Şimdi Ara

Sigarayı Bıraktım Bırakmak isteyene ÜCRETSİZ bir yöntem BUNU SİZDE DENEYİN...! Bırakan 863 Üye (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.714
Cevap
373
Favori
228.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.5 ay sigara içmedim bundan 15 gün kadar önce tekrar başladım.Sigaraya bir kere başladıktan sonra bırakması gerçekten çok zor yani 3-5 yıl sonra bile tekrar başlayabiliyor insan.En iyisi hiç bulaşmamak sigaraya.
  • mesajım bulunsun
    bende bırakmak istiyorum :S
  • Geçen pazar günü forumu okurken bu başlığı gördüm.Sigara içen birisi olarak dikkatimi çekti girdim okudum.Sonra bu video bende vardı bir ara indirmiştim dedim kendi kendime.Video'yu buldum sigaramı yaktım izleyeme başladım ve video bittiğinde üzerinden 3 gün geçmişti ve ben hala sigara içmiyordum.12-13 senedir günde 1 paket sigara içen birisi olarak şu an kendi kendime şu soruyu soruyorum.Bunca yıl sigara içtim bana ne faydası oldu??

Yeni doğum tarihim 04.03.2010
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaW331

bu videoyu izledikten sonra yaklaşık birbuçuk aydan fazla içmedim çok süper para kaldı cebimde ama bi anda bazı sebeplerden dolayı o parada gitti ve üstüne üstlük çok borçlandım ve bir anda boşluğa düştüm ve günde birkaç dal içmeye başladım birkaçdal 5-6 oldu 5-6 10 oldu ve ne yazıkki birkaç gündür paket alıyorum ama yarın sabah açık zihinle bu videoyu tekrar izleyip tekrrardan bırakmayı deneyecem aslında sigara içmeden uyanınca insanın boğazı çok rahat oluyor öksürmeden balgam çıkarmadan boğazında bi tıkanıklık hissi olmadan uyanmak ne güzelmiş demiştim ama şu anda her sigara içişimde midem berbat yanmasına rağmen dayanamıyorum dediğim gibi sabah tekrar izleyeyim bu videoyu ve kesin çözüm olsun benim için..

bunu 2 nisanda yazmıştım ve bugün 7 nisan ağzıma daha sigara değmedi

• Ayaküstü 350 lira vericektim bi hastaneye doktor gözetiminde bırakabilmek için bakalım şimdi değilde eve gelince izlicem video'yu inşallah işe yarar..
  • Sigara içmiyorum ama yararlı olmak adına facebook albüm oluşturdum paylaşırsanız yararlı olabiliriz.

http://www.facebook.com/album.php?aid=44123&id=1577511062&saved#!/album.php?aid=44123&id=1577511062&ref=nf
  • quote:

Orijinalden alıntı: aL3n.

Ayaküstü 350 lira vericektim bi hastaneye doktor gözetiminde bırakabilmek için bakalım şimdi değilde eve gelince izlicem video'yu inşallah işe yarar..

Sessiz bir ortamda, tek başına (ben kulaklıkla ve uzanarak izledim) tavsiye ederim.Umarım başarılı olursun.
  • ugruna yasıcak biseyimiz yok ki bırakalım sigarayı :D saglıgın hayatın umrunda olmadıktan sonra ne zararı var ki sigaranın?
  • Üst konu olmalı bu .
  • Mesajım bulunsun....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForZ4

quote:

Orijinalden alıntı: aL3n.

Ayaküstü 350 lira vericektim bi hastaneye doktor gözetiminde bırakabilmek için bakalım şimdi değilde eve gelince izlicem video'yu inşallah işe yarar..

Sessiz bir ortamda, tek başına (ben kulaklıkla ve uzanarak izledim) tavsiye ederim.Umarım başarılı olursun.

Anca şu anda müsait olabildim kulaklığı taktım ve birazını izledim en başında diyor yakın bi sigara diye. Yaktık bakalım inşallah bittiğinde bırakmış olucağım..
  • Sigarayı Bırakan Arkadaslar Pm den veya buradan yazarlarsa Bıraktıklarını İlk sayfaya isimlerini yazalım...
  • Sigarasız 5. gün (:
  • Benim 2 hafta doluyor Noswagen abiye çok çok teşekkür ediyorum böyle bir konu açtığı için. UMARIM HERKEZ BU İLLETTEN KURTULUR...

ForZ4 İNSALLAH baslamazsın kalan hayatını özgür ve sağlıklı yaşarsın.
  • Mesaj olsun da bakarız sonra.
  • Sağlam kafayla izleyeceğim.

Teşekkürler.
  • Benimde bugün tam bir ay oldu bırakalı. Çok zor değil, en rahat bırakma yöntemi naneli şeker. Sigara ile gitmeyen şeyler yoğurt ve naneli şeker. Naneli şekeri sigara canınız istediğinizde atın birtane ağzınıza ve derin nefesler almaya başlayın. Sigarayı unutuyorsunuz kesinlikle! Ben tabi önce aklımla sonra nane şekeriyle bıraktım.

Bu gif i de ustalıkla yazdığım için koyuyorum yanlış anlamayın
  • İçmediğim halde bütün yazıları okudum ve videonun da ilk 5-10dk'sını izledim. Gayet güzel bir anlatımı olduğu için yararlı olabilir diye düşündüm ve şuan indiriyorum. Bakalım 35-40 senelik tiryaki olan babamı bıraktırabilecek miyiz..

Konu için çok teşekkürler.
  • Selam konu sakinleri keyifler nasıl Su koyuveren yok değil mi bu baş koyduğumuz yolda? devam devam sayımız katlanarak artsın
  • 2.5 ay oldu yaklaşık.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.