Şimdi Ara

silindi (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
8
Favori
22.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ecay

Ya erkeğin ya da kızın alımsız bir takım özelliği olması lazım kanka olabilmeleri için.Bu kesin bir kural gibidir.Eğer cidden kız kankalarınız varsa bunu bir düşünün.Alımsız olan içten içe diğerine mutlaka ama mutlaka platonik aşk beslemektedir.Eğer bununla ilgili herhangi bir belirti yoksa bunun tek sebebi alımsız olanın gururu ve sevdiğine ulaşmasının imkansız olduğunu düşünmesindendir.

2 alımlı farklı cinsin kanka olma ihtimali çok çok azdır.İkisi de evli ve ortak alanı varsa(iş arkadaşı veya sosyal etkinlik arkadaşı) ve eşleri de önceden birbirlerini tanıyorsa (üniversite gibi) ancak olabilir.

Sen beni almışın kopyalamışın buraya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzde 1.000.000, her şekilde kellemi veririm ki, kanka olan 2 taraftan en azından biri diğerine boş olmuyor kanka olarak takılsalar bile..
  • Konuyu hiç okumadım direk başlığa hitaben diyorum. OLAMAZ
  • Kankam var sorulari aliyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B46CB32A -- 8 Eylül 2013; 2:53:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Canlı örnek burda.

Kankayız güya sonra itiraflar döküldü :)

Kızla erkek kanka olmaz aykırı.

• Olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: samsungr522tr

Yüzde 1.000.000, her şekilde kellemi veririm ki, kanka olan 2 taraftan en azından biri diğerine boş olmuyor kanka olarak takılsalar bile..

Ya beni dışarı çağırıyordu birlikte gülüp bayağı eeğleniyorduk.Kanka diyordu tabi ben onu 6 aydır deli gibi seviyorum o bunu bilmiyordu.Ben yazmam pek haftada 1 yazardı en son yazmış cevap atamadım geç attım 1 aydır hiç konuşmuyor bende konuşmuyorum hiç kaldık öyle. En son toplu şekilde buluştuğumuzda gördüm yüzüme bile bakmada arada baktı.Konuşmıyordu zaten hiç napcam la ben

• quote:

Orijinalden alıntı: Valbilken

quote:

Yüzde 1.000.000, her şekilde kellemi veririm ki, kanka olan 2 taraftan en azından biri diğerine boş olmuyor kanka olarak takılsalar bile..

Ya beni dışarı çağırıyordu birlikte gülüp bayağı eeğleniyorduk.Kanka diyordu tabi ben onu 6 aydır deli gibi seviyorum o bunu bilmiyordu.Ben yazmam pek haftada 1 yazardı en son yazmış cevap atamadım geç attım 1 aydır hiç konuşmuyor bende konuşmuyorum hiç kaldık öyle. En son toplu şekilde buluştuğumuzda gördüm yüzüme bile bakmada arada baktı.Konuşmıyordu zaten hiç napcam la ben

Arayı sıcak tut sen..

• Bizim sınıfta öyle 2 kanka vardı sonra çocuk bir sene sonra çıkma teklif etti ne kankalık kaldı ne başka bir şey
  • quote:

quote:

quote:

Arayı sıcak tut sen..

Farklı şehirlerdeyiz üniler ayrı ne yazcam ki yazsam bile devamı gelmez.Sevgilim var sanıyor aslında yok anlamasın diye dedim.Onla ilgili sorular sordu kaçamak cevaplar verdim. Soğudu :/

• İkisi de farklı kişilere aşıksa evet değilse hayır.

• sorularınızı alabilirim bir adetine sahibim.ama destekliyor muyum tabi ki hayır.

• İlk seviştiğim kız aynı zamanda en yakın arkadaşımdı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Arayı sıcak tut sen..

Farklı şehirlerdeyiz üniler ayrı ne yazcam ki yazsam bile devamı gelmez.Sevgilim var sanıyor aslında yok anlamasın diye dedim.Onla ilgili sorular sordu kaçamak cevaplar verdim. Soğudu :/

Sevgilin olmadığını bilsin.. Kanka olarak devam et bir şekilde arayı sıcak tut. Devamı gelir.

• Erkek yumuşaksa olur
  • cıvıma söz konusus olmadığı sürece olur.el kol elleşmeye başladığı an o iş bitmiştir kanka ayağına ... olmuştur
  • oyle 2 tane kiz arkadasim var istedigimi yapiyorum anlaminda ama oda biliyor sadece arkadasiz zevk onemlilik ve kiz arkadasima bile acamadigim sorunlari ( kiz arkadasim yok ) ona acabiliyorum
  • Bal gibide oluyor neden olmasın niyetin neyse odur kardeşim sen abazalık yaparsan tabi olmaz sözüm dhden dışarı.
  • Kız çirkinse olur

• Ateşle barut yanyana durmaz.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.