Şimdi Ara

Sigara ve alkole ÖTV zammı geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
8.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://mobile.twitter.com/ozanbingoll/status/1279110224771678208

Gelen bir son dakika bilgisine göre sigara ve alkole ÖTV zammı geldi. Alkol ve tütün ürünlerinin maktu ÖTV tutarı güncellendi. Konuyla ilgili açıklama Vergi Uzmanı Ozan Bingöl tarafından yapıldı. Yapılan açıklamada "Az önce alkol ve tütün ürünlerinin maktu ÖTV tutarlarında güncellemeye gidilmiştir" ifadesi kaydedildi.

Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz günlerde sigaraya zam yapılacağını belirtmiştir. Hükümet, emekli ve memurlara 2020 yılının ikinci yrısı için yüzde 5,75 oranında zam yaptığını belirtmişken, şimdi de alkol ve sigara ürünlerinin ÖTV tutarında yüzde 6,89 oranında bir artış yaptı.

https://www.kamupersoneli.net/gundem/sigara-ve-alkole-otv-zammi-geldi-h94296.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9600_G_T -- 3 Temmuz 2020; 22:8:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sağlık alanında böylesine canhıraş çalışan ve halkının sağlığını bu kadar düşünen, hiçbir iktidar yoktur dünyada. Virüsle mücadelede de salgına kısa sürede büyük bir darbe indirdiğimiz ve dünyanın gıpta ettiği ülkelerden biri haline geldiğimiz apaçık ortadadır. Artık bu zamlara itiraz edenler, hem kendilerinin hem de toplumun sağlığını hiçe saymalarından ders almalı ve içlerindeki ihanet-i vataniyyeden kurtulmaları gerekir. Zira tecavüz kaçınılmazsa, artık zevk almaya bakılmalıdır.

• Bugün memura ve emekliye açıklanan enflasyon zammını anında birilerine ittirmeleri gerekiyordu, keşlere ve alkoliklere ittirdiler. (Her ikisini de kullanıyorum.) Sigara ve alkole ÖTV zammı geldi 

Cümlemize hayırlı olsun...

• güzel alametler bunlar.Sigara ve alkole ÖTV zammı geldi 

kendileri de iyice anladı gidici olduklarını

• Sarma sigarayı yasaklayıp ardından zammı dayamak Sigara ve alkole ÖTV zammı geldi 

• Ohh bugün zam olmayınca korkmuştum. Her şey yolunda, hökümetimiz ve devletlümüz görev başında.

• biri mehter versin Sigara ve alkole ÖTV zammı geldi 

• Adamlar çalışıyo ya.

• Zam bu nesi sevinilir ki. Fiyatların yüksek olmasından dışarıdan telefon alan yüksek vergi ödemek zorunda kalıyor. Kendi üreticimizi korumak adı altında.
    Sorarım ülkemizde su yokmuda taaa arabistan’dan zem zem suyu getirtip satıyorlar. Yada ülkemizde tesbih üreticisi yokmu da taa arabistan’dan tesbih getirtip satıyorlar. Yada ülkemizde
    Seccade üreticisi yokmu. Daha bunlar gibi dünya kadar ürün arabistan’dan geliyor. Neymiş efendim çocuğum ilk banyosunu zemzem ile yapacakmış. Var efendim var erzurum oltulu ustalar, eskişehir’li ustalar harika tesbih üretiyor. Var efendim var afyon’lu üreticiler havlusundan seccadesine bi ton ürün üretiyor. Erikli harika su üretiyor iç bişey olmaz.

• Çok şükür bugün de zamsız geçmedi. Sigara ve alkole ÖTV zammı geldi 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 3 Temmuz 2020; 22:51:37 >
  • Saka maka akp yi cidden z kusagiyla sigara icenler indiricek

• Mecbur yapıyorlar. Sigara ve alkolden alınan vergileri düşürseler ülke ekonomisi göçer, hazine batar.

2013 Migros fiyatları.

Sigara ve alkole ÖTV zammı geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 3 Temmuz 2020; 23:10:48 >
  • Neredeyse günler olacaktı zamsız geçen. Korkmaya başlamıştım. Çok şükür devletimiz olaya el attı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 3 Temmuz 2020; 23:6:59 >
  • Sağlık alanında böylesine canhıraş çalışan ve halkının sağlığını bu kadar düşünen, hiçbir iktidar yoktur dünyada. Virüsle mücadelede de salgına kısa sürede büyük bir darbe indirdiğimiz ve dünyanın gıpta ettiği ülkelerden biri haline geldiğimiz apaçık ortadadır. Artık bu zamlara itiraz edenler, hem kendilerinin hem de toplumun sağlığını hiçe saymalarından ders almalı ve içlerindeki ihanet-i vataniyyeden kurtulmaları gerekir. Zira tecavüz kaçınılmazsa, artık zevk almaya bakılmalıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ldr1907 -- 3 Temmuz 2020; 23:17:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Sağlık alanında böylesine canhıraş çalışan ve halkının sağlığını bu kadar düşünen, hiçbir iktidar yoktur dünyada. Virüsle mücadelede de salgına kısa sürede büyük bir darbe indirdiğimiz ve dünyanın gıpta ettiği ülkelerden biri haline geldiğimiz apaçık ortadadır. Artık bu zamlara itiraz edenler, hem kendilerinin hem de toplumun sağlığını hiçe saymalarından ders almalı ve içlerindeki ihanet-i vataniyyeden kurtulmaları gerekir. Zira tecavüz kaçınılmazsa, artık zevk almaya bakılmalıdır.

Seviyorum seni Sigara ve alkole ÖTV zammı geldi 

• Ama kafamız nasıl güzel :)

Kimyager olmaya devam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreylcn06 -- 4 Temmuz 2020; 3:45:6 >
  • Sigara ve alkole ÖTV zammı geldi
  • Pipo içerim, hemde karizma olur.

• Yeter.

• ldr1907 kullanıcısına yanıt

Evet öyle 4 aydır diş randevusu alıcam koca İstanbul'da tek bir hastanede dahi boş yer yok her gece randevu almak.için sisteme giriyorum ama nafile. Doğacak çocuğumu Suriyelilerin içinde doğmasın diye 7500 liraya özel hastanede doğum yaptırmamda cabası.

Hadi git işine sağlık diyor birde.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.