Şimdi Ara

SIK SORULAN SORULAR (Bad Company 2) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
1
Favori
22.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • malum pnkbstr ile ilgili bir sorunum var. pnkbstra ve pnkbstrb görev yöneticisinde ve hizmetlerde çalışıyor görünmesine rağmen oyun içinde "pnkbstrB.exe stopped heartbeating" hatası alıp oyundan atılıyorum. ve bir süre sonra da pnkbstrB.exe hizmetler ve görev yöneticisinden kayboluyor. antivirüs programını ve güvenlik duvarını hizmetlerden etkisiz hale getirdim. modemin upnp özelliğini inaktif hale getirdim. pbsvc.exe'den install-reinstall yaptım. pbsetup'dan güncelleme yaptım (günceldi zaten) ama nafile olmuyor. yardımcı olabilir misiniz? oyunu steamden aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonsuzuncu -- 26 Mayıs 2010; 4:16:29 >
  • pnkbstrB.exe stopped heartbeating bu Punkbuster ın Punkbuster sunucusuyla bağlantı kuramaması durumunda oluyor öle oluncada seni oyundan atıyor. Bu konu biraz derin. Yukarda yazdığın şeyler çözmediyse yabancı forumlarda çok konuşulduğu yerler var detaylı olarak. Bir araştırmanı tavsiye ederim. Bu sadece Bad compnay de değil başka oyunlarda da olabiliyor google da ararsan görürsün. Punkbuster ile alakalı yani oyundan bağımsız gibi.
  • oyunun yapısı mı böyle bilmiyorum ama, "w" ve "a" veya "d" tuşlarını aynı anda yapamıyorum. yani sağ çapraz veya sol çapraz gidilmiyor. klavyeden mi kaynaklanıyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonsuzuncu

oyunun yapısı mı böyle bilmiyorum ama, "w" ve "a" veya "d" tuşlarını aynı anda yapamıyorum. yani sağ çapraz veya sol çapraz gidilmiyor. klavyeden mi kaynaklanıyor acaba?

Yapılmıyor. Yapı böyle.
  • güzel olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneEighty. -- 11 Haziran 2010; 20:37:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@v3rick__09

quote:

oyunun yapısı mı böyle bilmiyorum ama, "w" ve "a" veya "d" tuşlarını aynı anda yapamıyorum. yani sağ çapraz veya sol çapraz gidilmiyor. klavyeden mi kaynaklanıyor acaba?

Yapılmıyor. Yapı böyle.

Css gibi değil yani. Teşekkürler. :)
  • ya bana yardım edermısınız ne olur... oyunun orjınalını satın aldım... daha once su ankı pcmde sahtesını oynadım hıc bır sorun yaratmamıstı.. ama bu orjınalınde oyunu acamıorm.. oyun acılırken sıyah ekran gelıyor video oynarken kapanıyor.. veya hıc acılmadan kapanyor.. lutfen daha once oynamıstım lutfen yardım
  • Oyunu Steam üzerinden aldım, ama nasıl Update edeceğim konusunda bir fikrim yok Yardımcı olursanız çok sevinirim..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: M@v3rick__09

quote:

Yapılmıyor. Yapı böyle.

Css gibi değil yani. Teşekkürler. :)

Koşarken yapılmıyor. Normal yürürken çapraz yürüyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tears of ice

Oyunu Steam üzerinden aldım, ama nasıl Update edeceğim konusunda bir fikrim yok Yardımcı olursanız çok sevinirim..

Kendisi ediyor diye biliyorum.
  • Arkadaslar oyunda server brow. de sadece avrupadaki serverları aratınca 4000 civarı server buluyor. Ama biraz geç neden kaynaklanıyor. Normal mi yani
  • "Server Browser"da arama yaparken 'full' ve 'empty' seçeneklerine "X" koyarsanız,boş ve dolu sunucuları listede göstermeyeceğinden,sunucuları daha çabuk listeler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avrim

"Server Browser"da arama yaparken 'full' ve 'empty' seçeneklerine "X" koyarsanız,boş ve dolu sunucuları listede göstermeyeceğinden,sunucuları daha çabuk listeler.

Çok teşekkür ederim aynen dediğiniz gibi oldu.
  • selam arkadaşlar bende bugün orj. keyini aldım oyunun oynamaya çalışıyorum fakat oyun içinden hiç server gözükmüyor bulamıyor failed to connection falan diyor..bnede xfire indirdim fakat ordanda hiçbir server göremiyor...punkbusteri yükledim, oyunun en son updatesini de yaptım bir türlü server bulamıyorum hevesim çok kırıldı :S bi yardımcı olsanız çok iyi olurdu cidden ya ..oyunu laptoptan oynuyorum bu arada ve windows 7 yüklü
  • Win7 firewall un engelliyordur. Firewall da izin vermen gerek oyunun dışarıyla bağlantı kurmasına.
  • yav 2 gündür serverler görünmüyor bende önceden hiçbir sorun yoktu ne oldu anlamadım farklı nickle de girdim gene aynı yardım edebilecek var mı
  • Geliyor sunucular da biraz zor geliyor. FULL e X koy. Empty e X koy. All game Modes yapma Rush ya da Conquest seç. All Regions yerinede Europe Seç. 10sn filan bekle. Gelir.

Sunucu Tarayıcı yavaşlamış çok nedense.
  • Lütfen yardım edin. Metod seçiminde 2. seçmeme rağmen cd koymadan oynayamıyorum. Yani ne başlatta oyun var ne de masaüstünde.. Sadece C de var.

Çözümünü bilen?
  • Yanlış seçmişndir, tekrardan kur, online'yi seç, oyun kurarken kısayolunu msaütne atıyım mı der yes de.
  • Sorun çözüldü. Şimdiki sorun oyunda server bulamıyorum?! Yani not passwordu xliyorum gerisi açık hiç server çıkmıyor? Yardım edin lütfen oynayım şunu ya. :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.