Şimdi Ara

Sıkılıyorum & Daralıyorum & İsyan Ediyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Abi her güne kadın cinayeti haberleri, dolar şu kadar oldu, yok reis cehapeye şunu dedi haberleri vs valla bunaldım artık. 2 dk youtube a gireyim dedim girmez olaydım, ilave tv nin kıvırcık başlıklı videosunu izledim:

Sonra merak edip şu kıvırcık kanalı neymiş bakıyım dedim:

dk 6'da 3 tane genç geliyo onlarla konuşuyo, dk 17'ye kadar dayanabildim abi yok mansur başkan sözünü tutmamış, yok 20 yıl önce milli eğitim kiapları bedava mıydı, ismet inönü ülkeyi sattı, atatürk zamanı bira fabrikası açıldı... Bu saçmalıklar konuşulurken videoyu canlı izleyen tayfa da rte <3<3 yazıyo, bi diğeri mansur allahımızdır yazıyo.. Normalde şu kıvırcığın kanal linkini verip prim yapmasını hayatta istemem ama cidden bunaldım la artık. Bu ne kardeşim 20li yaşlarda biz bunları çekmek zorunda mıyız? Dolar 30 lira olsa daha çok yatırım alırmışız bak hele muhabbete bak.. Ne diyim yani..

Sıkılıyorum & Daralıyorum & İsyan Ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ouoo -- 31 Mart 2021; 9:23:3 >

• Dimizi yaşayamiyorduk
    Bira içtiler
    İsmet Paşa sattı
    Kitaplar bedava
    Yol Köprü Hastane kuyruk
    Herkesin elinde telefon
    Herkesin elinde poşet
    Herkesin altında araba

Dün denk geldim bahsettiğin röportaja ama bildiğim için izlemek istemedim. O gençlerin sözünü ettiği bira İçmeler falan ne alaka yani ben onu merak ediyorum. Konu ile alakalı olduğunu hiç sanmıyorum Yukarıdaki seçeneklerden seçmişler işte öylesine

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kim bu kıvırcık şarlatan??

• Sosyolojik ve demografik yapımızı çökerttiler.

• Valla beni en çok sıkan adaletsizlik.

Düşünüyorum, düşünüyorum fetö konusunda bu kadar kanıt varken, Türkçe olimpiyatlarına katılanlar belliyken -ne alaka demeyin bank asyada parası olanlar şu an içeride- hâlâ dışarıda olanlara şaşırıyorum. Malum iddaalarda geçen fetö borsasının içerisinde olan kişilere bakınca daha da daralıyorum.

Anayasaya göre suç işleyen kişilere neden ceza verilmediğini düşünüyorum, yine darlanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.