Şimdi Ara

. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
3
Favori
5.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forum ahalisinin tavsiye durumu tuscon ve 3008 arasında

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tucson parasına cr-v veriyorlar haberiniz olsun sonra üzülmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SUV ve Manuel şehir içi hiç çekilmez. Uzun yollarda olabilir. Ona göre kararınızı verin derim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4x4 olduğu için tuscon. Köye gidiyorum demişsiniz 4x4 işinize yarayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KararanBitki

4x4 olduğu için tuscon. Köye gidiyorum demişsiniz 4x4 işinize yarayacaktır.
    Doğru, ani bir kar yağışında, yada basit bir buzda, küçük bir yokuştan çıkamayınca keşke 4x4 alsaydım dersiniz. Tuscon daha geniş ayrıca

• Öncelikle tuscon değil Tucson. Ondan sonrasında neden sadece bu 3 aracı düşünüyorsunuz, tonla suç var? Özel bir sebebi var mı yalnizca bu 3 araç arasında kalmanizin?

• 3008 alır geçerdim, ileride satarken yada kullanırken parça durumunu da göz önünde bulundurun. Herkes Tucson şöyle böyle demişte, bir tanıdık 2 ay civarı cam tavan beklemişti, bern olsam Tucson la macera aramazdım, alanada hayor demem. Köyde kullanılacak 4x4 al demişler de, köy dediği yerin iyi kötü bir yolu vardır sanırım yol olmayan full off road kullanımından bahsetmemiş arkadaş, öyle bir şey varsa da sürekli 4x4 bir araç bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: parker48

3008 alır geçerdim, ileride satarken yada kullanırken parça durumunu da göz önünde bulundurun. Herkes Tucson şöyle böyle demişte, bir tanıdık 2 ay civarı cam tavan beklemişti, bern olsam Tucson la macera aramazdım, alanada hayor demem. Köyde kullanılacak 4x4 al demişler de, köy dediği yerin iyi kötü bir yolu vardır sanırım yol olmayan full off road kullanımından bahsetmemiş arkadaş, öyle bir şey varsa da sürekli 4x4 bir araç bakın.
    Köy dedimiz yer ücra bir yer degil tabiki bisiklet motosiklet ilede gidibilen eski asfalt yol

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr Thoth

Öncelikle tuscon değil Tucson. Ondan sonrasında neden sadece bu 3 aracı düşünüyorsunuz, tonla suç var? Özel bir sebebi var mı yalnizca bu 3 araç arasında kalmanizin?
    Piyasasi olmayan araç yada piyasasi az olan araç almak istemiyorum ilerde değer kaybı çok yüksek oluyor 5 sene önce aveo 35 bine aldigimda arkadaşım astra aldı ayni fiyata ikinci elde golf vardı ayni fiyata yıl 2013
    Şimdi 6 yıl geçti aveo 50 astra 65 golf ikinci el olmasina rağmen yıl olarak daha eski olsada 80 bin yapıyor hesap ortada segmen farkı olsada
    Tutulmayan bir suv az satılan vs ilerde 5 yıl sonra 200 bine satamazken tutulan araçları rahatlıkla 250 ve uzerine verebilirim diye düşünüyorum tabiki sizin düşünceleriniz önemli 🤗

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemci83 -- 25 Kasım 2019; 10:17:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KararanBitki

4x4 olduğu için tuscon. Köye gidiyorum demişsiniz 4x4 işinize yarayacaktır.
    Avcılık var çiftçilik var tabiki bu sebeplerden dolayi SUV seciyorum bzaman geliyir sürülen arazinin yanına park ediyorum bir ayağımız çamurda diyebilirim doblo ile zaman zaman traktörle çekme duruma geldim oldu ☺️
    Çanakkale de tabiki hava şartları çok sert değil kar yağışı zayıf ama Aralık Mart arası kişi yaşıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemci83 -- 25 Kasım 2019; 10:21:9 >
  • Tuscon al der ama gider vw Tiguan alırlar.

• Dct şanzıman nasıl

• quote:

Orijinalden alıntı: cafzafer2

Tuscon al der ama gider vw Tiguan alırlar.
    Tiguan listenin dışına çıktı ne yazikki manuel oluşu comfortline paketinin özelliklerinin zayıf oluşu sebebiyle şuan 3008/ Tucson biri tercih edilecektir

• alemci83 A kullanıcısına yanıt
    Nissan qq dusunmemissiniz mesela onun 2.eli de iyi bildiğim kadarıyla. O yüzden de merak ettim seçeneklerin arasında olmayisini mesela

Crv neden düşünmediniz hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bence Tucsona çok takılmayın, ileride elden çıkarma açısından ciddi kayıp yaşatabilir bu araç, örneğin forumda kimsenin beğenmeyip burun kıvırdığı Duster bile 2. elde tutulan piyasası olan bir araç, bu şekilde 2. eli iyi olan tutulan aranılan piyasası olan araçlar QQ-Tiguan-3008 dir.
  • Aralarında SUV deneyimini en iyi sunan, en sağlam ve en sorunsuz araç Tucson.
  • 3008 iyi güzel de şu adblue sorunu çözüldü mü acaba?
  • Bu fiyatlara SUV kaldı mı gerçekten ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr Thoth

Nissan qq dusunmemissiniz mesela onun 2.eli de iyi bildiğim kadarıyla. O yüzden de merak ettim seçeneklerin arasında olmayisini mesela
    Nisssanda listeye eklenebilirdir tabiki çok sevmedim sevemedim belkide o yüzden

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.