Şimdi Ara

SIK SORULAN SORULAR (Bad Company 2) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
1
Favori
22.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Firewall unu kapadın mı? Anti virüs kapayıp denedin mi? Modeminin Firewall unu da kapatıp dene. UPnP diye bir ayar yoksa modeminde boşver onu zaman.
  • roketatarla tankları nasıl kolay vurabiliriz.bi türlü bat2 den beri beceremiyorum.

tuş kombinasyonu nedir? tankı gördük diyelim ateş ettik roketi nasıl yönlendirecez.?

ben sniper dışındakilere abanıyorum kasmak için.sniper olmak hiç eğlenceli değil ve adice bence.uzakta sinsin bir yere çat çut indirsin.sonuçta bu benim düşüncem.katılmıyanlar tabiki olacaktır.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_39239496/tm.htm

Burada roket güdümleme ile ilgili bilgiler var.

Bu konuya sadece teknik sorular soralım lütfen
  • Konuya normal şartlarda gerek olmasada açılması gereken portları da ekledim.

Tekrar ediyorum eğer firewall unuz düzgün şekilde oyunu engellemeden çalışıyorsa ya da modemin iç firewall u aynı şekilde düzgünse bu portları açmanıza gerek yok. Son çare olarak yapın. DICEdan biri çok nadiren gerekebilir demiş ondan yazdım konuya.
  • Acil bi yardimci olabilecek.
    Oynu cd'li olarak aldim cd takip oynuyordum.Cd kızım tarafından cizildi ve donmalar oluyodu oyunda.
    Oyun cd'sız sekildede oynaniyomus.Bende silip bastan onceden cektigim oynu kurdum crack attım sonra pacth yaptım sonra guncellemeye bıraktım.
    Hersey bittiginde nedense gene cd istedi tekrardan crack attim oyna giriyo multi aciliyo görüntü bi alt günceelemede oldugu gibi ve serverler gozukmuyo.
    Bilgisayardan fazla anlamam tıklayıp gırmeyi biliyorum. herkezinki olsa benimki olmaz bana bi yardimci olursanız sewınıcem hayır dualarımı alırsınızz....
    Simdiden allahrazı olsunn...
  • Crack filan atma. Oyunu kurarken en sonda Authenticate Online gibi bi seçenek var onu seç. DVD yi seçme yani.
  • Bu oyun orjinal dvd siz multi oynanmıyor mu ya cok pahalı orjinalide beklicezmi ucuzlasın dye nası iş bu ya :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chanser
    Bu oyun orjinal dvd siz multi oynanmıyor mu ya cok pahalı orjinalide beklicezmi ucuzlasın dye nası iş bu ya :S

35 TL ye pahalı diyosan hiç deme hiç yorum yapma.
  • 35 Tl ben alamıyorum ne yazıkkı burada yok manisada oturuyorum 35 tl de hiç ucuz değil buglu bir oyun için Ben burada bulamam o fiyata hem en az 50 60 tl patlar bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chanser -- 30 Nisan 2010; 12:34:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chanser

35 Tl ben alamıyorum ne yazıkkı burada yok manisada oturuyorum 35 tl de hiç ucuz değil buglu bir oyun için Ben burada bulamam o fiyata hem en az 50 60 tl patlar bana

bu oyun için bırak 30 tl yi ben çıkmadan 100 tl ye kadar razıydım.ben 53 tl ye aldım vatandan.oynadım ve şunu anladımki oyun 153 tl yi bile hakediyor.
  • Ellerine sağlık, yeni başlayanlar için bilgilendirici ve güzel bir konu olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoNZaREs
    Ellerine sağlık, yeni başlayanlar için bilgilendirici ve güzel bir konu olmuş.

Eyvallah, yeter ki yeni başlayanlar bu konuyu soru sormadan önce okusunlar
  • ADSL'inizin "UPnP" özelliğini kapatmaya yarayan pratik bir program buldum.

Programı bu linkten indirebilirsiniz.Kurulum yapmadan direk çalışıyor ve tek tıklama ADSL'inizin "UPnP" özelliğini kapatıp,açıyor.

http://www.grc.com/unpnp/unpnp.htm

SIK SORULAN SORULAR (Bad Company 2)

• Makinamın kasmadan çalıştırdığı oyun son updateden sonra felaket kasmaya başladı ,çekilmez hale geldi ,grafikleri düşürsemde kasma değişmiyor. işlemcimi yetersiz acaba ?
  • Aynı sorun benim win7'mde de var. Diğer harddisk'e XP kurdum, oyun canavar gibi, yarı full yarı medium ayarlarda oynuyorum şu an. Win7'de low ayarlarda bile aşırı şekilde zorlanıyordu.
  • Ya benim değişik bir sorunum var server browse deyip search diyorum ama server bulmuyor oyunu kutulu aldım cd takıp oynuyorum.Bundan kaynaklı değildir herhade?
  • Bende, Avrupa'da mesela Fransız serverine giriyorum ping 150 başka bi servere giriyorum Almanya 300. Bu Upnp ayarını kapatsam olur mu?(antivirus yok, torrent vs.açık değil) ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@v3rick__09

Bende, Avrupa'da mesela Fransız serverine giriyorum ping 150 başka bi servere giriyorum Almanya 300. Bu Upnp ayarını kapatsam olur mu?(antivirus yok, torrent vs.açık değil) ?

Az önce denedim server browseyi serverlar geldi girdim oynadım çıktım denedim yine geldi fakat tekrar denediğimde gelmedi galba EA da yoğunluk olduğundan bağlanılmıyor allahtan favori serverlre birkaç turk ve yabancı server eklemiştim.Benim ping değeri sabit 200 ile 250 arasında iyimi bilmiyorum ama iki ileri bir geri mehter takımı gibi gitmiyor.
  • Sunucu Listesi Ekranındaki Ping 50-100 arası ise iyidir. Oyun içindeki ping yanlış ona bakmayın. Oyun içindeki ping 180-200 gibi çıkıyorsa o da normaldir. iki katı gösteriyor çünkü. Ping ile ilgili imzamdaki post yardımcı olur fikir almanıza.
  • Oyun için 150-180 tabiki iyidir fakat 300 ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.