Şimdi Ara

Şifresi çalınanlara bilgilendirme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
3.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: UR

quote:

Orijinalden alıntı: qribal

beyler adam sahtekar güvenebilmem için forum şifremi istedi şifreyi değiştirmiş şikayet edelim bu herifi

Şifreyi değiştirmişse nasıl girdin ?

A-) Başka üyelik
    B-) Şifre resetleme
    C-) Serin hikaye

şifre ne beyler, çözemedim bu soruyu
     Şifresi çalınanlara bilgilendirme

• Ee bu adam hala niye yaşıyor ?
  • msn görüşmeleri duruyor kapatmadım pazartesi savcılığa suç duyurusunda bulunacağım yardımcı olur herhalde yönetici bir çok kişinin şifresini çaldığını söylüyor yakalanır umarım
  • Çözemezsin tabi.Şifre PM ile geldi bana.
    Cevap D-) Gerçek hikaye
  • Arkadaşlar olay göründüğünden çok daha karışık. Konuyu açan üyenin de 2 gün önce başka bir üye tarafından hesabı çalınmış. Hesabı çalan üye de bu üyeliği aracı olarak kullanarak başka hesaplar çalmaya çalışmış ve IP kontrolünden gördüğüm kadarıyla başarılı da olmuş. Olay tam olarak aydınlansın, bu konu içinde gerekli bilgilendirmeyi yapacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sylargray

Amacınız nedir? Özelden, mesajlarını inceleme bahanesiyşe üyelerin şifrelerini alıp değiştirerek ne yapmaya çalışıyorsunuz?

Seviyorum bu adamı ya Biz üyeleri koruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BluePage -- 12 Haziran 2011; 15:58:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnotheRDie

Ee bu adam hala niye yaşıyor ?

+1.
  • quote:

Arkadaşlar olay göründüğünden çok daha karışık. Konuyu açan üyenin de 2 gün önce başka bir üye tarafından hesabı çalınmış. Hesabı çalan üye de bu üyeliği aracı olarak kullanarak başka hesaplar çalmaya çalışmış ve IP kontrolünden gördüğüm kadarıyla başarılı da olmuş. Olay tam olarak aydınlansın, bu konu içinde gerekli bilgilendirmeyi yapacağım.

Oha olaya bak
  • @Sylargray

Hocam bu olay aydınlatıldıktan sonra ip adreslerinin gerekli mercilere iletilmesi gerekir bence. Diğer üyelerin güvenliği adına.. Çok ilginç insanlar artık mesaj sayısına göre itibar kazanıyor umarım bir rant kavgasına dönmez bu mesaj sayısı olayı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BluePage -- 12 Haziran 2011; 16:00:24 >
  • herifin kullandığı msni blokladım daha msne giremez
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

@Sylargray

Hocam bu olay aydınlatıldıktan sonra ip adreslerinin gerekli mercilere iletilmesi gerekir bence. Diğer üyelerin güvenliği adına.. Çok ilginç insanlar artık mesaj sayısına göre itibar kazanıyor umarım bir rant kavgasına dönmez bu mesaj sayısı olayı..

Tabiki gerekli tcmize kadar cep numaramıza kadar yazıyoruz.
  • quote:

Arkadaşlar olay göründüğünden çok daha karışık. Konuyu açan üyenin de 2 gün önce başka bir üye tarafından hesabı çalınmış. Hesabı çalan üye de bu üyeliği aracı olarak kullanarak başka hesaplar çalmaya çalışmış ve IP kontrolünden gördüğüm kadarıyla başarılı da olmuş. Olay tam olarak aydınlansın, bu konu içinde gerekli bilgilendirmeyi yapacağım.

Oha
  • Benim [T]hree[N]amed aldı üyeliğimin şifresini değiştirmiş geri alamazmıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThreeNamed

Benim [T]hree[N]amed aldı üyeliğimin şifresini değiştirmiş geri alamazmıyım ?

• Hocam bu üyelik bir arkadaşımın adı peren sanırım onun üyeliğindende hırsızlık yapmış arkadaşımı 220 tl dolandırdı ... Wii alacaktı çocuk ama parasını çalıp dahada cevap vermemiş ...
  • quote:

Her şeyi düşünmüş yöneticilerin ip kontrolü yapabileceğini düşünmemiş mi ?
  • Arkadaşlar, sakin. Şifrelerinizi geri alacaksınız tabiki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Z-Gear

Hocam bu üyelik bir arkadaşımın adı peren sanırım onun üyeliğindende hırsızlık yapmış arkadaşımı 220 tl dolandırdı ... Wii alacaktı çocuk ama parasını çalıp dahada cevap vermemiş ...

Evet Peren'in hesabı bu
  • quote:

adam gerçekten kral
    2 dk da yetişti
  • quote:

Arkadaşlar, sakin. Şifrelerinizi geri alacaksınız tabiki.

Umarım alabiliriz

Çalınan üyeliğimin adı [T]hree[N]amed
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.