Şimdi Ara

SIFIR KM OTOMOBİLLER İÇİN SICAK FIRSATLAR (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.228
Cevap
232
Favori
314.925
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlksan Sınıf öğretmenlerine ait bir yardımlaşma sandığı.
  • hakkı_devrim H kullanıcısına yanıt
    2012 den beri senede 10 bin civarı satan sedan kasa otomobil tutmadı mı? Tam aksine bence peynir ekmek gibi sattı adamlar. Önceki kasa civic varkende vtec çok tutuyor bu tutmadı deniliyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimse şahsi almasin. Şu modelden fiyat alan oldu mu tarzi paylasimlarin yeri degil bence bu baslik. Tam tembel isi. Soranlar fiyat alip biraz da indirim aldiysa paylassin bi zahmet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 2 Eylül 2016; 19:57:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkismail

Honda da Türk silahlı kuvvetleri, ilksan - İlköğretim öğretmenleri, polsan- polis sandığı

İki kurum daha vardı onları unuttum.
    Fiyatlar bu kurumlarda çalışanlar için geçerli, güvenebileceğiniz yakınınız varsa onun üstüne alabilir siniz. Yanılmıyorsam 1 yıl sonra üstünüze alabiliyorsunuz.

Honda nın normal fiyatı 76.500 zaten.bir ay önce kayseri inciroğlu bayinden aldığım fazla da pazarlık yapmadığım fiyat bu. Bayiden bir pazarlık yapın. Liste fiyatları abartılı.

Bir kaç bin için antin-kontin şeylerle uğraşmayın bence, siz kaza yaparsınız adamın başı belaya girer, ona bir şey olur siz açıkta kalırsınız bir yıl kısa bir zaman değil.
  • Arkadaşlar ayda 1.000 TL ödeyerek alabileceğimiz en uygun kampanya gibi birşey var mı?
  • audi a3 tdi sedan ambiente sunroof+zenon+tırı vırı
    117 bin tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrvolkan

audi a3 tdi sedan ambiente sunroof+zenon+tırı vırı
    117 bin tl

teklifi nerden ve nezaman aldiginizida belirtseydnz iyi olurdu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acemi85

Arkadaşlar ayda 1.000 TL ödeyerek alabileceğimiz en uygun kampanya gibi birşey var mı?

http://otomobilkampanyalar.com/category/otomobil-kampanyalari/

Hocam ben oto kampanyalarini buradan takip ediyorum belki sizinde işinize yarar.

• alestas A kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz link Ağustos ayı listesi, şu anda fiyat 47.750 görünüyor, Eylül ayı için 46 fiyat alan var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claxie -- 2 Eylül 2016; 22:31:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkismail

Honda da Türk silahlı kuvvetleri, ilksan - İlköğretim öğretmenleri, polsan- polis sandığı

İki kurum daha vardı onları unuttum.
    Fiyatlar bu kurumlarda çalışanlar için geçerli, güvenebileceğiniz yakınınız varsa onun üstüne alabilir siniz. Yanılmıyorsam 1 yıl sonra üstünüze alabiliyorsunuz.

Honda nın normal fiyatı 76.500 zaten.bir ay önce kayseri inciroğlu bayinden aldığım fazla da pazarlık yapmadığım fiyat bu. Bayiden bir pazarlık yapın. Liste fiyatları abartılı.

Hocam yukaridaki listede Elegance eco-lpg-otomatik yeraliyor. Liste fiyati 84 060 Tl (https://honda.com.tr/otomobil/civic-sedan/fiyat)
    Sizin verdiginiz fiyat bu model icin mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • rkadaşlar,

Hiç aklımda yokken aracımı satıyorum.

2013 model Clio icon full paket - siyah metalik renk aralık ayı trafiğe çıkışlıdır. Aracım 85k kilometrede, ancak tüm yolu otobanda işe gidiş geliş işe yaptım (Sarıyer-Ümraniye). En son 43.500e vereceğim. Garantisi devam ediyor, tüm bakımları ağır bakımı serviste. Lastikleri good year ve yeni aldım sayılır.
    Bayiye vereceğime isteyen birine gidecek bir araç.

• etax kullanıcısına yanıt
    Otomatik olsa ilgilenirdim, bende elimdeki 2001 vectra elegance otomatik aracımı yükseltmeyi düşünüyorum

• tcmb T kullanıcısına yanıt
    Bence de :)

• yusufmet Y kullanıcısına yanıt
    Evet hocam otomatik için fiyat almıştım. Beyaz renk elegans paketti.

• Acemi85 A kullanıcısına yanıt
    Elinizdeki nakiti bilmeden öneri yapamayız ki. 100bin nakit barsa mercedes de güzel kampanya ve iyi kredi oranları var

• Pejo da edition dizel otomatik modellere 30 a 20 ay sıfır faiz var
    Haftaya netleşecek dedi
    Bi de kampanya olarak araç fiyatları düşmüş dendi yni 0 faiz kredi olayı yoktur dendi

• Alfa romeo gulietta neden hic degerlendirmeye almiyorsunuz.Sıcak mi bilmiyorum ama baz donanim 88 bin tl diye geciyor su an

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpheratz

Alfa romeo gulietta neden hic degerlendirmeye almiyorsunuz.Sıcak mi bilmiyorum ama baz donanim 88 bin tl diye geciyor su an

Ömrünün sonuna yaklaşmış bir araç. Teknolojik anlamda artık demode. Biraz donanımla yüz bin bandını aşıyor. Hal böyle olunca çok tutulmuyor. Ben 47 bine 2011 dizelini satıyorum. Ne kadar eskide olsa giu sonuçta. Bunu satıp üstüne bir giu parası daha koyup sıfırını almak olmaz.

• Arkadaslar birikimi olmayanlar icin taksitle araba satan wowwo.com diye bir site var. Bu site hakkında fikri olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpheratz

Alfa romeo gulietta neden hic degerlendirmeye almiyorsunuz.Sıcak mi bilmiyorum ama baz donanim 88 bin tl diye geciyor su an

Yuhhhh:)

D sınıfı araçların çoğunun bile baz fiyatı ondan daha düşük. Civic HB 1.6 dizelin Comfort donanımı 77 bin, Elegance'ı 82 bin. Muhtemelen istisnasız her açıdan Giu'dan daha iyidir.

Birebir kıyas yapmadım ama kağıt üstünde hiç bir artısı çıkmasa bile, Alfa'dan en az iki kat sorunsuz yol alacaktır:)
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.