Şimdi Ara

Şifre Değistirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kota sayfasından şifreyi değiştirdim benm bildiğim daha sonra bu şifreyi modeme girmek gerek daha onceden res atınca internet sayfası açılmazdı bizi telekomun sayfasına yonledirirdi res attım nete baglandım modeme sifreyi girmeden hala internete baglanabiliorum.adsl hizmet programını kullanmıorum o yuzden 192.168.2.1 sayfasındansifre değistirmeye calıstım ama bulamadım.kota sadece internet sayfalarında dolaşmama rağmen çok gidiyor bende bu yuzden sifre deistirmek istedim.Modem kablosuz falanda değil ama huylandım birinin benm hesabımla nete baglanma sansı var mı ? Ve Bu konuda herhangi bi bilgisi olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XeNa_89 -- 21 Ekim 2007; 10:29:00 >

• tamam bi sorumun cevabını aldım teşekkür ederim modemin sifresini nerden deistirebilirim 192.168.2.1 bu siteden yonlendirebilecek biri yok mu
  • sorunumu halletim 192.168.2.1 bu siteden adsl ayarlarını tıkloruz orda bizim baglantımızın ozellikleri yazıo onun uzerine tıklatınca kullanıcı adı ve sifreyi desitirebilioruz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.