Şimdi Ara

Şık, Sessiz, Sade ve Hızlı...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
4.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    AMD 1090T 6 çekirdek
    8GB 1866 RAM
    2GB ATI HD7870 Ekran Kartı
    2GB ATI HD7870 Ekran Kartı
    120GB SSD
    1,5 TB HD
    750W Güç kaynağı

Özene bözene kablolama yaptım, vir kaç değişiklik daha yapmayı planlıyorum daha sonra
     Şık, Sessiz, Sade ve Hızlı... Şık, Sessiz, Sade ve Hızlı... Şık, Sessiz, Sade ve Hızlı... Şık, Sessiz, Sade ve Hızlı... Şık, Sessiz, Sade ve Hızlı... Şık, Sessiz, Sade ve Hızlı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratiff -- 25 Eylül 2013; 11:18:11 >

• başarılı çok güzel olmuş güle güle kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

başarılı çok güzel olmuş güle güle kullan

Teşekkürler :)
  • Dostum tek 7870 ile cf yapılmış halinin arasında ahım şahım bi performans farkı var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coşkun ŞAHİN

Dostum tek 7870 ile cf yapılmış halinin arasında ahım şahım bi performans farkı var mı

3D MARK VANTAGE de aldığım puan
    P23946 with AMD Radeon HD 7870(2x) and AMD Phenom II X6 1090T
    Graphics Score 28507
    CPU Score 16180

Yani crossfire yapınca %62 daha iyi sonuç aldım. Uçuşa geçiyor resmen sistem FPS lerde. İşin komik tarafı 2 x 7870 crossfire / 1x 7970 dan %40 daha iyi performans sağlıyor.
  • 7970 almak yerine 7870den cf yapmak daha mantıklı diyebilir miyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coşkun ŞAHİN

7970 almak yerine 7870den cf yapmak daha mantıklı diyebilir miyiz

Ara farkla diyorum...az buz da değill....
  • sade ve şıklı yakalamışsın. mavi corsair vengeance ram ler her kasaya yakışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niirvana -- 26 Eylül 2013; 18:01:29 >
  • banada böle sade ve şık kasa lazım işte... forum kasa çöplüğüne döndü. sıfır fıyatına 2. el satanlar var. Kasa güzelmiş yakalrsam alırım aynısından.
  • Güzel kasa
  • daha ne olsun çok güzel hep böle bir sistemim olsun istemişimdir kasa güzel başta ya
  • İşlemci fanını daha güzel bir şey seçebilirdim ama güzel olmuş güle güle kullan
  • Şimdi bu kasa ful sıvı soğutmalı olacaktı + kablolar tek tek sleeve lenecekti + hafif bir ışıklandırma olacaktı o zaman şahane olurdu. Tabi emeğin karşılığı bence şimdide güzel olmuş ama bana göre eksik. (biraz takıntılıyımda.)
  • 7870 CF ile o işlemciye en az 4.0-4.2ghz OC şart güç kaynağı kaldırabilecek güçte, anakart mis gibi 100-150tl civarına kule tipi güzel soğutucu önerelim oc yapın bu şekilde BF3 MP,BF4 MP,C3 vs vs.. oyunlarda kartların hakkını veremessiniz..
  • Kasa çok ''cool'' muş ama bi C70 değil
  • sadenin kattığı hava başka olmuş
  • mukemmel olmus

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • o islemci sogutucusi bence o kasaya olmamis. bence yenilemeniz lazim.ve ardindan.oc yapmalisiniz.

sicakliklar nasil gercekten cok merak ediyorum solermisiniz?

• Güzel olmuş

• Güzeeel
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.