Şimdi Ara

SIFIR KM OTOMOBİLLER İÇİN SICAK FIRSATLAR (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.228
Cevap
232
Favori
314.938
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: commandx

Peugeot 308 1.6 dizel otomatik style donanım : 83.000, allure donanım 88bin.(Pendik)
    Renault megane 1.5 dci icon donanım 89bin. (G.altan)
    Opel astra 1.4 turbo 150hp benzin, exellence donanım + sunroof + 85.900tl. (atm - pendik)
    Toyota auris 1.6 cvt advanced(72bin) premium 78bin.(dumankaya)

Hepsini test ettik. İçlerinde en kötüsü astra, en güzeli de megane ve 308. Astra süspansiyon ve iç kalite olarak zayıf, her yerden ses geliyor.

Hocam ilginizi çekebilir. 1.6 dizel 7 ileri dct otomatik şanzıman concept plus sunroof dahil full paket özel renk dahil kia cerato 82 bin civarında alınıyor, aldık diyeyim. Akıllarda alternatif olsun diye yazıyorum diğer araçlarla kıyas olsun diye değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefaklc

quote:

Peugeot 308 1.6 dizel otomatik style donanım : 83.000, allure donanım 88bin.(Pendik)
    Opel astra 1.4 turbo 150hp benzin, exellence donanım + sunroof + 85.900tl. (atm - pendik)

Hepsini test ettik. İçlerinde en kötüsü astra, en güzeli de megane ve 308. Astra süspansiyon ve iç kalite olarak zayıf, her yerden ses geliyor.

Hocam ilginizi çekebilir. 1.6 dizel 7 ileri dct otomatik şanzıman concept plus sunroof dahil full paket özel renk dahil kia cerato 82 bin civarında alınıyor, aldık diyeyim. Akıllarda alternatif olsun diye yazıyorum diğer araçlarla kıyas olsun diye değil.

İnceledim ve aynı fiyatı aldım. İç mekan hoşuma gitmedi.

• quote:

quote:

Octavia bakmamissiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgungorkem

quote:

quote:

Octavia bakmamissiniz

Bakmadıkta hocam arada aynı özellik için fiyatlarında yaklaşık 10 bin fark çıkıyor. Liste harici fiyatları almadım. Aynı özelliklerde 85 civarında alınıyorsa iyi fiyat. Birde tahminen motorun gücünü ve torkunu dsg ye uydurmak için kesmişler. Ama kesinlikle sınıfında çok güçlü bir model.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurt.kaya -- 25 Ağustos 2016; 7:57:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: burak ates

opelde mini bir kampanya var arkadaşlar, mokka 71500 den başlayan fiyatlarla diyor.

http://www.opel.com.tr/teklifler-hizmetler/mevcut-teklifler/mevcut-arac-teklifleri/opel-ailesi-2.html

Mokka 1.6 115 hp enjoy SS 69000TL manisa çözel bayi sifir faiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadjar' dan Vazgeçildi,

Ford Focus 1.5 Dizel Otomatik Sedan Titanium Donanım İçin Uygun Fiyat Alan Var Mı ?
  • Passat 1.4 tsi trendline beyaz baz modeline Ankara'dan 78.500 fiyat aldım yarın kapora vereceğim daha ucuz bayii fiyatı alan varsa ya şimdi konuşsun ya da sonsuza kadar sussun beyler :))

• quote:

Orijinalden alıntı: powerose

quote:

opelde mini bir kampanya var arkadaşlar, mokka 71500 den başlayan fiyatlarla diyor.

http://www.opel.com.tr/teklifler-hizmetler/mevcut-teklifler/mevcut-arac-teklifleri/opel-ailesi-2.html

Dizel için teklif aldınız mı hocam hiç ?

• quote:

Bu fiyattaki versiyon Otomatik vitesli olanmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chilekesh77

Passat 1.4 tsi trendline beyaz baz modeline Ankara'dan 78.500 fiyat aldım yarın kapora vereceğim daha ucuz bayii fiyatı alan varsa ya şimdi konuşsun ya da sonsuza kadar sussun beyler :))

Çok iyi fiyat, ben geçen ay 79000dan aşağı bulamadım. O da tamponda ufak bir hasar olduğu için. Ben de, 89800e comfortline aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: hidolgoo

quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

Bu Arkadaşımız almış 58 bin tl'ye almış, :

quote:

Orijinalden alıntı: erhat

Kesinlikle Skoda Rapid spaceback tavsiye ederim. Passatlardaki bütün özellikleri bu araçta mevcut . Bende ki araç 1.2 tsi dsg otomatik style full donanım çok kaliteli bir araç olmuş hem spor hem içi çok geniş. 58bin tl aldım kampanya da. Suan yakıt tüketimi ortalama 6lt görünüyor ekranda.

6.5″ Bolero multimedya ekranli
    16″ Dione jant ve bridgstone lastikler
    4 teker disk fren güvenliği
    Parksensor multi ekranlı
    Digital klimatronik ust seviye
    Maxidott bilgi ekranı
    Sis farları
    Start&Stop
    Hill holder yokuş kalkış desteği
    ESC Full güvenlik donanımı, eski esp programlar tarih oldu , şimdi esc kontrol üniteleri yeni nesil
    Cruise kontrol
    Simply clever ve full link
    Kol dayama
    Koltuklar tiguandaki konfor koltuklar
    Kapı döşemeleri deri dikkatinizi çekerim, bez kumaş değil

valla benim karar yine değişti bunu görünce bu araç 58 ise bunu alacağım ben de test sürüşü talebinde bulundum yarın ararlar bakalım..

Hocam test sürüşüne çıkabildinizmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nundina1st

quote:

quote:

Yok hocam aslinda bunu da teklif olarak almadim.adamlar acik acik face sayfalarinda yazmislar bu fiyati.fb den aratin çözel otomotiv diye manisa opel bayisi olarak gorursunuz.belki bunun uzerine pazarlik da olabilir.zor sanki.ama mokka kucuk bence.sanki yuksek corsa.fusion fiesta ikilisi gibi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nundina1st

quote:

quote:

Yok hocam aslinda bunu da teklif olarak almadim.adamlar acik acik face sayfalarinda yazmislar bu fiyati.fb den aratin çözel otomotiv diye manisa opel bayisi olarak gorursunuz.belki bunun uzerine pazarlik da olabilir.zor sanki.ama mokka kucuk bence.sanki yuksek corsa.fusion fiesta ikilisi gibi.

Hocam bende pek düşünmüyorum ama dizelde cazip fiyat teklifleri olursa düşünebilirim o yüzden yazmıştım

• bir dsg kullanıcısı olarak uzak durmanız gerekiyor,
    otomatik vites kullanmasını bilmeyen uzak dursun,
    dur kalk trafikte vitesi D konumunda bırakacaksanız uzak durun, (doğrusu beklerken N konumuna almak, yada vitesi sağa çekip manuel kullanmak)
    arabayı park ederken direk P konumuna alacaksanız uzak durun, ( önce N alıp el freni çekilip, sonra P konumuna almak lazım)
    daha yazılacak bir çok şey var, araştırmak lazım,
    sonra dsg sorunlu bilmem ne..

• Nundina1st kullanıcısına yanıt
    Bende bu start stop olayini merak ediyorum.malum 4 ceker benzinde icer.lpg takinca her stopdan sonra startta yine benzinle baslarsa bu ss ekonomik olmaktan cikar gibi.böyle mi oluyor ki?

• quote:

Bende bu start stop olayini merak ediyorum.malum 4 ceker benzinde icer.lpg takinca her stopdan sonra startta yine benzinle baslarsa bu ss ekonomik olmaktan cikar gibi.böyle mi oluyor ki?

Konu hakkında hiç bilgim yok malesef hocam.
  • tunlab T kullanıcısına yanıt
    Hocam Tam anlıyamadım yani Dsg yi tavsiye etmiyormusunuz ?
  • tunlab T kullanıcısına yanıt
    Dur kalk trafikte vitesi ben değiştireceksem neden o kadar para verip otomatik alıyorum ki? Uzun yolda kullanmak için mi?

Çok uzun süre 3-5 dk felan o zaman boşa almayı tavsiye edilir.

• muhalif13 kullanıcısına yanıt
    nerde yazıyor 3-5 dakka beklemede N konumuna alınır diye, kaldıki start\stop sistemi var bu iş için, 15 saniye ve üstü beklemelerde vites N konumuna alınır, auto hold özelligi olan araçlarda frene sonuna kadar basmanız yeterlidir,
    yada manuel olarak elle değişirsin, ben pek yapmıyorum ama zorda kalırsam yaparım,
    amcamın oğlunun arabası dsg li bozuldu, komşumuzun arabası şöyle böyle diye kulaktan dolma bilgilerle yazmıyorum,
    biri bende olmak üzere ailede 2 tane dsg li araç var, şuanda bir sıkıntı yok,
    bu olmayacağı anlamına gelmez sonuçda kul yapısıdır,
    ama sen doğru şekilde kullan bozulursa zaten garantisi var götürürsün değişirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: tunlab

nerde yazıyor 3-5 dakka beklemede N konumuna alınır diye, kaldıki start\stop sistemi var bu iş için, 15 saniye ve üstü beklemelerde vites N konumuna alınır, auto hold özelligi olan araçlarda frene sonuna kadar basmanız yeterlidir,
    yada manuel olarak elle değişirsin, ben pek yapmıyorum ama zorda kalırsam yaparım,
    amcamın oğlunun arabası dsg li bozuldu, komşumuzun arabası şöyle böyle diye kulaktan dolma bilgilerle yazmıyorum,
    biri bende olmak üzere ailede 2 tane dsg li araç var, şuanda bir sıkıntı yok,
    bu olmayacağı anlamına gelmez sonuçda kul yapısıdır,
    ama sen doğru şekilde kullan bozulursa zaten garantisi var götürürsün değişirler.

garantisi var değiştirirler ile olmuyor parasıyla yaptırıyorsun garantisi olsa bile bir sürü örneği var

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.