Şimdi Ara

silindi (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
8
Favori
22.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • OLUR
  • Bal gibi de olur.8 yıllık kız arkadaşlarım var.Hepsi de kardeşim gibidir.Hatta arasıra sevgilimle beraber takılırlar ve bana gıcıklık olsun diye arkamdan beni çekiştirirler.
  • olur
  • Olurcular neredeydiniz bu zamana kadar. Hepsiyle tek başıma uğraşıyodum
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhMeT.

Sende kanka ayağına devam et eline mahkum olursun

Beni tanıyor musun?
    Dur ben cevap veriyorum:
    Hayır tanımıyorsun.
    E tanımadığın bir insan hakkında da nasıl böyle sığ hükümlere varıyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1881 -- 10 Ağustos 2010; 23:03:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli

Yobazsan olmaz.

Katılıyorum.
  • Kızlardan kanka olmaz. Olmuyor. Benim vardı kankaydık sarılırdık dudagının kenarından öperdim bişiy demezdi o öperdi boynumu öperdi vs. sonra hiç de arkadaş gibi değiliz derdi ama benle cıkmazdı bende onla sözde sıkı arkadaştık .. Tamam herşeyi konuşurduk paylaşırdık ama sevgili gibide yapardık sevgilimiz olduğu halde. Kızlardan kanka olmaz o kadar masum değiller kızlara erkeklerden kanka olmaz olamazz.
  • kızla erkek kanka olabilir. ama bunu %10 luk bir kesim başarabiliyor.
  • Çok nadiren olabiliyor :D
  • Olur da TR insani bunu pek basaramaz ''...''

Eski bir kiz arkadasimla yeni yeni tekrar gorusmeye basladik kardesim diye hitap ediyor bana ama isin sonunu merak ediyorum dogrusu ne olacak :D ? Ben kankammis gibi davrancamda karsi taraf acisindan diyoru :D
  • walla benim üni yıllarımda bir tane dişi kankam oldu. yani benim için ilk bayan kanka idi. bende de şans yokmuş iki ay sonra anladım ki kız bana yazılıyor.

ulan dedim yıllarca kanka ayağında kızlarla gezdik şimdi gerçek kanka dediğim kız bana asılıyor. yani bu olaylarda ateş ile barutun patlamadan durması ne kadar zorsa erkekle kadının kankalığı da o kadar zordur.
  • olur da insanlıgını koruduktan sonra kalkmısın imanı olmas deyip hurra dersen gider kardeş benim bir kankam var bi tanedir o kimseye laf ettirmem severim kendisini kız arkadaşımda var ama ikisinin yeri ayrı
    kankama asılmam arkadaşım kardeşimdir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: derbeder1982

walla benim üni yıllarımda bir tane dişi kankam oldu. yani benim için ilk bayan kanka idi. bende de şans yokmuş iki ay sonra anladım ki kız bana yazılıyor.

ulan dedim yıllarca kanka ayağında kızlarla gezdik şimdi gerçek kanka dediğim kız bana asılıyor. yani bu olaylarda ateş ile barutun patlamadan durması ne kadar zorsa erkekle kadının kankalığı da o kadar zordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _EndoplazmikBirKulum_

quote:

Orijinalden alıntı: ThePhenoM

Gayet iyi olur.Yaşadım,keşke hep yaşayabilseydim.Aramızda da en ufak öyle bir düşünce geçmezdi.O kadar iyi arkadaştık ki nazar mı değdi,ecel mi bilemedim.En iyi arkadaşımdı,olabilecek en iyi arkadaş.Ama malesef zamansız bir kaza aldı en iyi arkadaşımı benden Haziran ayında.Halen istisnasız her gece kafamı yastığıma koyduğumda;hani insan düşünür ya bugün neler yaptığını,her gece mutlaka aklıma gelir.Eksikliğini hissediyorum her an ama zaman her nankör insana yaptığı gibi acıyı azaltıyor.Bu yüzden bu kadar rahat paylaşabiliyorum.

Forumda çoğu kişi hayatında ne olursa paylaşır,bugün doğum günüm,şuyum buyum vefat etti gibisinden.Senelerdir ne bir doğum günümü paylaştım konu açarak,ne sevincimi,ne de acı kayıplarımı paylaştım konu açarak.Kimsenin üzüntüye ortak olmasını istemedim,anca yeri geldiğinde böyle mesajlarda yazıyorum işte.Belki bende bi anormallik vardır.

Çok Zor Bir Durum Kardeşim Yaa :( Yani Allah Gecinden Versin Ölmesi Değilde Benden 10 Km Uzakta Olması Bile Yetiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosmoid

olur

Cık!! olmaz olamaz.... bu teknik olarak mümkün değil...
  • kankalık ayakları felan boş
    benim kardeşim yerine koyduğum birkaç kız arkadaşım zaten var
    eğer bir abla ya da kız kardeşe sahipseniz düşünceleriniz o +18 yönde olmuyor zaten
    ayrıca bir erkek sizi çok kolay satabilirken bir kız arkadaşınız sizi kolay kolay satmaz
  • Olabilmesini umut ediyorum. Malum eski manitanın çok yakın bir arkadası vardı hergün okul çıkısı almaya falan gidiyodu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NecmettinArat

kankalık ayakları felan boş
    benim kardeşim yerine koyduğum birkaç kız arkadaşım zaten var
    eğer bir abla ya da kız kardeşe sahipseniz düşünceleriniz o +18 yönde olmuyor zaten
    ayrıca bir erkek sizi çok kolay satabilirken bir kız arkadaşınız sizi kolay kolay satmaz

+1000000 hocam en iyi dostlarım kızlar nedense hiç satmadılar beni. özellikle 2 tane kız arkadaşım benim iyi dostlarım sonsuza kadarda öyle olacaklardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mithrandil245 -- 29 Ağustos 2010; 3:52:13 >
  • Evet beyler cidden kızlar satmıyor benimde arkadaşlarım vardı şuan görüşmüyorum tek tabancayım.. herşeyi paylaşırdım saolsun içimi rahatlatırdı hep çok severdim onu kardeşlik bakımında çünkü onu KARDEŞİN gibi görürsen cinsellik duyguların artımıyacaktır , cinsellike diyen insanlar hiç aşık oldumu acaba sevdigi kızı düşünüp asılıyorlarmı acaba ? kız'dan kankada olur arkadaşda olur SEVGİLİ bazılarına nasiptir ona iyi ilişki saglıklı olanlar zaten yaşıyor bunuda biliyorlar..
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.