Şimdi Ara

SİGARAYI CHAMPIX İLE BIRAKANLAR, BIRAKMAYI DÜŞÜNENLER! (500. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.579
Cevap
167
Favori
1.419.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 498499500501502
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kesinlikle katılıyorum. Özellikle İlk günlerde ki kendine güvenme duygusunu kazanma konusunda MÜKEMMEL. Ben bu illetten kurtulabileceğime bu ilaçla inandım.Ama devamını getirmek için kafada da bitirmek gerekir. Verdiğiniz paraya hiç takılmayın. Ben ilacın 4/1 ile bıraktım. Kalan 4/3 'e hiiiç üzülmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rror -- 16 Mart 2017; 22:24:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • crywolf35 kullanıcısına yanıt
    Üstad sen 3 yılı devirmişsin, maşallah tebrik ederim. Bana da 9 ay ı geçti. Şuan psikolojik savaştayım ve hala canım istiyorum bu sorun olmuyor ama bir mutsuzluk sendromu var ve hemen hemen hiçbirşeyin anlamı yok. Sigara gitti mutlulukta gitti :) İşte bu durum geçecekmi merak ediyor bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcenger

Üstad sen 3 yılı devirmişsin, maşallah tebrik ederim. Bana da 9 ay ı geçti. Şuan psikolojik savaştayım ve hala canım istiyorum bu sorun olmuyor ama bir mutsuzluk sendromu var ve hemen hemen hiçbirşeyin anlamı yok. Sigara gitti mutlulukta gitti :) İşte bu durum geçecekmi merak ediyor bekliyorum.

kendine bir uğraş bul yada ne bileyim hayatında değişiklik yap.mesela spora başla.yabancı dil öğrenmeye çalış.

namaza başla,dağcılığa başla,dalma kursuna git.satranç öğren satranç turnuvalarına katıl. anlatabildimmi.

kendine yeni bir amaç yeni bir meşkale bul.ben dambıl aldım evde dambılla spor yapıyorum mesela.

canım arada istemiyormu evet yokluyor ama ne gerek var diyorum.tekrardan maddi manevi psikolojik bir sürü esirlik.

mutluluk gitmedi yerine koyacak bir şey bulamamışsındır.kardeşim düşün taşın ve hayalin idealin ne varsa yapmaya çalış.

SİGARASIZ 970.GÜN

•  SİGARAYI CHAMPIX İLE BIRAKANLAR, BIRAKMAYI DÜŞÜNENLER!
    900 GÜN GEÇMİŞ

SİGARASIZ 66. GÜNÜMDE BURAYA YAZDIĞIM YORUM
  • bcenger B kullanıcısına yanıt
    Sana emre üstünuçar'ın nette "bırakmak istiyorum" filmi (aslında söyleşi gibi) var. Sigaraya bakış açınız açısından inanılmaz etkili.İzleyin rahatlayacaksınız.
  • Benim de bırakalı 318. gün. Bu siteden büyük destek aldım. Konsantrem dağıldığında hemen buraya gelip okuyordum yorumları ve geçmiş tecrübeleri.
  • Arkadaşlar konuyu okumaya pek vaktim yok maalesef günde 1-2 saat internet erişimim var. Mutlaka konuda vardır fakat Vaktim olmadığı için affınıza sığınarak direk soruyorum

Bu Champix ile bırakmayı düşünüyorum fakat fiyatına baktım fazla gibi duruyor. Devlet karşılıyor mu fikrim yok. Yardımcı olacak bir arkadaş var mı bu hususta. Saygı sevgi ve selametle.

• Devlet şu anda karşilamiyo bi sure daha da karsilamaz fiyati cok gibi gelsede ilac baya etkili sigarayi biraktiginda amorti eder kendini

• Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    3 ay önce 220 tl ye almıştım.

• Bu gün hiç iyi değilim. Sanki 100. Gün değilde bir kaç saattir içmiyor gibiyim. Hiç böyle olmamıştı. Bu ne şimdi yaa...
  • 31 gün oldu sigarayi birakali hapa devam oldu bu is sanki

• İlacı bir eczacı arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım.bu sabah ilk kez kullandım.kullandıktan yarım saat sonra kafa yaptığını söyleyebilirim bi 20 dk kadar kafam güzel çalıştım ofiste onun dışında birşey olmadı ufaktan bir baş agrısı çekiyorum.internette yazan kalp krizi,intihar eylemi,depresyon gibi yan etkiler gözümü korkutmadı değil umuyorum rahat bir şekilde atlatırım bu süreci yoksa bırakmak durumundayım ilacı.

Edit: 2. Gün sabah ilacı içtim pek bi yan etkisi olmadı fakat şuan (20.45) inanılmaz bir depresif hal var üzerimde.gerçekten yazılan tüm depresif yan etkileri yaşıyorum.kesinlikle yarın bırakıcam bu ilacı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amadeus_M -- 30 Mart 2017; 20:42:14 >
  • İlacın etkisini 4-7 gün arası hissedersiniz. Kolay gelsin.

• 335. Gün. Al sana devrim :)
  • arkadaslar araba yorumları icin girince gordum baslıgı favorilerde ugrayayım dedim.
    3.5 yıl olmus bırakalı.
    coook uzun suredir gunluk hayatta aklıma bile gelmiyor.
    inanılmaz.
    azıcık sabrederseniz tamamen hayatınızdan cıkıyor.
  • 44 gun oldu iki kutu iki gun sonra bitecek ihtiyac duymazsam ucuncu kutuyu almayacagim birakmak isteyenler denesin bu ilaci gercekten etkili

• Devam paketini alın ben de yıllar önce burda tanışıp 12 . gününde bırakmış ama tamam bu iş deyip ilaca devam etmemiştim. Şimdi hala içiyorum maalesef tekrar başlamak istiyorum

• Bugün 14. ay bitti
    14 Şubat 2016 da bırakmıştım
  • Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    Devlet karşılıyor mu derken gidip eczaneden almıyorsun zaten
    Sigara bırakma merkezine gidiyorsun (Randevu alıp) daktor gerekli tetkiklerini yapıyor ve sana ilacı yazıyor. (Ya champix yada zyban)
    Gidip ilacı toplum sağlığı merkezinden alıyorsun.
  • beyler ALLAH aşkına bırakmak ıstıyorsanız 1 gununuzu ayırınız ve randevuya gıdınız tahlıllerınızı yaptırınız.sonrasında yapmanız gereken tek sey ılacı kullanmak.sızın yapmanız gereken bırsey yok ılacı ıcıyorsunuz ve sıgarayı bırakıyorsunuz.ben bırakalı 6 ay oldu champix yazdırmak ıstıyordum champix yok zyban verelım dedıler zybana guvenmıyordum ama o bıraktırdı.ıkısıde çok tesırlı ılaclar.gıdın ılacı kullanın ve bu ılletten kurtulun.Sız bırakmak ıstersenız Rabbımde yardımcı oluyor.Ben bır dakıka bıle zorlanmadım.sızde zorlanmazsınzı arkadaslar(defalarca gece yarısı evden cıkıp sıgara almak için benzın ıstasyonu aramıslıgım vardır)
  • 
Sayfa: önceki 498499500501502
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.