Şimdi Ara

. (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
3
Favori
5.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: secondchance55

Bu fiyatlara SUV kaldı mı gerçekten ?
    Engelli indirimi ile 👍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: parker48

Bence Tucsona çok takılmayın, ileride elden çıkarma açısından ciddi kayıp yaşatabilir bu araç, örneğin forumda kimsenin beğenmeyip burun kıvırdığı Duster bile 2. elde tutulan piyasası olan bir araç, bu şekilde 2. eli iyi olan tutulan aranılan piyasası olan araçlar QQ-Tiguan-3008 dir.
    Kesinlikle katılıyorum size hatta tiguanci olmama rağmen elemek zorunda kaldim sebebi açık manuel oluşu bizde manuel sürüyoruz ama 250 binlik hatta 280 binlik araç manuel olurmu hiç ve özelliklerinin az olması sebebiyle listeden cikarmak durumunda kaldim iyi bir araç alıp değerini kaybetmesini istiyorum burdan aldım aracı paylasicam

• alemci83 A kullanıcısına yanıt
    Ben sizin yerinizde olsam hiç düşünmez Seat ATECA otomatik alırdım. Test sürüşü de yapmıştım gayet konforlu ve sessiz bir modeldi.

• Ötv indirimi ile alınma şansı varsa Mazda Cx-5 ilk tercihim olurdu,olmazsa Subaru Forester.
    Saydıklarınız içinde ise Hyundai Tucson

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JustOffer kullanıcısına yanıt
    haa biliyorum bu kafayı,kendisinin tavsiyesi budur ama bi indirim olunca ww ye koşar.
  • RASYONALIST kullanıcısına yanıt
    Yakuza oyunlarını çok sevdiğim için Nissan X-Trail aldım ben, bir kuruşum gitmez Halkarabalarına.
  • SUV araç alacaksan peugeot 3008 ve 5008e bakmadan almayacaksın valla son zamanlarda bu sınıfta gördüğüm araçların en iyisini peugeot üretiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: integral77

Ötv indirimi ile alınma şansı varsa Mazda Cx-5 ilk tercihim olurdu,olmazsa Subaru Forester.
    Saydıklarınız içinde ise Hyundai Tucson
    Tşk ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: alty4587pnr6698

SUV araç alacaksan peugeot 3008 ve 5008e bakmadan almayacaksın valla son zamanlarda bu sınıfta gördüğüm araçların en iyisini peugeot üretiyo
    Gerçekten de güzel araçlar çıkarıyorlar 3008 yakıtta daha azmis sanirim

• 3008 e güzel fiyat almışsınız geçen hafta otv indirimli active (opsiyon paketini bilmiyorum) 141 bin e aldı bir tanıdığım. Raporla ilgili bir sıkıntı olduğu için aracı teslim alamadı bayide yatıyor bu hafta teslim alacak muhtelen. Güzel araba bence 3008.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Turkalog kullanıcısına yanıt
    Topuz vites eat6

• quote:

Orijinalden alıntı: bugatti1907

3008 e güzel fiyat almışsınız geçen hafta otv indirimli active (opsiyon paketini bilmiyorum) 141 bin e aldı bir tanıdığım. Raporla ilgili bir sıkıntı olduğu için aracı teslim alamadı bayide yatıyor bu hafta teslim alacak muhtelen. Güzel araba bence 3008.
    Hepey satış bayi aradim 140 verdi iki yer bir yerde 139 bin tl

• İlerisini de düşünüyorsan 3008 galip gelir. Sorunsuz vitesi ve kaliteli iç malzemesi dinamik sürüş keyfi 3008 de var.

• şehir içinde kullanmak için bir SUV istiyonsan kardeşim peugeot 3008e bak derim bir 3008 sürücüsü olarak yakıt konusunda oldukça iyi konfora değinmiyorum peugeotun kendine has bir konforu var araç içinde çok rahat hissediyosun valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: tmz.shn.552244

şehir içinde kullanmak için bir SUV istiyonsan kardeşim peugeot 3008e bak derim bir 3008 sürücüsü olarak yakıt konusunda oldukça iyi konfora değinmiyorum peugeotun kendine has bir konforu var araç içinde çok rahat hissediyosun valla
    3008 beni cezbediyor ama 4*4 olsa tadından yenmez

• quote:

Orijinalden alıntı: RitueL

Tucson parasına cr-v veriyorlar haberiniz olsun sonra üzülmeyin.
    Nerede veriyorlar koşarak alayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Nerede veriyorlar koşarak alayım.

Alıntıları Göster
    "Tuscon elite 155 bin otomatik dizel 4*4" konunun ilk mesajı bu, istediğiniz honda bayisini arayın engelli indirimi ile 155-157 bin arası fiyat çekiyolar.
  • RitueL R kullanıcısına yanıt
    Ötv İndirimsiz olarak elite dizel otomatik tuscon 200 civarında. 4*2

En ucuz crv 260.

Çok garip bir fiyatlama olmuş.

• opel grandland x e baktınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Ötv İndirimsiz olarak elite dizel otomatik tuscon 200 civarında. 4*2

En ucuz crv 260.

Çok garip bir fiyatlama olmuş.
    asıl gariplik ocak ayında ortaya çıkacak, ben en az yüzde 30 zam bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.