Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (737. sayfa)

5 sn
289.057
Cevap
4.621
Favori
47.034.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 735736737738739
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Millette para yok diyorsunuz bayilerde araba birakmadalar ozelikle toyota 0 faizde yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ford kampayasından birşey anlamadım. Biri bana açıklayabilir mi ?

1.6 benzin li araç alırsam sadece trend x lerdemi 60.000 tl sıfır faiz kampanyası var ? Lütfen biri açıklayabilir mi ?
  • geberit kullanıcısına yanıt
    Ya tabi, her seyin satisinin azaldigi, insanlarin para harcamak yerine elinde tutmaya calistigi ortamda 2. elin de etkilenmesi normal ama sanki su an durum onun disinda da ekstra durgun. Sonucta araba almayi dusunen, para harcayabilecek bir grup var ve bu grup oncelikle 0 kovaliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aliekber21

Millette para yok diyorsunuz bayilerde araba birakmadalar ozelikle toyota 0 faizde yok
    Parası olan ya da ödeme konusunda kendine güvenen almış diyelim biz ona

80 milyonluk ülkede 1 ayda 58 bin adet araç satılınca millette para olmuş olmuyor maalesef

• 99k ya clio icon sportourer 1.5 dcİ edc 40.000 sıfır faizle mantıklı geldi bana...

• Kış mevsiminde insanlar tatile vs gitmedikleri için 2.el araç almayı bahar ya da yaz ayında almayı tercih ediyorlar. Özellikle Ramazan ya da Kurban Bayramına yakın araçlarınızı elden çıkarmanız daha mantıklı.

Artık Aralık ayını bekleyeyim, araçlar ucuzlar beklentisi kalktı. Temmuz-Ağustos döneminde kurun yatay seviyede seyretmesi nedeniyle "0" araç alımı daha uygun olacaktır.

• fluminense kullanıcısına yanıt
    Ona 4 - 5 bin TL hurda eklemelik lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opel Arden Otomotiv

grandland x Enjoy1.2 130 HP Otomatik Şanzıman S&S AT-6 ( Benzin ) 155,000 tl

secenek olsun
    aynı paketin dizelini 160 a veriyorlar 5 bin tl için kim alır benzinliyi?
  • Aliekber21 A kullanıcısına yanıt
    Toyota ülkenin çeyrek altını gibi al ileride illaki kolay satarsın. Sağlam bakım gerektirmeyen uzun ömürlü araçlardan. İlk tercih sebebi olması normal.

Bu arada bir kampanya daha gözüme çarptı ilgilenen olursa diye yazıyorum;

Adventure Days Boyunca Renegade Dizel Otomatik 149.900 TL ve % 0 Faiz Avantajıyla!

Adventure Days Boyunca 149.900 TL'ye 120 HP gücünde 1.6 dizel motor ve otomatik vitesli Jeep Renegade sahibi olabilirsiniz.

149.900 TL tavsiye edilen satış fiyatı Renegade Longitude versiyon için geçerlidir. Longitude donanım içerisinde Anahtarsız Giriş ve Sürüş Sistemi, Elektrikli Katlanır Yan Aynalar, Elektrikli El Freni, Arka Park Sensörü ve 16" Alaşımlı Jant donanımları yer almaktadır.

Kasım ayında 50.000 TL kredi için %0 faiz ve 12 ay vade ile ödeme planından faydalanmak veya kendinize uygun ödeme planını oluşturmak için Showroom'larımıza bekliyoruz.
    https://kampanya.jeep.com.tr/kampanyalar/satis/2018-jeep-renegade-kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRescon -- 6 Aralık 2018; 10:31:21 >

• gokhann_75 G kullanıcısına yanıt
    EcoTSI 1.4 ACT DSG (benzin otomatik )

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TRescon kullanıcısına yanıt
    Ben bu araçtan aldim 170000 tlbye Limited versiyonunu

• thermofısa T kullanıcısına yanıt
    Ne zaman aldın ÖTV indirimi ile mi ?
    Birde yakıt tüketimi ne kadar ?
    Tam olarak marka model nedir? (Dizel Benzin v.s)

Birde genel olarak memnun musun ?
  • TRescon kullanıcısına yanıt
    Aracı alalı 15 gün oldu 1.6 dizel otomatik Limited versiyonu liste fiyatı üzerinde extra basamak ve kapı altı krom citalarla beraber 179000 di.ben pazarlıkla 171000 e aldım.Arabadan şimdilik memnunum yukarda sürüş zevkli oluyor.Ama şu an arabayı yoğun kullanamıyorum 400 km de İzmir şehir içi tamamı 6.9 gözüküyor yakit

• thermofısa T kullanıcısına yanıt
    Renk jenset mavi oldu bayide elinde olan son Limited demişti başka renk istersem 10 15 gün beklemem gerektiği o zamanda liste fiyatından indirim olmaz deyince bende aldim

• C3 ve elysee fiyatları uygun görünüyor yakında fiyat alan oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: escanor_

Egea 1.4-95hp'lik motorun kronik yağ yakma sorunu var.

Karar vermeden önce internetten araştırın mutlaka.

Alıntıları Göster
    bununla birlikte lpg uyuö problemi de var. lpg ile düzen tutmayan bir motor. lpg ile kullanırım diyenler dikkatli olmalı.
  • Dayanamadım yine de gittim reno bayiine,

Reno çalışanları bile ali ihsan varol için "100numaralı adama döndü" dediler. Ek yeri yok nereye sokarsan sok.

Hatta bayidekiler kampanya mı ne kampanyası hani şu indirim olan mı modundaydılar.

Büyük rezillik. Dizel otomatik icon clio ya 103.500 teklif verdiler ki dün sabah da aynıydı. Meganda da aynı durum var

Arkadaşlar bu işten sıtkım sıyrıldı benim.

65bin peşin verebilirim ve aylık 1800tl civarı taksit ödeme gücüm var. Sıfır araba alma gibi bi şansım var mı? Tek isteğim sorunsuz otomatik olması.

Yorum yaparsanız çok mutlu olurum

• liberti2 L kullanıcısına yanıt
    160 kim veriyorsa süper fiyat kacırmayın, su anki maliyetlerine baktıgım da dizel otomatik cam tavanlı 169,334 tl maliyeti var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myway20

bu arada yeni peugeot 508 de güzel gözüküyor
    ama 245 gibi rakamlar ile az görürüz yollarda.
    245 bin tl olduğunu kim söyledi

• Kasım ayı başında Renault Avantajlı Fiyat Listesi'ni indirmiştim. Güncel fiyatlarla karşılaştırma yapmak isteyen olursa aşağıdaki linkten kasım fiyatlarını görebilir.

https://drive.google.com/file/d/1bxjgc6qwBQCGNXEfLJDKqzqyaRRNMCsF/view?usp=drivesdk

• 
Sayfa: önceki 735736737738739
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.