Şimdi Ara

Sigarayı Bıraktım Bırakmak isteyene ÜCRETSİZ bir yöntem BUNU SİZDE DENEYİN...! Bırakan 863 Üye (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.714
Cevap
373
Favori
228.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lord Sıth

Abi süper,vallahi süper, odamda sigarada içirmiyorum artık,o canavrın çekiceği var benden

Canavar zorluyor şuan beni, elini açtı ve duman bekliyor ama avcunu yalasın...
  • İndirmiştim zaten ama izlememiştim.Şu başlığı gördükten sonra izledim ve kaldırdım çöpe attım hepsini. Sanada teşekkür ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: PokerPeekFace

Bu saatte kafam almıyor yarın kesinlikle izleyeceğim çok teşekkürler
  • Bende nargile hastasıyım bırakmayıda düşünmüyorum BÖHÖHÖHÖHÖhö
  • 15 senelik tiryakiydim ve yaşım da 27. Günde 1 paket sigara içiyordum. Ben de zyban isimli bir hapın yardımıyla bıraktım. Yaklaşık 10 gün oluyor ve hiç içmedim. Artık aramıyorum bile. Mutluyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death Time -- 31 Mart 2010; 14:38:23 >
  • @ diabrek kardeşim okadar indirmekle uğraştım fakat 3. dosya sorunlu düzeltme şansın varsa tekrar deneyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremg

İndirmiştim zaten ama izlememiştim.Şu başlığı gördükten sonra izledim ve kaldırdım çöpe attım hepsini. Sanada teşekkür ederim...

Ne kadar kolaymış.

• quote:

Orijinalden alıntı: ACND

quote:

Orijinalden alıntı: keremg

İndirmiştim zaten ama izlememiştim.Şu başlığı gördükten sonra izledim ve kaldırdım çöpe attım hepsini. Sanada teşekkür ederim...

Ne kadar kolaymış.

Valla ben okudum bıraktım o kadar kolay merak etme. Yeterki bırakmak iste ve açık fikirli ol kitabi okurken/yada video izlerken. Ben kitabı öneririm vakti olana daha iyi kavrıyosun.

• Şimdi sigara yaktım olmazsa söndürdükden sonra izlerim gerçi iki paket aldım sabah onlar bitince izlim en iyisi
  • pazar günü 6 hafta olacak içmiyorum mutluyummmm:)
  • Ben de mart ayı ile birlikte bıraktım, bazen aramıyor değilim ama tek bir dal bile içersem yeniden başlayacağımı, sigara bataklığına saplanacağımı bildiğim için bulaşmıyorum...
  • ben bırakalı 2 sene oldu. şimdi bu videoyu izlesem ömrübillah içmem o zaman akşam izliyimde bari garantiye alalım
  • akşam evde dikkatlice bakacağım, bulamam falan mesaj dursun şimdilik...
  • Hadi gidin ve bir sigara daha yakın

Sigarayı Bıraktım Bırakmak isteyene ÜCRETSİZ bir yöntem BUNU SİZDE DENEYİN...! Bırakan 863 Üye
  • babama izletyim
  • şuan vaktim yok ama akşam ilk işim izlemek olacak
  • Bende akşam izleyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoungAnıL

Hadi gidin ve bir sigara daha yakın

Sigarayı Bıraktım Bırakmak isteyene ÜCRETSİZ bir yöntem BUNU SİZDE DENEYİN...! Bırakan 863 Üye

obama değil mi bu
  • ya bırak hocam sigara içmeseydin yok şu araba yok şu ev senin olurdu derler sanki senin evin araban varda bana konuşuon alakası yok sigara içmekle ekonominin o olmasa gidecen o parayı yiyecen gene
  • Altyazılımı yoksa turkcemı filmi indiriyorum ama ...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.