Şimdi Ara

sıfır üçlü priz patladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • üçlü anahtarlı 5 metrelik priz aldım ve fişini taktım ve anahtarına basmamla patlaması bir oldu , evin şalteri ve binadki bnim şalter dahi attırdı,acaba neden oldu ,çarpıldımmı bilmiyorum anlamadım :) kaçak akım rolesi var sigortada ancak priz plastik oldugundan elekrik bana iletilmememiştir fikrinizi alablirmiyim

• Fabrikasyon hatası. Yapılır ancak yeni olduğu için değiştirin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fabrikasyon hatası olabileceği gibi, ucuz malzeme kullanılmış da olabilir. faturası varsa, hemen değiştirebilirsin. işporta malı ise, büyük ihtimalle üzeri bir bardak soğuk su içmen gerekecek.
  • dergul D kullanıcısına yanıt
    Hocam bütün piyasayı kalitesiz ürünler sarmış ya harbi hayret ediyorum.
    Geçen toprak çubuğu almaya gittim inanır mısınız bir tane saf bakır bulamadım. Hadi demir üstüne kaplama eyvallahta bunların hepsi alüminyum.
    Priz deseniz kontakları teneke, kablo deseniz içleri alüminyum, direnç deseniz bacakları kıldan ince, otomat sigorta deseniz ana sigortayı attıran.

Tek adam akıllı mal bulamaz oldum.

• iade ettim alo 130 arayarak şikayette bulundum ,aldığım yere denetime geli numune alacaklar urunun ustunde ce belgesi bile yok bakalım ne çıkacak ,teşekkur ederim cevaplayanlara
  • therapyy kullanıcısına yanıt
    Hiç kimse insan canıyla oynayamaz. İyi yapmışsınız. Helal olsun

• Önceden ce belgesi alan tse belgesi almasına gerek olmuyordu.tse de staj yaptım.ilk gün işe gittiğimde sorduğum sorulardan biri ; ürün üreten fabrika tse belgesini aldıktan sonra malı dandikleştirir malzemeden çalarsa ne olur oldu.cevap biraz tırt oldu; şikayet olursa habersiz fabrikadan numune alıp tekrar test ediliyormuş.ama hiç bı şekilde yapıldığını sanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.