Şimdi Ara

. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
3
Favori
5.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JustOffer

Hyundai al, paran senden nefret edenlere gitmesin.
    Haklısınız🇹🇷

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

tiguan direk gider, şahsen 3008 alırdım ama tucson alana da niye demezdim
    Dış görünüş tuscon
    İç dizayn kesinlikle 3008 önde sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

Kimgecer i izleyin.Tucson un ne kadar fonksiyonel bir 4*4e dahip oldugunu gorun ve koyede gidiyorsaniz kararinizi cok daha kolay vereceksiniz.
    Buralarda trafik az ama köy hayatı malûm bazen akan sudan gectimiz oluyor doblo görevini layıkıyla yaptı şimdi SUV zamani

• alemci83 A kullanıcısına yanıt
    her köşe başında 3008 olması yüzünü eskitti yoksa tucsonu da diğer rakiplerini de rahatlıkla tokatlayacak tipi var, tucson az olduğu için daha dikkat çekici olacaktır, tasarımı gayet iyi

• Hiç kimseye tavsiye etmediğim gibi size de sıfır araç almayı tavsiye etmiyorum fakat ille de seçim yapacaksanız Tucson alın. Sizi terörist ilan edenlerin halk arabasını (çöpünü) değil.
  • Üstüne çıkamıyorum diye düşündüğünüz araçlar için bayilerle konuşmanızı öneririm. Geçen ay bir arkadaşım 5008 aldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iki hafta önce 5008 allure selection 1.5 dizel eat6 ötv indirimli 157 ye alındı, bayilere sorun bence

• Aynı kararsızlık bizde de vardı. Citroen c5 aircross aldık full shıne versiyon 148.500 tlye. gidip bir test edin çok sessiz bir araç. Ve grip control de köy yolunda işinizi görür:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komkarbey -- 24 Kasım 2019; 9:7:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trbzn061

Iki hafta önce 5008 allure selection 1.5 dizel eat6 ötv indirimli 157 ye alındı, bayilere sorun bence
    joystick vites mi?
    topuz vites mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pilotaFerrari

Hiç kimseye tavsiye etmediğim gibi size de sıfır araç almayı tavsiye etmiyorum fakat ille de seçim yapacaksanız Tucson alın. Sizi terörist ilan edenlerin halk arabasını (çöpünü) değil.
    ÖTV indirimli alicaz diğer türlü almayız

• quote:

Orijinalden alıntı: alemci83

Buralarda trafik az ama köy hayatı malûm bazen akan sudan gectimiz oluyor doblo görevini layıkıyla yaptı şimdi SUV zamani

Alıntıları Göster
    Tiguan 3008 o işlere yaramaz hacım adres tucson

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Hocam tucsonun az oldugu konusunda emin miyiz ? Ben cokca goruyorum etrafta yeni kasasini

• merhaba
    otv indiriminden kastiniz engelli indirimi mi oluyor.

• masterap M kullanıcısına yanıt
    hocam istanbul için konuşuyorum, kızılay dağıtmış gibi 3008-5008 var hatta 2008 i de katarsak işler iyice kızışır, 3008 in tucsondan çok satığını iddia edebilirim ama uzun zamandır takip etmiyorum resmi satışları, tucson makyaj yedi sanırım, fiyatı da iyi gözüküyor, full paket sanırım elite ve 3009 in alt-orta donanımından 15 k pahalı, tercih ediliyorsa normal ama şahsen 3008 uzay çağını temsil ediyor tucson milenyum iç tasarım bazında

• trbzn061 T kullanıcısına yanıt
    eat 8 değil miydi hocam artık?

Hocam MTV yoksa koşun yeni forester hybrid alın, çok sağlam yenilendi araç. Yol tutuş konusunda rakipleriyle adeta aşık geçiyor. İç hacmi de Tuscon dan daha büyük olması lazım. Tek sıkıntısı ses yalıtımı zayıflığı diye duydum.

Geçen Tuscon denedim dışarıdan çok heybetli dursa da iç hacmi bana ufak geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: MMX 166

merhaba
    otv indiriminden kastiniz engelli indirimi mi oluyor.
    Merhaba
    Evet %90 engelli indirimi

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmettsezis

Hocam MTV yoksa koşun yeni forester hybrid alın, çok sağlam yenilendi araç. Yol tutuş konusunda rakipleriyle adeta aşık geçiyor. İç hacmi de Tuscon dan daha büyük olması lazım. Tek sıkıntısı ses yalıtımı zayıflığı diye duydum.

Geçen Tuscon denedim dışarıdan çok heybetli dursa da iç hacmi bana ufak geldi.
    247 bin tl bin altinda olursa ancak bakılabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: en1gma

Tiguan 3008 o işlere yaramaz hacım adres tucson

Alıntıları Göster
    Akan su dediysem 1 karış çaydan geçtim oluyor doblo hep geçti
    Tşk ederim

O zaman olabilir hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pilotaFerrari -- 24 Kasım 2019; 17:12:1 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.