Şimdi Ara

SAGONUN ANLAMI ??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
24.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YA ARKADAŞLAR BU SAGOPA KAJMERİN ANLAMI NEDİR BİLİYOMUSUNUZ BEN ÖYLESİNE TAKMA BİR İSİMDİYE BİLİYORUM AMA SAGOYA YAKIŞMAZ TAKMA İSİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gokhanoom -- 5 Ağustos 2005, 9:39:43 >

• sagopa=gizem(li bir piramit), kajmer=gizemi bulan güzellik

SAGOPA KAJMER a.k.a DJ MICCHECK a.k.a Silahsız Kuvvet

gerçek adıda:Yunus Özyavuz 1978 Samsun doğumlu.

ayrıca;

sagopa kajmer: bir bilim adamı mısırda ki piramitlerin sırrını çözmeye çalışır.sagopa adlı piramidin içine girenin canlı çıkamadığını öğrenir ve piramidin sırrını çözmeye çalışır.piramidin en son odasına gelip duvara adını kazır.bu bilim adamının adı kajmer olduğu için duvara "sagopa kajmer" yazar ve bu piramidin içinde hava akımından dolayı can verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreadmoore

sagopa=gizem(li bir piramit), kajmer=gizemi bulan güzellik

SAGOPA KAJMER a.k.a DJ MICCHECK a.k.a Silahsız Kuvvet

gerçek adıda:Yunus Özyavuz 1978 Samsun doğumlu.

ayrıca;

sagopa kajmer: bir bilim adamı mısırda ki piramitlerin sırrını çözmeye çalışır.sagopa adlı piramidin içine girenin canlı çıkamadığını öğrenir ve piramidin sırrını çözmeye çalışır.piramidin en son odasına gelip duvara adını kazır.bu bilim adamının adı kajmer olduğu için duvara "sagopa kajmer" yazar ve bu piramidin içinde hava akımından dolayı can verir.
    sagopa, istanbul üniversitesi edebiyat bölümünde okuyo sanirim, bununla da bi ilgisi wardi galiba, bi röpörtajinda dinlemistim ama umarim yanlis hatirlamiyorumdur...

• quote:

Orijinalden alıntı: r7bertpires

sagopa, istanbul üniversitesi edebiyat bölümünde okuyo sanirim, bununla da bi ilgisi wardi galiba, bi röpörtajinda dinlemistim ama umarim yanlis hatirlamiyorumdur...

Alıntıları Göster
    zaten üstteki arkda$ ne anlama geldini ayrınltılı bi $ekildeyazmı$..

sago i.ü fars dili ve edebiyatı bölümden mezun oldu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: RccP

zaten üstteki arkda$ ne anlama geldini ayrınltılı bi $ekildeyazmı$..

sago i.ü fars dili ve edebiyatı bölümden mezun oldu..

Alıntıları Göster
    daha ayrıntılı bilgiler içinhttp://www.sagopakajmer.org/

• quote:

daha ayrıntılı bilgiler içinhttp://www.sagopakajmer.org/

Alıntıları Göster
    TEŞEKKÜRLER GERÇEKTEN ANLAMLI BİŞEYMİŞ

• quote:

Orijinalden alıntı: Gokhanoom

TEŞEKKÜRLER GERÇEKTEN ANLAMLI BİŞEYMİŞ

Alıntıları Göster
    sago bu ağzında çıkan bütün kelimeler anlamlı bana göre....

• quote:

sago bu ağzında çıkan bütün kelimeler anlamlı bana göre....

Alıntıları Göster
    SAYGI DUYMAK LAZIM

SAGOPA KAJMER

• quote:

Orijinalden alıntı: Gokhanoom

SAYGI DUYMAK LAZIM

SAGOPA KAJMER

Alıntıları Göster
    adam süper lyric yazıo şimdiye kadar gördüklerimin en iyisi ama playback yapıo sanırım konserlerde adamın her cümlesi ayrı bi mana ayrı bi duygu

• mısırda firavun döneminde yapılan bubi tuzaklarıyla dolu bi piramite cooook eskıden girmeyi basaran gizemli bir insanmıs gecmis zaman da yapılan bı robotun lahıt dairesine ulaşmasıyla yerde sagopa kajmerin hayatını anlatan bı kagıt ve duvara kazınmıs olan sago K. yazısını gormusler sagoda heralde bundan esınlenmıs gızemlı felan ya neyse bosver sagoyu sen SANSAR SALVO dinle (KEŞMEKEŞ)
  • quote:

Orijinalden alıntı: poweruser0

adam süper lyric yazıo şimdiye kadar gördüklerimin en iyisi ama playback yapıo sanırım konserlerde adamın her cümlesi ayrı bi mana ayrı bi duygu

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: poweruser0

playback yapmıyor direkt olarak söylüyor kardeş...

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: poweruser0

playback yapmıyor direkt olarak söylüyor kardeş...

Alıntıları Göster
    Güzel şarkıları var ben de seviyorum, bir de şarkısı var ..tirin gidin diye, sövmediği şahsiyet kalmamış bayaa da sövmüş yani ana avrat dümdüz vallahi.

• quote:

Orijinalden alıntı: dustyboy

Güzel şarkıları var ben de seviyorum, bir de şarkısı var ..tirin gidin diye, sövmediği şahsiyet kalmamış bayaa da sövmüş yani ana avrat dümdüz vallahi.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: dustyboy

farketdiysen orda sadece pop kültürüne söwmüş başkasına deil ama tahminimce neyim warki de mağlubum yaradan allahım gençliğime mahcubum diyor anla artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reos -- 6 Ağustos 2005, 14:56:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: reos

quote:

farketdiysen orda sadece pop kültürüne söwmüş başkasına deil ama tahminimce neyim warki de mağlubum yaradan allahım gençliğime mahcubum diyor anla artık

EWET KARDEŞİM SANA HER TÜRLÜ KATILIYORUM SAGOPA HER TÜRLÜ BİR DİN ADAMIDIR GENÇLİĞİNDE ÇOK HATA YAPMIŞ AMA SONRADAN ALLAH (c.c) TÖVBE EDİYOR SÜPER Bİ ADAM BU ŞARKILARININ HEPSİNİ DİNLİYORUM ONUN

• quote:

Orijinalden alıntı: badboy_3433

quote:

Orijinalden alıntı: reos

quote:

EWET KARDEŞİM SANA HER TÜRLÜ KATILIYORUM SAGOPA HER TÜRLÜ BİR DİN ADAMIDIR GENÇLİĞİNDE ÇOK HATA YAPMIŞ AMA SONRADAN ALLAH (c.c) TÖVBE EDİYOR SÜPER Bİ ADAM BU ŞARKILARININ HEPSİNİ DİNLİYORUM ONUN

Alıntıları Göster
    Beyler Yunus Abi Bir Röpörtajında Söyledi Sagopayı Rüyasında Görmüş Farsça Bir Terim Diye Biliyorum Bide Farsça Da -Pa Eki Allaha Yakın Demek miş Galiba.Kajmer İse Bir Piramidin Sırrını Çözmeye Çalışan Bilim Adamın Soyadı Kajmeri.Ordan da Kajmeri Çıkarmış.Ortaya Bir Üstad Sagopa K. Çıkmış
    Hayatta 2 Şeye Güveniyorum.
    1- Aynaya Baktığımda Gördüğüme.
    2- Yukarı Baktığımda Göremediğime Yunus ÖZYAVUZ[i/]

• quote:

Orijinalden alıntı: HikayesizJunior

Beyler Yunus Abi Bir Röpörtajında Söyledi Sagopayı Rüyasında Görmüş Farsça Bir Terim Diye Biliyorum Bide Farsça Da -Pa Eki Allaha Yakın Demek miş Galiba.Kajmer İse Bir Piramidin Sırrını Çözmeye Çalışan Bilim Adamın Soyadı Kajmeri.Ordan da Kajmeri Çıkarmış.Ortaya Bir Üstad Sagopa K. Çıkmış

Alıntıları Göster
    Kardeşim ne içip geliyorsunuz buraya anlamıyorum 2005 in konusu bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cém

Kardeşim ne içip geliyorsunuz buraya anlamıyorum 2005 in konusu bu.

Alıntıları Göster
    bu şarkıdada piramit falan diyo heralde öyle bi şeydir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kelt -- 5 Mayıs 2012; 13:54:48 >

• quote:

Sakin ol dostum konuyu hortlatmasaydın keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hybrid Theory*

quote:

Sakin ol dostum konuyu hortlatmasaydın keşke.

Hortlatmadım Bildiklerimi Söyledim

• Adama bak durduk yere konuyu hortlatmış
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.