Şimdi Ara

Şifresi çalınanlara bilgilendirme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
3.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sylargray

Arkadaşlar, sakin. Şifrelerinizi geri alacaksınız tabiki.

/>
  • Birinin kafası attı galiba tüm liselileri tokatlıyor
  • quote:

Arkadaşlar, sakin. Şifrelerinizi geri alacaksınız tabiki.

bu herifi şikayt etsek ceza alırmı ?
  • ne oluyo burda
  • Bu adamı sevmeye başladım ben. Sylargray
  • kendimi ilk defa bu kadar enayi hissettim
  • valla arkadaşlar sizde de hata yok değil, 2 dakikada bütün bilgilerinizi veriyorsanız daha çok gider o hesaplar
  • quote:

Orijinalden alıntı: b437

valla arkadaşlar sizde de hata yok değil, 2 dakikada bütün bilgilerinizi veriyorsanız daha çok gider o hesaplar

• 15-18 yaş arası istemiş adam. 3-6 yaş arası olanlar şifresini vermiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: b437

valla arkadaşlar sizde de hata yok değil, 2 dakikada bütün bilgilerinizi veriyorsanız daha çok gider o hesaplar

Doğru söze hiçbir şey denmez.
  • Bu KeTSuGi benim aslında ama adam hesabımı aldı, inanmayın hiçbir şeyine.
  • Ya ben bu adama adresimi de verdim alışveriş için, hesabımı da ne işler için kullanıyor. Gerçekten şikayet edelim bir şey yapalım, param bile gitti.
  • Arkadaşlar konuyu açan şahıs dolandırıcıdır. Malesef 2.el forumunda bazı üyeleri dolandırmıştır..!
  • Yahu anlamıyorum bunu ya nasıl veriyorsunuz şifrenizi? Resmen adam bütün üyelerin şifresini almış, dolandırmış. Gerçekten hayret ediyorum size... Az bile yapmış!
  • Harbiden inanıp şifrelerinizi mi verdiniz?

Adminlerde adamın ip adresi vardır.Yetkili mercilere bildirir.Şifreler içinde rollback yapılır heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hükümran -- 12 Haziran 2011; 18:15:05 >
  • quote:

Arkadaşlar olay göründüğünden çok daha karışık. Konuyu açan üyenin de 2 gün önce başka bir üye tarafından hesabı çalınmış. Hesabı çalan üye de bu üyeliği aracı olarak kullanarak başka hesaplar çalmaya çalışmış ve IP kontrolünden gördüğüm kadarıyla başarılı da olmuş. Olay tam olarak aydınlansın, bu konu içinde gerekli bilgilendirmeyi yapacağım.

Hocam böyle bir durumda bir sorum olacak.Mesela , adam bu forumdan birini dolandırdı.Bu adam mesela milletin üyeliğini çalmaya çalışmış ve birini 220 TL dolandırmış sanırım.Dolandırılan kişi,verebileceğiniz IP adresiyle dava açmaya kalksa,IP adresini veriyor musunuz?
  • Bakın tamam bizde de hata var ama bu adamla alışveriş yapıyorduk. E haliyle adresimi falan vermem gerekiyor. İkinci el ilanı için lazım 1 günlüğüne, sana da komisyonlu deyip hesabımı istedi, ben de vermiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Léo

quote:

Arkadaşlar olay göründüğünden çok daha karışık. Konuyu açan üyenin de 2 gün önce başka bir üye tarafından hesabı çalınmış. Hesabı çalan üye de bu üyeliği aracı olarak kullanarak başka hesaplar çalmaya çalışmış ve IP kontrolünden gördüğüm kadarıyla başarılı da olmuş. Olay tam olarak aydınlansın, bu konu içinde gerekli bilgilendirmeyi yapacağım.

Hocam böyle bir durumda bir sorum olacak.Mesela , adam bu forumdan birini dolandırdı.Bu adam mesela milletin üyeliğini çalmaya çalışmış ve birini 220 TL dolandırmış sanırım.Dolandırılan kişi,verebileceğiniz IP adresiyle dava açmaya kalksa,IP adresini veriyor musunuz?

Veriyor tabii ki.

• İnternet kafeden giriyosa nolcak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeRKeChi

İnternet kafeden giriyosa nolcak ?

İnternet kafede kamera kayıtları vardır,banko bulunur yani.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.