Şimdi Ara

sigorta panelindeki sigortalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
8.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • resimde numaralı sigortalar ne işe yarıyor ben yerlerini karıştırdım da :)en soldakileri iyi çekememişim
     sigorta panelindeki sigortalar

• sigortaların üzerindeki amper değerlerine göre eşleştir tekrar yerlerine tak,hepsinin ayrı görevi var biri kapı biri korna diğeri silecekler diğeri sis farı falan
  • mesela 4 numaradakinde 20 yazıyo 20 lik taktım çalışmadı ama 15 lik taktım çalıştı. Dolayısı ile orda yazılan değerlere takarsam çalışmayabiliyo orda yazan simgelerin anlamını bilsem takarım
  • Kullanma klavuzunda hangi sigortanın ne olduğu, kaç amper sigorta takılması gerektiği yazar. Aksi yazan şeyleri yaparsınız elektrik tesisatında hasardan tutunda aracın yanmasına kadar yolu var.
  • 20 yaşında araç abi kullanma klavuzu olsa buraya yazmam
  • bana farları yakan sigorta lazım
  • Araç ne ona göre en azından bakalım etraftan.
  • Sigorta kutusunun üzerinde belirtilmiş zaten neyin sigortası olduğu İngilizce olarak.Görebildiklerimi yazıyorum.

3-Kalorifer
    4-Radyatör Fanı
    8-Stop lambaları
    9-Dörtlü
    10-İç Aydınlatma olabilir
    11-Arka Aydınlatma
    12-Sis Lambası
    13-Çakmak
    14-Merkezi Kilit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirigmus -- 21 Eylül 2013; 0:26:01 >
  • 13 ile 12 yanlış.
    12 ye kırmızı 13 e mavi takıcaksın.

ekleme;

4 te yanlış oda da 20 amper sarı renkli takılması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyundai Motor Company -- 21 Eylül 2013; 23:12:33 >
  • teşekkürler ilginiz için bu değerlere farklı amper sigorta takılması sorun yaratırmı ?
  • akmurat60 A kullanıcısına yanıt
    kısa devre durumda atmaz
  • hımm o zaman sabah düzelteyim ben
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.