Şimdi Ara

Silinebilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
4.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkür ederim öğrendim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir.ksk

sınıfta kanun gibi zengin bi adam vardı golfe biniyordu. bazen bunların parayla alakası yok
    Golf kaç para ki bu kadar kucuksemissiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • funnerman kullanıcısına yanıt
    6-7 yıl önce gayet ucuzdu baya, aylık gelirinin %10una falan geliyordu çocuğun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Audi'de çalışırken Hamdi Restoran'ın sahibinin arabasına komple motor revizyonu yaptırmıştık Doğuş Jest adı altında kuruş ücret alınmamıştı. Halbuki garantilik tarafı yok tamamen kullanıcı hatası. Yukarıda bir arkadaşın da dediği gibi kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez.
  • Bu 2016-2017 model dsg tipi şanzıman kullanan araçlarda kronik bir sorun daha vardır. O da konsol ekranında belirip bir anda yok olan “Vitesi P konumunda terk ediniz mesajı”. Bu yeni modellerde var mı bilmiyorum. Çoğu kullanıcı bunun için gittiğinde servis güncelleme bekleniyor diyerek gönderir. Bu arızanın araç sürüşüne vb. bir etkisi yok ve önemli bir hata olduğunu da düşünmüyorum ama insan rahatsız oluyor sonuçta.

Aslında bu arıza vites kolundaki bir parçanın değişmesi ile tamamiylen çözülebilmekte. ancak kimi değiştirebilir bunu serviste kimi ise sittin sene güncelleme bekler.

• Surekli yetkili servise gidersen . Iyi niyet devreye giriyor.
    Diger turlu zor . Buyuk firmalar zaten bakimlarini yetkili servisten baska yerde yaptirmiyorlar ki.

• Bazen keşke diyorum şu VAG'ı Vagina diye okumasam...
  • Türkiye’de, hatta Dünya’nın herhangi bir köşesinde, kişiye göre muamele yapılmayan bir yer söyleyebilir misiniz ?

• SmuraY S kullanıcısına yanıt
    Seat forumlarına bakarsanız genelde dsg kavrama arızalarının iyiniyet garantisi ile yapıldıgını gorursunuz.Dsg alırken biliyordunuz siz diyorsunuz ama dogus dsg sorunsuz demek icin iste iyi niyet garantisi ile yasa pek bakmadan yapıyor. 9 yasındaki aracımın dizel, 4 enjektoru yaklasık 15 bin lira bu arada garantiden degisti. Yani evet oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

Garanti bitiminden itibaren 7 yıl diye biliyorum. Yani 2 yıl garantili araç için 9 Yıl 4 yıl garantili araç için 11 Yıl iyi niyet garantisi geçerli.

11 Yıl boyunca yetkili servise gitmek ... DOĞUŞ OTO bunu beğendi

Alıntıları Göster
    Araç alımından itibaren resmi garanti 4 yıl
    Sonra servise devam edersen 3 yıl iyi niyet deniyor ama yazılı değil o garanti
    Dsg belasına bulaşmaya gerek yok

• babam sanayici iş adamı olsa kıytırık leon a bineceğim en azından o dsg var diye tercih etmem gider C kasa mercedes alırım veya cvt li honda toyota alırım
  • Silinebilir
    .
    Silinebilir
    .
    konuşmaya gerek yok.

• Arabayı başkasının üstüne yapmak çok ilginç riskler şaka gibi

• Boyle durumlarda hep şu soz aklima gelir"Paran varsa yar sarar yarasini, paran yoksa eşek öper anasini"

• ilk_Kazan İ kullanıcısına yanıt
    Yasal bir zorunluluğu var mı? Firma birçok kriteri değerlendirir iyi niyet garantisi uygular veya uygulamaz. 7 yaşında bir araçta uygulamaması rezalet değildir. Zaten bizim insanımız bir arka kapı bulur ve dolanır örnek olaydaki gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: escudo76

Bu mesaj silindi.
    Selamı mı da söyle VAG'ın avukatı

• Boyle olmasinin sebebi devletin vatandasinin hakkini koruyamamasi hatta onemsememesi ne yazik ki

• Mail ile vosmer bayisine yazdiklarinizin ekran görüntüsünü alarak gonderdim. Selaminizi da ilettim. Konu artik onlarda. Gönül istiyor ki öyle bir sağlam dava açsınlar sana ki bir daha bu forumda kimse iftira atamasın. Vag babamızın oğlu değil. Konu delilin olmadan bir arkadaşım soyle demiş böyle demiş böyle yapmış diye konu mu açılır. Ilk servisin reddettiğine dair belge koyacaksın, ardından ikinci servisin yaptığına dair belgeyi koyacaksın. Eğer bu iddia ettigin olaylar senin başına gelseydi bu belgeleri koyabilirdin. Şimdi ise mufterisin

• ilk_Kazan İ kullanıcısına yanıt
    Sen şanslısın hocam ben de bugün doğuş oto kartala gittim kapı içinden trim sesi geliyor diye araç 1.5yaşında, camlar filmli olduğu için garanti kapsamında değil dediler şaka gibi. Sanki döşemeyi söktürdüm ben cama film çekilirken. Neymiş prosedür böyleymiş.
    Vag grubunun 15 lira köpük parası alan hondadan bir farkı kalmadı artık benim için.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.