Şimdi Ara

Sil

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
2
Favori
2.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 4 Haziran 2018; 0:2:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• rokçılar taşlayacak şimdi seni green day yüzünden
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey bekliyorum ben de, inadına koydum..

Ergenliğimin grubu.

• İlk şarkıyı dinleyin bir bakmışsınız albüm bitmiş öyle güzel, akıcı bir albüm
  • Green Day en sevdiğim gruplardan birisidir. Onların esinlendiği birini paylaşayım.

• @Hümiyettin Gerçekten benziyor.

@Maggese Dinleyeceğim bir ara, 40 dakikalık tek şarkı.
  • Birçok kez beraber konser verdikleri için gerçekten esinlendikleri belli oluyor.

• Dandik dundik müziklerdense greenday'i tek geçerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    Attığın şarkıyı dinlemiştim bunların olduğunu bilmiyordum. Hatta Nokia / Symbian Belle telefonumda gitarlı bir oyun vardı, onda oynuyordum bunu, onu hatırladım.
  • Meshuggah dinleyen var mı?
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    @Maggese Aradığın müziği bulmuşsun. Sağlammış, dinleyeceğim. Tengri bizimle.

@Hümiyettin Revolution Radio adlı albümleri çıkmış geçtiğimiz sene, dinledin mi? Bu arada Spotify'da seni takibe aldım. Anatolium67 de kim dersen benim o. Nereden buldun dersen, sanırım bir konuda çalma listen vardı.

@Randy_Rhoads Bu da size gelsin hocam. Bu grubun konser performanslarını çok beğeniyorum. Ara sıra göz atıyorum da özellikle Billie Joe çok eğlenceli adam, seyirci ile güzel etkileşim kuruyor. Sahneye çağırıyor, küçük bir çocuğa Jesus of Suburbia çaldırmış falan. Tam konserlerine gidip eğlenilecek grup.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 17 Şubat 2017; 10:8:23 >

• Evet, bir konuda paylaşmıştım.

Tüm şarkılarını dinlemedim ama güzel şarkılar var. American Idiot ve 21th Century of Breakdown albümleri kadar iyi değil.
  • Ben dinlemem öyle şey, senin için attım aslında

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yavaş yavaş gerçeklere geçiyoruz.

• Evet artık kendi müziğimize dönelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana ilk defa Black albümü dinleten grup. Çok beğendim albümlerini ama dağılmışlar bende ki şans.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.