Şimdi Ara

Silecek değişiminde kazık yemeyin, en kaliteli silecek hangisi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
19
Favori
241.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: THEONE

Malum, yağmur sezonu başladı, bu yüzden konu hort
    Golf araç için Bosch silecek baktım. Eco, Twin ve Twin Plus modelleri var. 80-125 arası fiyatları. Bana oldukça pahalı geldi. Inwells 30 lira civarı. Kullanıp memnuniyetsizlik yaşayan var mı Inwells'i? Camda leke veya çizik oluşturan flan var mı?
    Değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
    Ha bu arada RBW de var, o da 30 civarı. Onu nasıl bilirsiniz?
    ayni sorular icerisibdeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rbw veya sentinel alıyorum. Çok memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: THEONE

Malum, yağmur sezonu başladı, bu yüzden konu hort
    Golf araç için Bosch silecek baktım. Eco, Twin ve Twin Plus modelleri var. 80-125 arası fiyatları. Bana oldukça pahalı geldi. Inwells 30 lira civarı. Kullanıp memnuniyetsizlik yaşayan var mı Inwells'i? Camda leke veya çizik oluşturan flan var mı?
    Değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
    Ha bu arada RBW de var, o da 30 civarı. Onu nasıl bilirsiniz?
    Siparişi dün verdim. Yarın elimde olacak inşallah. RBW arka camda var. Öne de Inwells aldım. RBW ortası çok net silmiyor. Bir de inwells deneyelim. Buradan yazarım inş.
  • Bosch aeroeco aldım hiç memnun değilim. kazık gibi ses çıkarıyor. İyi silmiyor. Boşuna yüklü paralar vermeyin tavsiye etmem
  • ardicli2000 kullanıcısına yanıt
    merhaba,

İnwells silecek aldınız mı ?
    evet ise yorumlarınızı paylaşır mısınız?

Teşekkürler.
  • İnwells silecekler geldi. Çok memnun değilim. Buğulu siliyor. Sanki ardında ince set su kalıyor akabinde kuruyor gibi. Camdan mı silecekten mi emin değilim ama ses yok atlama yok. Orası güzel. Belki bana gelen lastik sorunluydu. Ama orjinal bulursanız o daha iyi olur. Fiyatı tabi tartın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 ay önce İnwells silecek seti aldım. Hiç memnun kalmadım. Çok sesli siliyor ve camda iz bırakıyor. Camı çizmiş bile olabilir. 1 ay kullandıktan sonra çıkarıp 120 liraya Bosch aerotwin aldım. Hem silme performansı hem de sessizlik olarak aralarında baya fark var. 30 lira İnwellse verip sesini çekmektense yılda bir defa 120 lira verip sessiz ve tertemiz camla araba kullanmayı tercih ederim. Silecekten kar edecem derken cama zarar vermeyi göze almay değer mi karar sizin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ardicli2000

İnwells silecekler geldi. Çok memnun değilim. Buğulu siliyor. Sanki ardında ince set su kalıyor akabinde kuruyor gibi. Camdan mı silecekten mi emin değilim ama ses yok atlama yok. Orası güzel. Belki bana gelen lastik sorunluydu. Ama orjinal bulursanız o daha iyi olur. Fiyatı tabi tartın.
    Camalrı ve lastikleri sildim bir nebze daha iyi ama yine de "oh işte bu" diyemiyorum. Gerçi 30 TL'ye aldım. Takıntılıysanız gidip kaliteli marka alın. Inwells RBW değmez. Ama arka camdaki silecek RBW. O çoooook daha kötü... Bir dahakine lastik alacağım. Daha kaliteli diyorlar.
  • İnswell i n11 den aldım, 1 hafta kullanıp iade ettim. Hem sesli çalışıyor hemde iz bırakıyor. Tekrar bosch aerotwin alcam. En azından kafam 1 kış rahat olur.

• zamanında ucuz bir yerden lastik alıp değiştirmiştim4 yıldır cok iyi siliyor.yalnız arka silecek silerken düzgün siliyor geri dönerken sekerek siliyor oda bir işe yaramıyor.bunu neyden yapar acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: macropolo

İnswell i n11 den aldım, 1 hafta kullanıp iade ettim. Hem sesli çalışıyor hemde iz bırakıyor. Tekrar bosch aerotwin alcam. En azından kafam 1 kış rahat olur.
    Keşke ben de İnwellsleri n11 den alsaydım. Araca taktığım gibi geri söküp geri verirdim.

• Migrosta satılandan mavi bir kabı var ondan aldım. arka cama muz tipi. Orta bölge havada kalıyor ortasını silmiyor. Migrostakini almayın.

Tekzende satılan sarı paket ön cama aldım onlar iyi.

• celutska kullanıcısına yanıt
    Ben de geçen sene Aerotwin bulamadığım için Aeroeco aldım ve beğenmedim. Sesli çalışıyor. Bosch alınacaksa Aerotwin alınmalı. Ama inanılmaz pahalı.

• erAn_ kullanıcısına yanıt
    Hocam lastiği aynı bunların. Bi silecek yaz kış gördü mü bir sonraki yılı sağlıklı geçmez. O nedenle her sene yenilemek lazım yada yaz kış ayrı olacak silecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celutska

Hocam lastiği aynı bunların. Bi silecek yaz kış gördü mü bir sonraki yılı sağlıklı geçmez. O nedenle her sene yenilemek lazım yada yaz kış ayrı olacak silecek.
    Net bir bilgi olmadığı için kesin bir şey diyemiyoruz ama bana aynı gibi gelmiyor hocam. Aeroeco'lar kısa süre sonra ses yapmaya başlıyor. 9-10 ay sonra da tam ıslak değilse cam harttttt diye ses yapıyor. Ama aerotwinler daha uzun ömürlü ve de sessiz. Neredeyse iki katı fiyatı olduğu unutulmamalı tabi. En iyisi ucuz ama sessiz ve kaliteli bir ürün bulup yaz kış değiştirmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erAn_ -- 21 Aralık 2018; 15:48:6 >
  • erAn_ kullanıcısına yanıt
    Bosch satın aldığım çocuk demişti, lastikleri aynı diye. Olabilir. Biri doğrudan araca özeldi, digeri aparatlı ve kaba duruyor. Ben lastik kısmına odaklandığım için çok önemsememiştim.

Ama bu saatten sonra sileceğe çok para vermeyi düşünmüyorum. İyi bir lastik bulup silecek lastiğini değişecem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celutska

Bosch satın aldığım çocuk demişti, lastikleri aynı diye. Olabilir. Biri doğrudan araca özeldi, digeri aparatlı ve kaba duruyor. Ben lastik kısmına odaklandığım için çok önemsememiştim.

Ama bu saatten sonra sileceğe çok para vermeyi düşünmüyorum. İyi bir lastik bulup silecek lastiğini değişecem.
    Bana da öyle diyorlar. Abi lastikleri aynı gerek yok diğerine diyor. Bunu diyince elinde diğeri olmuyor zaten.

Ama dediğiniz gibi çok para dökmek saçmalık. En sissiz en ucuz iyidir benim için.

• Ben 4 yil once aracin orjinal silecekleri iyi silmiyor diye tesadufen kipadan oylesine yani yolcu tarafina 45 cm lik CARUB marka muz silecek aldim..gel zaman git zaman derken 4 yil gecmesine ragmen silecegin ucundaki plastik zimbirti cikmasina demiri paslanmasina ragmen hala canavar gibi sildigine sahit oldum..benim icin su anda CARUB gercekten harika ve ucuz..gene bahar basinda carub hasar aldigi icin LEVA marka muz silecek takimi aldim..su anda gacur gucur siliyor..iz kaliyor ve omrunu bir sezon olmadan tamamladi..bir halta yaramaz.onermem.Tavsiyem CARUB ucuz ve bereketli.

• Ben 2 3 hafta önce a101 e gelen pirhana sileceklerden aldım. Kime yaptırdılarsa çok memnun kaldım, hem cama tam baskı yapıyor hem izsiz siliyor hem de sessiz. Bakalım ne kadar dayanacak.

Bir önceki sileceğim ise 2 sene kullandığım ve 3 hafta önce artık silmemeye başlayan SİLBAK marka sileceklerdi. Bosch'dan bile bu kadar memnun kalmamıştım. Ama kendi açtığım silecek bakımı konusundaki işlemleri uygulamadığım için anca 2 sene dayandı :D Belki grafit ile bakımını düzenli yapsaydım kauçuk biraz daha idare ederdi.
  • Sirket araclarindan jettaya swt markaydi sanirim silecek aldim valeo da tam almiyordu.Orhinali bu dediler abartmiyorum.4sene olmustur alali hala tik yok.Bosch unda cok kaliteli silecekleri var.Her sene degistirecegine bir kez pars ver kafan rahat etsin.Ucuz silecek aldim sene olmadan gitti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.