Şimdi Ara

silindi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
8
Favori
22.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir kız ile bir erkek kanka-kardeş olamaz arkadaş.Yediğin içtiğin ayrı gitmezken, birşeyleri beraber yaparken, beraber oturup beraber kalkarken,sabah akşam mesajlaşırken böyle birşey pekde mümkün değil heleki diğer arkadaşlarında dediği gibi kız biraz güzel olduktan sonra.Kızlarda durum nasıldır bilemem ama çoğu erkek kendisine bu kadar yakın olan bir kızdan etkilenir, ondan hoşlanır.Bu kaçınılmaz bir gerçektir.O aradaki samimiyet aşkı, sevgiyide beraberinde getirir.

Böyle yakınlaşmadan sonra iki cins arasında da illaki bir takım şeyler olur.Ya erkek kıza aşık olur yada kız erkeğe karşı birşeyler besler içinde.Ama ilk ihtimal daha yüksek kendimizi kandırmayalım simdi bir erkek olarak böyle bir yakınlaşmadan kim bişeler beklemez ki...erkek kızı zamanla sevdiği için ve her defasında onu kaybetmekten korktuğu için ona olan sevgisini dile getiremez.Şayet reddedilirse onun için büyük bir yıkım olacaktır.Ancak kanka bahenesiyle zaten kızla fiziki temas haricinde herşeyi yapabilmektedir.Bu yüzden kardeşim kankam diyip dolanacaktır büyük ihtimalle.

Bende yaşadım halen yaşıyorum.Bir kız var herşeyi beraber yapıp gezip eğlendiğimiz.Annesiyle kavga eder beni yanında ister.Canı sıkıldığında beni çağırır gezelim diye.Bir yerlere gider başbaşa saatlerce vakit geçiririz.Böyle bir durumda o kıza karşı birşeyler beslememek mümkün mü ? Kandırmayalım kendimizi elbet mümkün değil.Ve ben o kardeşim dediğim kişiye aşık oldum ama korkuyorum evet ona, onu sevdiğimi söylemekten korkuyorum ya hayır derse diye.Öyle bir durumda 2 seçenek var ya kızda evet der güzel bir ilişkiye başlarsın yada hayır der birdaha onla konuşmazsın.Ha konuşsan bile yüzüne bakmaktan utanırsın.Yalan mı ?

erkek-kız kardeşliği gerçekten zor işin ucu illaki farklı noktalara kayacaktır.Bu benim görüşüm katılanda olur katılmayanda...

• quote:

Orijinalden alıntı: _ultima_

olmaz olamaz...

Bir kız ile bir erkek kanka-kardeş olamaz arkadaş.Yediğin içtiğin ayrı gitmezken, birşeyleri beraber yaparken, beraber oturup beraber kalkarken,sabah akşam mesajlaşırken böyle birşey pekde mümkün değil heleki diğer arkadaşlarında dediği gibi kız biraz güzel olduktan sonra.Kızlarda durum nasıldır bilemem ama çoğu erkek kendisine bu kadar yakın olan bir kızdan etkilenir, ondan hoşlanır.Bu kaçınılmaz bir gerçektir.O aradaki samimiyet aşkı, sevgiyide beraberinde getirir.

Böyle yakınlaşmadan sonra iki cins arasında da illaki bir takım şeyler olur.Ya erkek kıza aşık olur yada kız erkeğe karşı birşeyler besler içinde.Ama ilk ihtimal daha yüksek kendimizi kandırmayalım simdi bir erkek olarak böyle bir yakınlaşmadan kim bişeler beklemez ki...erkek kızı zamanla sevdiği için ve her defasında onu kaybetmekten korktuğu için ona olan sevgisini dile getiremez.Şayet reddedilirse onun için büyük bir yıkım olacaktır.Ancak kanka bahenesiyle zaten kızla fiziki temas haricinde herşeyi yapabilmektedir.Bu yüzden kardeşim kankam diyip dolanacaktır büyük ihtimalle.

Bende yaşadım halen yaşıyorum.Bir kız var herşeyi beraber yapıp gezip eğlendiğimiz.Annesiyle kavga eder beni yanında ister.Canı sıkıldığında beni çağırır gezelim diye.Bir yerlere gider başbaşa saatlerce vakit geçiririz.Böyle bir durumda o kıza karşı birşeyler beslememek mümkün mü ? Kandırmayalım kendimizi elbet mümkün değil.Ve ben o kardeşim dediğim kişiye aşık oldum ama korkuyorum evet ona, onu sevdiğimi söylemekten korkuyorum ya hayır derse diye.Öyle bir durumda 2 seçenek var ya kızda evet der güzel bir ilişkiye başlarsın yada hayır der birdaha onla konuşmazsın.Ha konuşsan bile yüzüne bakmaktan utanırsın.Yalan mı ?

erkek-kız kardeşliği gerçekten zor işin ucu illaki farklı noktalara kayacaktır.Bu benim görüşüm katılanda olur katılmayanda...

Ben yazdıklarına katılanlardanım. Aynı durum benim başımda var maalesef. Ben hala olmaz diyenlerdenim. Kızla kankalık olmuyor yaa. Sürekli kızlarla kankayım diyenlerin(arkadaşlar kusura bakmasın) hormonal bi problemleri mi var ki acaba sürekli kanka falan ayakları yapıyorlar. Yani sürekli vakit geçirdiğin güzel, seni anlayan, seni iyi tanıyan, nelerden hoşlandığını bilen ve buna göre davranan, zaman zaman öyle durumlar yaşanıyor ki seni sevgilinden daha iyi tanıyabiliyor... Asıl sevgili adayı bu kız aslında. Böyle bir kızın sevgiliniz olmasını neden istemezsiniz?? Bana bir kaç kişi nedenini açıklarmı lütfen. Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: kptsedat

quote:

Orijinalden alıntı: FaRaKaN

Neden olmasın ya sevdiğiniz ve mutlu güzel bi ilişkiniz varsa başka bir kızlada gayet güzel kanka olursunuz. Eğer sevdiğiniz ilişkiniz olduğu halde siz başka kızla kanka olunamayacağı görüşündeyseniz bence siz gidin ruh ve sinir hastalıkları hastanesine... Ruhunuz sapıklaşmış derim... Çok sevdiğim aşık olduğum kızın vesilesiyle çok değerli bir dost edindim ve kankayız yani diğer bi tabirle... Kızla herşeyimi paylaşıyorum dinliyor o da bana anlatıyor dertleşiyoruz... Eğer ilişkiniz var ve siz hala kanka dediğiniz kıza yada o size yavşamaya başlıyorsa bence tamamen ruhsal bi dengesizlik var kanaatindeyim...
    Haa eğer sizin ilişkiniz yok bi kız bulmuşsunuz kanka ayağına bel altı espiriler falan yazıyor konuşyuorsanız bu zaten kankalık değildir düzeysiz seviyesiz bi ilişkidir merak etmeyin :)

Yaa ruhsal dengesizlikle ne alaksı var bunun! Bu tamamen hormonal bi durum. Ya gerçekten istemiyorsunuzdur ya da istiyosunuzdur salağa yatıp kankaya devam edersiniz. Keza ben böyle yapıyorum iyi bi kız arkadaşım var(dost, kanka kim nasıl diyorsa). Bazen erkek arkadaşlarıyla yaşadıklarını fln paylaşıyor benimle. Yıllardır ona hayranım(Yaklaşık 8-9 yıldır), ona dokunabilmek için neler vermezdim ama o beni iyi bi dost olarak olarak görüyor. Ee bende ne yapıyorum? Salağa yatıp iyi arkadaşı oluyorum. Çünkü o beni hep öyle gördü/görüyor. Bende bunu bozmak istemiyorum. Saygılar.

İyi de arkdaşım yazdıkların çok farklı bir durum. Soru olur mu olmaz mı ? Yani sen affedersin ama "Salağa yatıp iyi arkadaşı oluyorum" cümlesinde ki kendi ruh durumunun ne kadar sağlıklı olduğunu analiz edebiliyorsundur... Üstelik karşı cins hormonlarını tetikler tabi o bakış açısı ile alakalıdır. Eğer kendine hakim biriysen aşk adına hiç birşey olmaz. Yok değilsen hormonal dediğin durum, boş bir duvarda bile olabilir ... Yani karşı cinsler arkadaş olamaz, kanka olamaz demek yanlıştır. Ama herkes bunu beceremez...

Ayrıca yazayım dedim ben de ,lise zamanında kanka ayağına kızla yapmadığımız konuşmadığımız kalmıyordu... Ama oluyor 1 yıldır çok değerli bir dostum var ve ufacık da olsun dostluktan başka bi düşünce yok , kardeşim gibi resmen ...

• Oluyo.
  • http://www.vidivodo.com/124313/sprite-reklami
    Bu reklam bir yana da bi anım var. Yıllar önce bi kız arkadaşım vardı. Çok yakın erkek arkadaşları vardı, dost seviyesindelerdi. Okuldan yıllardır tanıyormuş onları. Ben ona hep derdim erkek-kız dost olmaz diye. Saçmalama olur falan derdi. Çoook tartıştık bu yüzden. Ayrıldıktan 3 yıl sonra karşılaştık. İki hoş beşten sonra bana o zamanki dost bildiği elemanlardan birinin, bi barda içtikten sonra kendisinin dudağına yapışmaya kalktığını söyledi Ve ''sen haklıymışsın'' dedi. Belirli bi seviyeye kadar arkadaş olabilir ama kanka manka olmaz, olamaz.

• Benim karakterimde adamlar kızlar ile kanka olmaz-olamaz çünkü asosyeliz, kızların muhabbetti bizi sarmaz, bizim muhabbetimiz de onları sarmaz.

Bir de dikkat edin etrafı bir sürü kızla dolu olan adamların çoğu yavşaklık yaparlar.Ben yakışıklı olmayan, sakin, olgun, ciddi bi adamın kızlarla 2-3 cümle dışında muhabbet edebildiğine şahit olmadım.Kimse üstüne alınmasın benim tecrübem bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Firenze -- 9 Aralık 2010; 1:11:49 >
  • Düsünsenize bi kere;

Sevgilinizin her gün bir erkekle bulustugunu,msjlastıgını,gezip tozdugunu ve sonra size bunu ''kankam ya nolacak'' şeklinde açıkladıgını.

Sizi bilmem ama ben kıskanırım. Kızlarla muhabbeti çok iyi kurabilmek,kanka olabilmek için de yavsak olmak gerekir bana göre.

Bakıyorum etrafıma kızların kankası genelde yavsak,neşe dolu,fırlama,p.ç tipler. Yakısıklı,karizma tipler ise kanka moduna pek girmiyo direkt sevgili moduna giriyo.
  • 3 senedir oluyor, ve olmaya da devam edecek.
  • Oluyor. 3 Sene oldu kardeşimle hala da birbirimizi kardeş olarak seviyoruz

Edit: Olmaz diyen arkadaşlara...

Yolda Amerikyum görseniz bomba diye polise şikayet edersiniz. O yüzden size olmaz evet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zmpprz -- 10 Aralık 2010; 18:59:35 >
  • konu çok eski ama yazim kanka ayakları g.t ayakları Koluna neşterle isim yazanlar var
  • En yakın arkadaşım dediğim kızla bile illa birşeyler düşünmüşümdür. Düşünmesem bile rüyamda görüp düşünmeye başlamışımdır.
    Bana göre de olmaz. Şuan düşündüm de hiç öyle arkadaşım yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oppotun1st_

Hocam tam bunu paylasacaktim 😄 +1907
  • quote:

Orijinalden alıntı: xswordfishx

olmaz arkadaşlar bence olmaz.... yaşadım biliyorum... ama sürekli bu konularda arkadaşlarla tartışmaya giriyorum olmaz bana göre kız belki o gözle bakmaz ama erkek bir kıza karşı arkadaşca olması çok zor bana göre.. siz hiç yaşadınızmı yada gördünüzmü bilmiyorum ama ben karşıyım.. hatta bunun çokta güzel bir örneği var da bilen biler neyse siz ne düşünüyorsunuz merak ettim

olmaz.
  • olmaz , Çok zor bi ihtimal bence :) kız çirkin erkek yakısıklıysa belki veya tam tersi :) ama erkek sevmeye yakın taraftır bence :)
  • bence olmaz ateşle barut yan yana durmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

neden olmasın? olur tabi

olur
  • Çok zor
  • Hadi Ama beyler.Bazı Konularda genelleme Yada İstinalar Hesaba Katılmaz.Şuan burada Hayır yazanlar Belki Bu durumu Yaşayıp Hak verebilirler gelicekte.
    Ama dendiği gibi İnsanlığın Doğasında Var Bu işler hiç belli olmuyor.8senelik En samimi arkadaşımla onunla birlikteyken duyduğum tek korku ona aşık olmaktı,Çünkü bu insanın elinde olan bir şey değil.Uzunca bir süre geçirince yada birini gerçekten çok sevince insan kendini kontrol edemiyor.Sonuç mu 8sene Sonunda 4ay içinde 3 kere Çıkmayı denedik Ona aşık değildim ama sırf onu Arkadaş olarak Kaybetmek istemediğimden Çıktım(o istemişti).İşler fiziksel bağlama Yaklaştığında Öpüşmemek için Sucuk yiyip geldiğim bile oluyordu.Bir zaman Sonra fark ettim Ben ona onun Bana olan sevgisinden Daha çok bağlanmış ve aşık olmuşum.Bu uzunca Bir süre böyle gitti.Fiziksel bağlamdada Oldukça tatmin edici bir ilişki Yaşamıştım onunla.sonra o benden Sıkıldı Ve Ben yine Hayal kırıklığına gömüldüm.Ve Aynı durumun İlerde Başka bir arkadaşımla Başıma gelmemesi İçin Her şeyimi verirdim.O keşke Erkek olsaydın yada Kız olsaydın Anlarındanda öte hiç Problem çıkarmayacak bir karşı cins ilişkisi.Bazen Bayanlar Hem cinslerimizden Daha Farklı Açılarla Yardımcı olabiliyorlar Karşı cinsten.Yakın arkadaşları olanlar bunu Çok ama çok iyi Anlayabilirler.Öte yandan araya Sevgili girdiğinde En yakın arkadaşım bile olsa Erkek arkadaşını Rahatsız etmemek için İlişkiye Dozaj koyup empati kurmak Şart Sanırım Ne yaparsak Yapalım Bazı arkadaşların dediği gibi Sorunsuz bir karşı cins ilişkisi Kurulması Öngörülemeyecek sebeblerden dolayı imkansız.Arkadaşınızın sevgilisinin huyları gibi.

• olur diyenler liseli yada daha bir kızdan kazık yememişler, siz kankalığa devam edin kazık yeyince anlarsınız
  • kanka olmaz belki ama çok yakın kız arkadaşlarım var, olabilir yani.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.