Şimdi Ara

Sigarayı Bıraktım Bırakmak isteyene ÜCRETSİZ bir yöntem BUNU SİZDE DENEYİN...! Bırakan 863 Üye (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.714
Cevap
373
Favori
228.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesajım bulunsun... Akşam gelince izlerim...
  • Ne anlatiyor?Sigara icmessen su kadar para biriktirirsin vs vs diyorsa hic izlemeyim.Ama gercekten degisik bir seyler diyorsa aksam izlerim...
  • hadi hayırlısı umarım faydalı olur.
  • Dün aksam izledim bugun bıraktımmm
  • sagol
  • Mesajım bulunsun. Sigara içip gelicem sonra başlarım belki izlemeye
  • cebimde parliament var şuan.1 haftadan fazla oldu bırakma çabam oldu 2-3 tane içtim hemde.ama şimdi bırakmak istemiyorum bile.nsıl bişey bu anlayamadım :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: FirstClass

mesajım bulunsun sonra bakarım
  • şu linkler düzeltilsede bizde izlesek hazır niyet etmişken bak bırakmam sonraaa ha
  • Benzer bir konuyu bende geçen sene açmıştım(http://resim.donanimhaber.com/mobile/showTopic.asp?m=29689574&p=1#29689574)
    Allen Carr yöntemi fazlasıyla etkilidir.
    Tavsiye ederim.
  • Dün bunu gördüm içmeyen biri olark hayatımın 3.sigarasını içtim.Winston aç karna kafa yaptı biraz
  • Babama izleteyim bende
  • Filmde ne anlatıyor ne ne ne???
  • quote:

Orijinalden alıntı: diabrek

Sigaramı yaktım izliyorum bakalım.Çok iddialı konuşuyor adam.

İnsanın içinde olmayınca işe yaramaz ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: .mRcan.

quote:

Orijinalden alıntı: YoungAnıL

Hadi gidin ve bir sigara daha yakın

Sigarayı Bıraktım Bırakmak isteyene ÜCRETSİZ bir yöntem BUNU SİZDE DENEYİN...! Bırakan 863 Üye

obama değil mi bu

hayır benim. nasıl çıkmışım. face profil yapammı?

• Sigarayı 09 aralık 2009 (Bu tarihi söylemeyi seviyorum; çünkü her söylediğimde daha da uzaklaşmış oluyor) tarihinde bıraktım. İçmediğim halde videoyu seyrettim. Farklı bir bakış açısıyla çekildiği için içen arkadaşlarda bırakma kararı varsa izlemeliler diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aböRjin

cebimde parliament var şuan.1 haftadan fazla oldu bırakma çabam oldu 2-3 tane içtim hemde.ama şimdi bırakmak istemiyorum bile.nsıl bişey bu anlayamadım :S

Abartmamak koşulu ile içebilirsin bence.Arada iyidir sakinleşir insan.
  • Bende bıraktım sigarayı. 10gündür içmiyorum ama şu 2 gündür canım acayip sigara istiyo hemen bi uğraş bulup aklımdan çıkarıyorum o düşünceyi .Inşallah birdaha başlamam , bence sigarayı bırakmak için sağlam bi konuşma ve beyinde öldürmek yeterli . Millet para veriyor bırakmak için .
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.