Şimdi Ara

Silinebilir...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fashionality -- 19 Temmuz 2017; 1:10:17 >

• Guzel rehber hocam moldova konunuzu da begenmistim
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnılReyiz

Guzel rehber hocam moldova konunuzu da begenmistim

tesekkurler
  • Bilişim sektörü ne durumda?
  • Ohaaaa araba varmıymış orada ben her yere atlarla filan gidiliyor sanıyordum,
  • Alkol fiyatları nasıl? Ülkede yazılım ne durumda? Yazılım firmaları falan çok mu az mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Ohaaaa araba varmıymış orada ben her yere atlarla filan gidiliyor sanıyordum,

yok kardesim sen bir kac yuzyil oncesini okumussun bu ulke hakkinda insandan cok araba var etrafta. hatta arabalarin bir kismini ucuza geldigi icin japonyadan getiriyorlar ve direksiyonlari sagdan oluyor. trafik sagdan akiyor ama direksiyonu sagda olan taksiler bile gorebilirsiniz. ilk onceleri bu durum trafikte cok karmasik bir goruntu gibi gozukse de zamanla alisiyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fashionality -- 27 Aralık 2016; 14:35:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SlaughTeR `

Alkol fiyatları nasıl? Ülkede yazılım ne durumda? Yazılım firmaları falan çok mu az mı

alkol fiyatlari turkiyeye gore cok ucuz. ulkedeki yazilim sektoru hakkinda ne yazikki bir bilgim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fashionality -- 27 Aralık 2016; 14:36:42 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.