Şimdi Ara

SİLEMİYORUM.... :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR YARDIMINIZ GEREK ÇILDIRICAM YKSA

WİNAMP SİLEMİYORUM NEDENDİR ACABA ALDIĞIM HATA İSE ŞU FORMAT ATTIM YİNE AYNI

SİLEMİYORUM.... :(

• uninstal dosyaları eksik olabilir.winampı tekrar kur üstüne.sonra tekrar dene olacaktır
  • winamp tekrar kurarkende aynı hata iletisini alıyorum. ne gıcık bişi ya ilk defa karşılaşıyorum format attım yine aynı deli bişi ya
  • MyUninstaller diye bi program var onu dene kesin siler
  • yok olmuyor çok garip ya delircem ya kırcam artık pc yi :(
  • çalıştıra 'regedit' yazıp.

HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Uninstall/Winamp
    klasörünü sil.
  • İŞTE WİNAMP KULLANMAMA NEDENLERIMDEN BIRI DAHA
  • quote:

Orjinalden alıntı: hightowerfrl

İŞTE WİNAMP KULLANMAMA NEDENLERIMDEN BIRI DAHA

e bu sadece winamp'ta olmuyorki.diğer çoğu programlardada öyle oluyor.
    aslında bu konunun yeri burası değil.yazılım genel veya teknik yardıma açılması gerekiyor
  • denicem saolasın kardes
  • ben de de norton vardı kaldıramadım regeditten sildim program files ten sildim yok hala kaldırmıyor bir de cihaz açılırken hoşgeldiniz diyor en az üç dk bekliyordu sadece sistemi yeniledim format falan atmadım düzeldi cihazı güvenli kipta başlat açılırken sürekli f10 yap öyle açılsın belki öyle silebilir
  • winamp neden kullanılırki
  • Hayır arkadaşlar bence winamp güzel bir program biz free versiyon unu kullanıyorum bu nedenle hatalara buyrun diyoruz.
    Kardeş acaba bilgisayarınıda virüs sistemi varmı yani anti virüs eğer varsa unistal dosyaları eksiktir bu nedenle güvenli kaldırma işlemi yapamassın
    arkadaşı nı dediği de dogru çalıştır a regedit ya sonra dosayayı hafızadan sil
  • quote:

Orjinalden alıntı: feat__

winamp neden kullanılırki

Sence neden???
  • müzik dinlemek için hih hih hihhhh. ya hocam sende ojinal SAGOPA cısın ha saygılar ya tek ben dinlemiyormuşum demek bence türkiyede SAGOPA gib seste yok onun gibi söz yaazarıda
  • quote:

Orjinalden alıntı: oguziu

müzik dinlemek için hih hih hihhhh. ya hocam sende ojinal SAGOPA cısın ha saygılar ya tek ben dinlemiyormuşum demek bence türkiyede SAGOPA gib seste yok onun gibi söz yaazarıda

bana mı dedin hajı

konuyu bozmayalım ama dediklerine katılmamak elde değil

neyse saygı ve sevgilerimle

winamp kullanmam sevmem o bakımdan dedim sorunlu bi prog bana göre
  • quote:

Orjinalden alıntı: feat__

winamp neden kullanılırki

sanki burada sadece post kasıyorsun adamım böle mesajmı olur bea
  • kardeş senin harddiskte bad sector oluşmuş mesajda oyle yazıyo. bu bad sectordeki bozuk dosyalara ulaşılamadığından dolayı de silemezsin. bırak o öyle kalsın ama sen bi scan disk yaptır sonra da bi format attığında full format at, quick format değil. hadi kolay gelsin..
  • valla ben iTunes'i kullanıyorum.hem diğerlerine göre çok çabuk açılıyor.hem aradığın şarkıyı bulmak çoka kolay.çok kullanışlı bir arayüzü var.winamp adamı canından bezdiriyo.
  • winnapın bir kaç dosyaları silinmiş olabilir yeniden yükle olmazsa kalır..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.