Şimdi Ara

SIFIR KM OTOMOBİLLER İÇİN SICAK FIRSATLAR (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.229
Cevap
232
Favori
314.916
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Edition plus sedan 56500 e mayisda Bursa bayiden almistik arkadasa.bir suru ufak tefek hediyelerde vermislerdi. Sizin fiyat iyiymis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • digital90 kullanıcısına yanıt
    Vw golf/jetta ya bakmadiginiz icin biseyler eksik kalmış ekonomi icin 1.2tsi performans icin 1.4tsi tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: irs69

quote:

Orijinalden alıntı: polatlili06

Az önce Uşak arden Opel bayisine gittim yarını beklemedim. Ellerinde sadece bir tane siyah Sedan edition kalmış 53.000 tl Dedi . Aralık ayına fiyatlar düşer mi dedim, mutlaka düşer eğer aceleniz yoksa bekleyin Dedi.

cok yakıyomus ve yokusta az cekıyo denılıyor ama

çekmeyen araba yoktur, vites küçültmeyen şoför vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

quote:

quote:

Az önce Uşak arden Opel bayisine gittim yarını beklemedim. Ellerinde sadece bir tane siyah Sedan edition kalmış 53.000 tl Dedi . Aralık ayına fiyatlar düşer mi dedim, mutlaka düşer eğer aceleniz yoksa bekleyin Dedi.

Zaten araba çekmediği için vites küçültmek zorunda kalmıyor muyuz? Çekseydi boş yere vites küçültüp de motor gürültüsü çekmek zorunda kalmazdık...

• quote:

Orijinalden alıntı: Dallamos

quote:

quote:

quote:

Zaten araba çekmediği için vites küçültmek zorunda kalmıyor muyuz? Çekseydi boş yere vites küçültüp de motor gürültüsü çekmek zorunda kalmazdık...

fiyatı aklını çelse de insanın, bu motor hiç de alınacak motor değil. lpg taksan subap yakıyor, lpg takmasan deli gibi yakıyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

demek vites küçültmek lazımmış

• hyundaide i20 ve i10 da sınırlı sayıda fırsatlar diye bilgiler gördüm, bilgisi olan var mı?
  • corp8slave C kullanıcısına yanıt
    fırsat dediği 1750 tl hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganjaman

quote:

quote:

quote:

quote:

demek vites küçültmek lazımmış

Valla araç otomatik ve atmosferik olduğu için yokuşa gelince hemen vites küçültüyor, ben de manuel olarak müdahale edip kulakçıktan tekrar yükseltiyorum. Yokuşu hızlı ama motor gürültüsü eşliğinde çıkacağıma yavaş ve sessiz çıkmayı tercih ediyorum. Bir daha da atmosferik araç almayı düşünmüyorum.

• quote:

Fiyat bana da çok uygun geldi ama hatchback modelinde olduğu gibi kasa değişecek bu yüzden aralıkta sanki fiyatlar 50000 tl ye düşer gibi geliyor.

Turkiye gibi kirilgan ekonomisi olan bir ulkede 1000-2000 tl indirim olabilme ihtimali icin 6 ay beklemek ne kadar mantikli? Dusunmek lazim

• Şu an acelem yok , o yüzden bekliyorum . Yoksa dediğiniz gibi ufak miktarlar kimseyi zengin de etmez fakir de yapmaz.

• Yeni Megane fiyati alan yokmu hiç

• nucLear kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=118889035

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar 1 ay önce sıfır jetta 1.2 Comfort aldım. Fiyat 68.750. 3000 km yaptım şu ana kadar uzun yolda sakin kullandım hız limitlerini çok geçmedim 5lt ortalamaya gördüm. Değerler daha da düşecek. Çekmeme diye sorun yok bence çünkü 1500 devirde turbo devreye giriyor ve her türlü çekiyor. Kafasında soru işareti olan arkadaşlar gitsinler test sürüsü yapsınlar derim. Ben çok memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi attilas35 -- 28 Temmuz 2016; 13:42:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

Yeni Megane fiyati alan yokmu hiç

10 gün önce Renault tepretogullarindan.

1.2 manuel touch stepne ve bagaj havuzu var. Opak beyaz 65000.

Aynı arabanın 1.5 dci si 75000 demişlerdi. Fakat touch donanımdaki standart ortadaki ekran beni arabadan soğuttu.

Ankara akbak Renault da 1.2 manuel touch 17 jantlisi platin gri 66800. Akbak ta biraz daha pazarlık olabilir dediler telefondan. Birde ya ocakta 0.99 dan krediyi ocakta ödemeye başla yada şu an 24000 24 ay sıfır faiz kampanyası var dediler.

• Renault istanbul ASF otomotiv
    Talisman Touch 1.6 dci 130 beygir (metalik)
    Panoramik açılır cam tavan + vizyon paketi + yedek lastik 111.500 tl'ye bırakıldı. 0.99 faiz ve ocak'ta ödemeye başlanacak. Fiyatı nasıl arkadaşlar. Daha aşağı çekilebilir mi?

• kubilayturk K kullanıcısına yanıt
    sunroof artık veriyorlar demekki önceden opsiyon bile yoktu zaten sunroofsuz talisman kotu duruyor vizyon paketi nedir içeriğinde neler var biraz daha pazarlık yapın düz 110 binde anlaşın

• quote:

Orijinalden alıntı: fat_old_sun

quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

Yeni Megane fiyati alan yokmu hiç

10 gün önce Renault tepretogullarindan.

1.2 manuel touch stepne ve bagaj havuzu var. Opak beyaz 65000.

Aynı arabanın 1.5 dci si 75000 demişlerdi. Fakat touch donanımdaki standart ortadaki ekran beni arabadan soğuttu.

Ankara akbak Renault da 1.2 manuel touch 17 jantlisi platin gri 66800. Akbak ta biraz daha pazarlık olabilir dediler telefondan. Birde ya ocakta 0.99 dan krediyi ocakta ödemeye başla yada şu an 24000 24 ay sıfır faiz kampanyası var dediler.

akbak pazarlık konusunda baya iyi, zorlayın müşteri odaklı güzel bir galeri

• Tşkler. aradılar zaten. 110'a bıraktılar. bakalım kısmetse..

• Honda izmit 4 adet jazz için 63000 küsür diyordu en üst paket için düşünen varsa araştırsın.

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.