Şimdi Ara

silindi (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
8
Favori
22.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kız güzelse sıkıntı olur abi veya ne biliyim çocukluk arkadaşın falan olucak yoksa olmaz diye kesin bir şey söylemiyorum ama zor yani.
  • olur ama olmaz
  • ilkokulda bi kankam vari kiz sumuklu biseydi lise 3deyiz simdi at gibi olmus hala muhabbetimiz var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13 senedir arkadasizla sen nediyon kanka diye velet tagler kullanmiyoruz ama

• İnsan evrimine aykırı mümkün değil.

• olmaz. Kendimden biliyorum olmuyor.
    Gerçi bi tanesi olurdu o da güzel değildi
  • Amacın dost olmaksa, karşındakide güvenilir ve olgunsa gayette güzel olur.

• Zor ama belki olur. Ne biliyim şimdi o erkek kızı bi bulursa içkili ortamda falan kanka manka kalmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonafide -- 8 Eylül 2013; 10:13:09 >
  • Benim 10senelik 2 3kiz arkadasim var kankayiz guzellerde ama okadar zaman gecti tabi olur aslinfa ama kiz vok guzel yada erkek cok yakisikli deilse zaten guzel bir kiz buldummu kanka olmaya calismam

• Benim Vardı Kanka felan deil kardeşten öte seviyodum canımı verirdim onun için. Ama bi hata yaptı affedilecek gibi deildi tamam bende çok hata yaptım biz çok küstük birbirimize ama 2 gün geçmezdi hep özür dilerdik birbirimizden kopmayan bi bağımız vardı. Bi çocukla çıkarken benim tayfadan birisiyle daha çıktı ama benim haberim yoktu sevgilisini aldatıyodu yani 2 kişiyle birden çıkıyodu biriside benim tayfamdandı. benim tayfamdan çıktığı kişiyede benim hakkımda çok kötü şeyler demiş neyse bu arkadaş geldi bana söyledi sağolsun. bende çok üzüldüm sinirlendim sinirden ağladım herkesin ortasında. Sonra dedimki ben 6 yıl nasıl olurda böyle bi kıza kardeşim dedim canımdan ötesin dedim senin için herşeyimi feda ederim dedim meğer egosunu tatmin ediyomuş keşke seni her seviyorum dediğimde atan bi kalbin olsaydı ezgi... Ama herşey boşaymış... Yani Kızdan kanka olmaz ötesi hiçte olmaz. Yoksa çok üzülürsünüz.

• insandan insana değişir her kızı sevgili olarak gören adam nasıl arkadaş kalacak ? bence arkadaş olarak kalınmalı ama dost olunmamalı,çok yakın olursan ister istemez birşey olması için davetiye çıkarırsın.
  • Benim cok var neden olmasin

• kanka kadar saçma bir kelime yok
  • olur

• Yaradılış sebebimize aykırı hacı olmaz ya ben de yaşadım birkaç kez sevgilimin en yakın arkadaşlarına ben kardeş gözüyle bakıyordum çokta samimiydik ama ben hala en yakın arkadaşlarıyla çıkarken bana yanaşmaya çalıştılar

• bazı kızlarda erkeklere yaklaşabilmek içinde kanka ayağına yatar. zaten bunları anlamak çok basittir. bazen bir laf bazen bir bakış bazende bir hareketi belli eder. atesle barut yan yana durmaz beyler. muhakkak bir çekim olur.bu yüzden kanka ayağı etkili bir taktiktir. ama bunun bir istisnasini yaşadım. yakisikliyım kızda güzel ama sağlam 2 arkadaşız. iki tarafta bu arkadasligi bozmak istemiyoruz. altında yatan ana neden bu.

• olur tabide ateşle barut yan yana olunca işler degişebilir
  • olmalı diye düşünüyorum
  • ancak ve ancak kiz cirkinse olur.
  • Benim var.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.