Şimdi Ara

sıfır ekran kartım yandı (rtx 3060) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
5.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9000 TL lik kart al sonra git 50 liralık kasalarda kullanmaya kalk sonra olmadı diye git 30 liralık çin malı riser al kartı yak.

Geçmiş olsun. Üzücü bir durum ama hak etmişsiniz.

• 128MilyarDolar kullanıcısına yanıt

Hocam kusura bakmayın, 50₺ lik kasa değil 1000₺ lik mid tower kasa, ayrıca ben uzatıcı alacaktım fakat uzatıcı lar da 24cm falan, bana 40-50 cm bir uzatma yapacağım şey lazımdı, o da riser var, 30₺ lik depil gidip son sürüm nerede pahalı ise oradan aldım yani gidip 3-5₺ kovalamadım, hakettim mi evet hakettim, yapacak bir şey yok, en azından gece kısa devre yapıp da evi yakmadı, taktığım gibi yaktı, buna da şükür, cana geleceğine mala gelsin sorun değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de 3060 zotac twin edge var ve bir aydir ortalama 55 derecede kazım yapıyor geliş fiyatını düşürmek için hiç hır sorun çıkmadı kasanın içinde. Hani ekran kartıyla mining de yapmıyorsanız kasanın içinde de olsa o denli ucuk sıcaklıklara çıkmaz o yüzden çok gereksiz yere riser ile uğraşmışsınız. Umarım çözülür sorununuz
  • Reception47 kullanıcısına yanıt

Kablo alsaymış zaty başına böyle 1 iş gelmezmiş, hem'de pcı-e x16 yerine niçin x1 ile performansını'da düşürecek şekilde kullanmayı düşünmüş ilginç.sıfır ekran kartım yandı (rtx 3060) 

• Hocam öncelikle geçmiş olsun ama sizin de hatanız büyük. Yurtdışından aldıkları kartları en ufak bir utanma olmadan binlerce tl karla satan insanlardan kart almak bence onların bu ahlaksız değirmenine su taşımaktan başka bir şey değil. Hele ki 3060 gibi 2060s, 2070 seviyesinde performans sunan bir karta 9K vermek akıl alır gibi değil. Yahu TR garantisi olan 2070ler zaten o daha ucuza satılıyorken neden böyle maceralara giriyorsunuz? 9000 TL'ye bugün 2070 Super bile alabiliyorsunuz ki her açıdan daha karlı olur sizin için.

• erdemms E kullanıcısına yanıt

sıfır ekran kartım yandı (rtx 3060) 

• ee sonuç yaptılar mı adamlar

• tundra202006 kullanıcısına yanıt

Hocam yeni verdim, sipariş vermiş, sipariş gelince değiştirecek yeni parçaöar ile, sonra çip ile uğraşacak

• quote:

Orijinalden alıntı: wearesorryserver

Hocam yeni verdim, sipariş vermiş, sipariş gelince değiştirecek yeni parçaöar ile, sonra çip ile uğraşacak

sıfır ekran kartım yandı (rtx 3060) benim gibi başkaları da varmış

• tamire vermeseydin belki bakardın aynı parçamı diye umarım ucuza yapılır

Hocam yapılsın da parasında değilim, önemli olan tamir olması umarım tamir edilebilir sıfır ekran kartım yandı (rtx 3060) 

• hocam selamlar. çip yanmadı ise reballing dahil her şeyi ne yaptığını bilerek yapan işine aşık bir kardeşimiz var. youtube da rastgele denk gelmiştim kanala. garantili yetkili servislerden daha güven verici videolarını izlerseniz hak verirsiniz. eğer verdiğiniz tamirci başarılı olamazsa bu vatandaşa göndermenizi tavsiye ederim.

youtube Teknik Takip kanalı. hakkımda kısmında iletişim mevut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roundpi -- 9 Mayıs 2021; 13:43:45 >

• Teknik takip işinin ehli gpu da sıkıntı yoksa güç devre elemanı direnç vs ise sorun bu arkadaslar halleder YouTube yükledikleri tüm videoyu izledim profesyonelce müdahale ediyorlar kartlara bakımlarını falan yapıyorlar

• Roundpi R kullanıcısına yanıt

denerim hocam, not aldım, şuan sorun çip, daha tamire başlanmadı, dediğiniz gibi çip yanmamışsa denenebilir, kaybedecek bir şey yok zaten sıfır ekran kartım yandı (rtx 3060) 

• quote:

Orijinalden alıntı: wearesorryserver

Hocam kartı ben satın almadım, 5 Nisan da alındı ispanya üzerinden, 550 euro falan faturası vardı sanırsam, ben esnaftan 9k ya kapalı kutu aldım, dediğiniz gibi 300₺ lik bahsettiğiniz aparatı alacaktım normalde lakin o aparatı boyu 24 cm falan, bana en azından 50 cm lik uzatıcı lazım, o bahsettiğiniz şeylerin boyu en fazla 25 cm gördüm, o yüzden riser a yönlendim

bu arada gönderdiğim bilgisayarcı sağolsun açıp incelemiş, 2 entegre + 1 çip sorunlu dedi, 2 entegreyi sipariş etmiş, çipi tamir etmeye çalışcam dedi, çip tamir edilirse sorun çözülür gibi dedi, neden yandığını sorduğumda rise rmi psu mu dedim, psu kaynaklı olsaydı komple yakardı dedi, riser kaynaklı dedi muhtemelen umarım tamir edilir  

umarım tamir olur hocam. kendi başıma gelmiş kadar oldum yazdıklarınızdan. muhtemelen 9k verip, sıfır bir ürün yakacağım, teknolojiye küser telefon bilgisayarı pencereden aşağı sallar, 3310'da yılan oynamaya devam ederdim :)) 6 ay öncesine kadar 1 yıl yatan bir masaüstüm vardı. bir gün açılmamaya niyet etti arızayı sorunu bulana kadar 1 yıl da yattı. bulamadık bi türlü arızayı en sonunda sinirlenip ram ve ekran kartını elden çıkardım. parçaları alan arkadaşımdı hatta sorun olursa geri yollarsın diye yolladım parçaları. sorunsuz çalıştırdı sistemi ben de yeni parçalar ile sistemi ayağa kaldırdım :)) anlamadık yani sorun neredeydi. bu süreçte de iyi bi kafayı bulmuştum.

• mysterious79 M kullanıcısına yanıt

Hocam sıfır kart etiketi üstünde, sıfır ekran kartım yandı (rtx 3060) fabrika güvenlik bandrolü bile açılmamış, kendim açmaya içim elvermedi. o yüzden bilgisayarcıya yolladım, 3-5 ay kullandığım bir kart olsaydı açar bakardım içine, nasıl yanmış diye, umarım tamiri olur, şuan tek dileğim o

• what 3060 ne ara 9k oldu

• wearesorryserver kullanıcısına yanıt

hocam eğer yapıcak servis yok ise youtube'da teknik-takip adlı bir kanal var. Onları öneririm, ben çok memnun kaldım hizmetlerinden.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.