Şimdi Ara

SIFIR KM OTOMOBİLLER İÇİN SICAK FIRSATLAR (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.228
Cevap
232
Favori
314.933
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Legend_84

quote:

Orijinalden alıntı: hidolgoo

quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

Bu Arkadaşımız almış 58 bin tl'ye almış, :

quote:

Orijinalden alıntı: erhat

Kesinlikle Skoda Rapid spaceback tavsiye ederim. Passatlardaki bütün özellikleri bu araçta mevcut . Bende ki araç 1.2 tsi dsg otomatik style full donanım çok kaliteli bir araç olmuş hem spor hem içi çok geniş. 58bin tl aldım kampanya da. Suan yakıt tüketimi ortalama 6lt görünüyor ekranda.

6.5″ Bolero multimedya ekranli
    16″ Dione jant ve bridgstone lastikler
    4 teker disk fren güvenliği
    Parksensor multi ekranlı
    Digital klimatronik ust seviye
    Maxidott bilgi ekranı
    Sis farları
    Start&Stop
    Hill holder yokuş kalkış desteği
    ESC Full güvenlik donanımı, eski esp programlar tarih oldu , şimdi esc kontrol üniteleri yeni nesil
    Cruise kontrol
    Simply clever ve full link
    Kol dayama
    Koltuklar tiguandaki konfor koltuklar
    Kapı döşemeleri deri dikkatinizi çekerim, bez kumaş değil

valla benim karar yine değişti bunu görünce bu araç 58 ise bunu alacağım ben de test sürüşü talebinde bulundum yarın ararlar bakalım..

Hocam test sürüşüne çıkabildinizmi ?

Yok hayır Nissan juke almaya karar verdim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• skoda octavia 1.2 tsi için fiyat alan oldumu arkadaşlar ben bursadaki bayisini aradım tlf aldılar dönecez dediler arayan olmadı. şimdiden böyle yapacaklarsa skoda ya hiç bulaşmayalım
  • chilekesh77 C kullanıcısına yanıt
    Ankarada hangi bayiden aldınız bu fiyatı?
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    siz arabayı almadan bozulcak kafasına girmişsiniz,
    c sınıfı araç satışlarına bakın bakalım, en çok satan araçlar vag grubu, dolayısıyla bozulanlarda çıkacak,
    cüzi bir paraya garantiyi 4 yıla çıkarabilirsiniz,
    iyi niyet garantisi ile 5 bile olur bu,
    ben aldım memnunum, bozulursa o zaman düşünürüz,
    önceki post da bahsetmişdim, hepsi kul yapısı,
    bozulabilir yapacak bişey yok.

• sarı arıza lambası kullanıcısına yanıt
    hocam bu ne indirimi, biz nissan micra bakıyoruz, büyük ihtilalle otm. olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunlab

bir dsg kullanıcısı olarak uzak durmanız gerekiyor,
    otomatik vites kullanmasını bilmeyen uzak dursun,
    dur kalk trafikte vitesi D konumunda bırakacaksanız uzak durun, (doğrusu beklerken N konumuna almak, yada vitesi sağa çekip manuel kullanmak)
    arabayı park ederken direk P konumuna alacaksanız uzak durun, ( önce N alıp el freni çekilip, sonra P konumuna almak lazım)
    daha yazılacak bir çok şey var, araştırmak lazım,
    sonra dsg sorunlu bilmem ne..

Manuel alsaydiniz madem. Oyle otomatik olmuyor

• Manuel passat comfort tdi veya super b style dizel fiyat alan oldumu yakin zamanda.

• quote:

Orijinalden alıntı: chatter

skoda octavia 1.2 tsi için fiyat alan oldumu arkadaşlar ben bursadaki bayisini aradım tlf aldılar dönecez dediler arayan olmadı. şimdiden böyle yapacaklarsa skoda ya hiç bulaşmayalım

bende bugün düzce , sakarya ve bursa bayilerini aradım 1,2 tsi optimal için. sadece bursada ellerinde style modeli varmış. diğer tüm bayilerde yok dediler. daha doğrusu artık siparişte geçemiyoruz çünkü eylül sonuna doğru 1.0 tsi motorlar gelecek 1.2 tsi üretimi durdu dediler. bekleyin 1.0 tsi daha düşük yakıt ve daha yüksek torklu olacak onu almalısınız dediler. sadece skarya bayisi bir tanıdığının bursadan yeni aldığını ve türkiyede kalan son araçlar olduğunu söyledi. 1.0 tsi nasıl olur bilemiyorum. bugün kütahya vw bayisinde 1.2tsi comfortline test sürüşü yaptım beklediğimden daha yüksek devirli dsg şanzımanda vites geçişlerini sadece 1 den 2 ye geçerken filan çok az hissettim. 80 km hızda 7.vitese geçmişti araç aracın içi ses almıyor yolu hiç hissetmiyorsunuz 100 km hız ile sanki 30 ile gider gibi rahat. skoda octavia da nasıldır onu test edemedim maalesef kütahyada sıfır bayisi yok ki zaten dediklerine göre tüm türkiyede yok artık deniyor. vw comfortline modeli için 1.2tsi 77500 tl fiyat verdiler. gönlüm hala octaivadan yana ama farklı fikirlere de açığım. kafam karıştı böyle olunca. 1.2 tsi aldık diyelim artık üretim durdu ise geleceği ne olur? 2.el piyasası ne olur? bilemiyorum.

• 1.2 tsi leon manuel teklif alan oldu mu?
  • Vay be Nissan juke alacağım derken az önce honda bayi yeni honda jazz sattı bana 69 bine full donanım 1.3 otomatik...

• quote:

dur kalk trafikte vitesi D konumunda bırakacaksanız uzak durun, (doğrusu beklerken N konumuna almak, yada vitesi sağa çekip manuel kullanmak)
    arabayı park ederken direk P konumuna alacaksanız uzak durun, ( önce N alıp el freni çekilip, sonra P konumuna almak lazım)

Dur kalkta manuele alacaksam otomatigi nerede kullanacagim, uzun yolda mi? Gider manuel alirim o zaman, dsg'ye niye para vereyim. Yaklasiminiz komik olmus gercekten, bozulmasini istemiyorsak kullanmayalim seklinde

• quote:

2013 yilindan beri vw passat 1.6 tdi dsg b7 kasa arac kullaniyoruz. Araç aile aracimiz ve herkes otomatik araç kullanmayi biliyor. Dediginiz seylerin neredeyse bircogunu yapmiyoruz. Park ederken el freni çek sonra P'ye al ve benzeri. Araç 60.000 km'de allaha sukur ne ariza yapti ne de kavrama degisti.
    Bu kadar titizlenmeye gerek yok. 4 sene garantili alin 4 sene kullanin sonra da elden cikartin. Hem rahat edersiniz. Hemde 4 sene uzun bir sure arac degistirmis olursunuz. Biz seneye elden cikartacagiz misal.

• quote:

siz arabayı almadan bozulcak kafasına girmişsiniz,
    c sınıfı araç satışlarına bakın bakalım, en çok satan araçlar vag grubu, dolayısıyla bozulanlarda çıkacak,
    cüzi bir paraya garantiyi 4 yıla çıkarabilirsiniz,
    iyi niyet garantisi ile 5 bile olur bu,
    ben aldım memnunum, bozulursa o zaman düşünürüz,
    önceki post da bahsetmişdim, hepsi kul yapısı,
    bozulabilir yapacak bişey yok.

Auto-hold'u boşuna mı eklemişler o arabaya; frene tam bas bırak zaten tam fren ile araç duruyor, herhangi bir mekanik aksam da zorlanmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dumanus kullanıcısına yanıt
    Bir manuel kullanıcı olarak haklısınız. Fakat böyle kural varsa gerçekten gıcık olmuş. Fakat araçlarında akıllanması lazım artık. Kullanıcı nın araç kullanım karakteristiğini çıkarıp araç ona göre tedbirini almalı. Google now bile kullanıcının mesai satlerine doğru eve/işe olan tahmini varış süresini gösterebiliyor.

Araçlarda ne bileyim araç tahmini araç çalışma zamanı geldiğinde bile yağ devir pompasını çalıştırıp turboyu, pistonları yağlayıp aracı hazır etmeli, Aynı şekilde araç aniden durdurulsa bile bir süre daha araç yağlanması devam etmeli ( EVET Yenice Turbo problemi yaşadım )

Aynı şekilde Araç google haritalardaki trafik göstergesinden faydalanıp tıkalı trafiklerde (Kırmızımsı yollar) araç durduğunda otomatikmen vitesi N konumuna alsın. Sık duraksadığımız yerleri gelip durduğumuzda vede el freni çektiğimizde Vitesi otomatik P konumuna alsın. Madem Otomatik vites. Otomatik gibi davransın dimi? (Hiç otomatik vitesli araç kullanmadım. Belkide bunlar vardır dimi Nede olsa 2016 yılındayız artık Gezengenlerde bile su arıyoruz. Bu tür basit şeyler zaten vardır tahminimce..

• Kia ceed concept plus manuel icin fiyat alan oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

Kia ceed concept plus manuel icin fiyat alan oldu mu?

+1
  • Bugün hiç aklımda yokken tamamen Nissan juke ile anlaşmışken ptesi için girdiğimiz honda bayii zorla honda jazz 1.3 otomatik elegance sattı 69 bine herşey çok hızlı oldu anlamadık bile şimdi artık yeni jazz formları dolaşma vakti... Bu aracı tanıyan bilen varsa 69 bin için ne derler acaba...

• hidolgoo kullanıcısına yanıt
    Hocam o fiyata 1.6 dizel leon+led alınıyor

• Gecen hafta 2. Kopru yolunda jazz. Sag on camurluktan hundaiye vurmustu. Hundainin hali husran. Hic bu kadar saglam olabilecegini dusunmemistim

• quote:

Orijinalden alıntı: 41gokhan41

Hocam o fiyata 1.6 dizel leon+led alınıyor

Otomatik mi peki?

• 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.