştir. Oyalama artık bir yere kadar. darısı bize. Vallahi yerleri Tuzladaymış o kadar zamanımı aldılarki stresi yeter inanın Acıbademden Tuzlaya yürür gider teslim alırım yeterki tamam gel al desinler , şimdi çıkarım satlerce kilometrelerce yürürüm.

Maymun ettiniz beni SAYIN SAMSUNG DÜNYA DEVİ.

• GoGoBaBa kullanıcısına yanıt
    Hocam size yarın sms gelir sanırım, darısı da benim başıma inşallah ;)

• NeMiVaR kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada.com da da pembe 549 TL hocam

Siyah ve gri 800 900 TL

• 512/8 Okyanus mavisi Note 9 bekleme süresi sona erdi galiba.

Bugün telefonuma mesaj geldi sizlerin de belirttiği gibi. Yurtiçi kargoya teslim edilmiş. Kargoda takip nmarası bulunamadı dese de 1-2 güne elimizde olur diye düşünüyorum.
  • evet arkadaşlar önce e-fatura geldi , sms ile kargo bilgisi gelmedi. Ayrıca çok garip fatura düzenleme tarihi 03/09/2018 öğlen vakti. fiili sevk tarihide aynı tarih zaman. Yasaya göre benim bildiğim değişmedi ise suç. Ömce fiili sevk olunur sonra e-fatura düzenlenir. neyse şimdi sırası değil sonra düşünülür yani garantisi fiili sevk ve fatura tarihinden başlıyor hadi diyelim ki yarın yarın tarafıma ulaşacak oldu size e eylül belki daha da geç. sanki erkenden fatura kesip sevkiyatla zaman kazanıyor toplu dava çarız falan diye mi aceba yasal kılıf hazırlıyorlar. Kimbilir samsung herdaim garip çetrefilli hareketlerde. Eskidende böyleydi ama kargoya aynı gün hemen sms i gelir idi. Bakalım yarın gelecek mi ?

9 Ağustos Lansman günü saat 23 civarında sipariş ettiğimiz MAVİ ve LAVANTA MORU olandan sadec LAVANTA MOR 'una fatura kesilip yollanmış. MAVİ den bihaber henüz yok.

GALAXY NOTE9 512GB (LAVANTA MORU)
    İmei kontrolüde yaptım fatura üzerinde yazana göre. BTK kaydı tamam gözükor.

Gönderen: info@samsungwa.com.tr <info@samsungwa.com.tr>
    Gönderildi: 4 Eylül 2018 Salı 03:11
    Kime: gogobaba
    Konu: Fatura Bilgilendirme

Bu arada 27 Ağustos Pazartesi günü 1 mor 1 vai 6/128 lik Note9 siparişi kardeşime Okyanus Mavi olan Cuma günü ulaşmış cumarteside diğeri ulaşır yani Lavanta Moru demişlerdi. Pazartesi ye kadar gelmediği gibi , sevkiyat öncesi e-fatura ve sms de ortada yok. Yani hangi ürün var ve hangi sıraya göre ve nasıl sevk ediliyor ALLAH bilir.

Benim kendi şahsım adına BuyBack ile aldığım 8/512 MOR olan EmaarSamsung 'dan henüz bir haber gelmedi. Bilginize.

Ben sadece 512 Okyanus mavisiyle ilgili özellikle yazmıyorum, detaylıca ne var ne yok yazıyorum ki biline.

Elime ulaşmadan sevinemeyeceğimi hissettim maalesef , saat 23:45 de kapımız çaldı ben o zaman ahaa dedim aceba kargo kurye mi falan dedim bir stres yaptım, meğersem apartman yöneticisiymiş. Sevincim kursağımda kaldı. Kurye olsaydı gel sana çay kahve yemek ısmarlıyalım, yok eğer başka dağıtacağın note9 var ise vargit yoluna bekleyenleri daha fazla bekletme bile derdim :P

Umarım yarın kargo kurye sms i de tarafıma gelir ve onuda sallayıp geciktirmezler de 9Ağustos Lansman günü gecesi ön sipariş verip 28Ağustosta yolanmaya başlarızı 3-4 iş gününü haftasonu ve bayram ile uzatıp 04.Eylül 'de ulaştırdılar deriz.

DARISI SİZ FORUMDAŞLARIMIZA. Şimdi geldi sizle paylaşıverdim. Bilginize ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoGoBaBa -- 4 Eylül 2018; 3:56:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Shawna

Bu mesaj silindi.
    ?!?

https://forum.donanimhaber.com/alintila-134825097
    quote:

Shawna
    Çavuş
    59 Mesaj
    Bugün 01:39:04

Daha
    PM
    Alıntı
    Cevap
    Şikayet

Her yil en az 1 maaşınızı telefona vermesini biliyorsunuz. Ekonomi konularında ahkam kesiyorsunuz. Yazık size.

• Merhaba arkadaşlar, gece 3:15'te benim faturamı da göndermişler. Bu fatura işinde bir gariplik var bence de ama neyse ürünler gelsin artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmednaim -- 4 Eylül 2018; 5:38:17 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.