Şimdi Ara

Silicon Valley (2014-) HBO | 6. Sezon Başladı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
616
Cevap
19
Favori
20.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İnsansız araç bölümü iyiydi.
  • 4. bölümü izledim.

Flo Rida'nın konuk oyuncu olarak dizide yer alması beni şaşırttı.
  • 6.bölümden bir sahne

bu sahne çok iyiydi.

• çok güldüm ya burada erlich zaten açık ara en iyi karakter ki karakterler bölümler geçtikçe daha bi oturuyo bidahaki sezonun daha iyi olacağına eminim bence merak eden ilgilenen herkes başlamalı
  • 1*07

Güzeldi bölüm.

Richard'ın kendisine takıntılı olduğunu söylediği kız, fakat Richard'ın bunu reddedip ardından bilgisayarında aynı kızın resminin kalması ve bunu büyük ekranda görülmesi... Kahkaha attım resmen. Aynı kızın, Jared'in konuşmalarını duyup, bunu yanlış anlayıp, Richard'ı eşcinsel sanması da ayrı bir komediydi.

Erlich yine iyiydi bu bölüm. Erlich, Jüri üyesinin eski karısıyla birlikte olduğu yetmemiş gibi, yeni karısına da dadandı. Ama ikisinin arasındakileri jüri üyesinin anlaması uzun sürmeyince ortalık yıkıldı.

Dinesh ile Gilfoyle arasındaki kod muhabbeti de iyiydi.

• 7.bölüm

Elrich muhteşemdi yine, bölümün sonu çok iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eleasar

6.bölümden bir sahne

bu sahne çok iyiydi.

• süper bir dizi bu ya, güldürürken eğiten derler ya, aynen öyle, silikon vadisi hakkında herşeyi öğreniyoruz
    bu arada, 5. bölüm giriş ve sonda çalan şarkı
    http://www.youtube.com/watch?v=_nG1V773LVM
  • Dizi çok iyi. İlk bölümler biraz sönüktü ama 6 ve 7 on numaraydı. Bakalım haftaya sezon finali galiba bomba bir bölüm gelebilir.
  • işte bu be , hbo klasiği ... sonradan açılıyor dizi 6 ve özellikle 7 mükemmel bölümlerdi, her dakikasında güldüm
    6. bölüm

eleman sistemi bozduktan sonra denish'in "o satanist tavukları yemeyecektik" demesine çok güldüm

7. bölüm

hem eski karısını hem yeni karısını

bu da sonda çalan şarkı , kop kop
    http://www.youtube.com/watch?v=PUv_OIFmLwg

• 5. bölüm introsunda çalan şarkı
    http://www.youtube.com/watch?v=LO-K6yN4hEQ
  • Erlich çok sağlam karakter bms ve inbetweeners ı beğenip az çok pc/programlamayla ilgilenen herkes sever hatta pc programlama ilgilenmeyenler bile sever espiriler genelde diğer türlü oluyo zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 21 Mayıs 2014; 0:24:57 >
  • Birazdan 7.bölümü izlicem.
  • Beyler cidden başlayım mı? Devam edicek gibi mi tutabilme ihtimali var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Listeye ekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralYD

Beyler cidden başlayım mı? Devam edicek gibi mi tutabilme ihtimali var mı?

İkinci sezonu olacak dizinin, başlayabilirsin rahatça
  • Bölümler giderek sağlamlaşıyor, karakterler de yerine oturmaya başladı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
  • Diziyi komedi dizisi olarak izlemiyorum çok güzel gidiyor benim için. Güldüren sahneler de var açıkçası. Bölümlerde git gide üstüne koyarak ilerliyor.
  • Geçen gün bu başlık sayesinde öğrenip 4 bölümünü inidirip bir solukta izledim, çok matrak dizi Böyle bir dizi ye ihtiyaç vardı özgün kaliteli ve esprili.
  • Bu hafta yeni bölüm yokmuş.

Diziye gelince komedi tarzında değerlendirmemek lazım demiştim ama bazı sahneler inanılmazdı. Zaten logoyu tasarladıkları bölüm efsaneydi, şu son bölümde de dinesh'le kanada'lı elemanın kod-gay muhabbeti çok iyiydi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.