Şimdi Ara

Sıfırdan başlanıp nasıl zengin olunur? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
7
Favori
169.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Otospot

Sıfırdan başlanıp nasıl zengin olunur?Sorum gayet ciddi dalga geçmeyin.Şu an yaş 24,50 senelik bile ömrüm yok.50 senede 500 senede belki zengin olunabilir ama o kadar da ömrümüz yok ki fakat önemli olan kısa zamanda bir şeyler yapmaktır.fikri olan varsa yazabilir mi?Sıfırdan nasıl milyon ytl paralara kısa sürede ulaşılabilir?

Şans ve zekayla...sende hangisi var?
  • Oto yedek parça, oto cam işi, lastik işi, madeni yağ işi yani kısaca araçlar ile ilgili ticaret yapabileceğin bir şeye başla...
    Misal adamın camı patladığı zaman mecbur yaptıracak veya lastığı sorun çıkardığı zaman. Araç sektörü her zaman için canlıdır.
  • Ne tür bir zenginlik istediğine bağlı.Çok çalışıp iyi bir okul okuyup güzel bir işe girdiğinde ayda alabileceğin en yüksek maaş 4-5 bin arasıdır.Bu kadar zenginlik bana yeter dersen çok çalışıp iyi bir okul kazan.Yok ben ferrari zenginliği istiyorum dersen işin içine şans,ensesi kalın bir dayı,hortumculuk,kaçakçılık vs giriyor.Bu söylediklerim Türkiye için geçerli.
  • Valla kardeş 3 günlük dünyada bu tür şeyleri kendine sıkıntı yapma.
    Zengin veletlerini görüp özentilk yapma.
    Onlar süper lüks restronlarda sosyetik karıalrla yemek yiyorlar diye kendi kendine sıkıntı yaratma. Tak koluna manitanı sahildeki balıkcıdan balık ekmek yemeye götür hayatın tadını çıkar.
    Onlar VIP gece kubulerinde eğleniyorlar diye kendine dert yapma. Al rakını yap mezeni çağır babacan gariban dostlarını kur cilingir sofranı sohbetinde, muhabbetinde koy mına.
    Kolay yoldan para nasıl kazanırım diye kafa patlatma. Çalış çalışmak imandan gelir.
    Hayatını yanlız geçirme senin gibi gariban bi manita yap kendine senin halinden anlayan.
    Nikah yap, düğün yap, çocuk yap, çocuklarının geleceğine yatırım yap okut onları.
    Günün birinde emekli olunca 3 kuruş emekli ikramiyenle köyüne git. İnsanın öz toprağı gibsi yoktur. İki odalı bir ev yap, hayatını paylaştığın kadınla 2 baharını yaşa.
    Ölüm korkusu yüzünden kendini mal yapma. Ölüm Allahın emri. Son nefesinde yaşayamadığın hayatlar için kendini üzme. Sen dünyanın en yaşanılası ve herkesin isteyipte yaşamadığı hayatını yaşadın.
    Yum gözlerini haydi yallah tahtalı köye. (not: orası içinde yaşamaın boyu imansızlık yapmada ordada güzel bi hayat yaşa buda benden sana kıyak tavsiye.)
    Kısacası: ANI YAŞA be dostum.

• Bence yatırım yapmadan zengin olunmaz..
    Önce bir işe gir .. Sonra hayat arkadaşın çalışan bir bayan olsun.. Sonra kiraya verebileceğin mülk edinmeye başla... Eline geçen her kuruşun tekrar sana gelir olarak dönmesini sağlamalısın.. Yani para seni kölen olsun ... İlk evi almak zordur onu kiraya verip kirasıyla kendi kendini ödetmelisin.. İkincisi daha kolaydır..

Not.. Zengin baba fakir baba kitabını okuya bilirsin..
  • zenginlik Allah vergisidir.
  • YAPTIM OLACAK !
  • onun bir formülü olsa , herkez köşe olurdu .Ne adamsınız ya
  • Malesef böyle bir formül bulunmamakta
  • quote:

Orijinalden alıntı: martinist

altılı ganyan sayısal loto süper loto sans topu on numara banka soygunu, zengin bi kızla evlenmek... vs vs

Bu noktaya parmak basmak istiyorum.Genelde orta yaşlı bayanların kendi kızları üzerinde uyguladığı politikanın erkeklere uyarlanmış halidir ve son derece etkilidir

Bunun dışında borsa,beyaz altın.Başka yol yok.
  • yumurta yada limon satmayla başla.
    her zengin hayatında bir kez bunları satmış.
  • sene 2013 hala herkes sefil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farozaa

sene 2013 hala herkes sefil.

• quote:

Orijinalden alıntı: farozaa

sene 2013 hala herkes sefil.

• eski kullanıcı adı : turbolinea
  • quote:

Orijinalden alıntı: oandb

konuyu hortlattimmi bilmiyorum arkadaslar ama temiz yoldan zengin olmak isteyenler bana ulassin.

0532 374 19 88
    onur yapici.

önce mi duş sonra mı duş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clioauthentique

Sıfırdan başlanıp nasıl zengin olunur?Sorum gayet ciddi dalga geçmeyin.Şu an yaş 24,50 senelik bile ömrüm yok.50 senede 500 senede belki zengin olunabilir ama o kadar da ömrümüz yok ki fakat önemli olan kısa zamanda bir şeyler yapmaktır.fikri olan varsa yazabilir mi?Sıfırdan nasıl milyon ytl paralara kısa sürede ulaşılabilir?

Bak şimdi hale gidiyorsun birkaç kasa meyve alıyorsun eve gidip onları parlatıyorsun sonra pazara gidip satıyorsun, bir süre böyle devam ettikten sonra o parayla bir el arabası alıp onda meyve satıyorsun tabi zamanla iyice para kazanıp kamyon alıyorsun, onda meyve satıyorsun sonra birkaç manav açıyorsun biraz daha para kazanıp başlangıçta meyve aldığın hali satın alıyorsun sonra yurt dışına ihracat felan yapıyorsun, bunları yap sonra gerisini anlatıcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: oandb

konuyu hortlattimmi bilmiyorum arkadaslar ama temiz yoldan zengin olmak isteyenler bana ulassin.

0532 374 19 88
    onur yapici.

Her gün en az 2 litre su içerim. Tuzu hiç kullanmam, ne kadar eder ?
  • hayal ederek zengin olun
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.