Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2024 (15070. sayfa)

304.487
Cevap
4.914
Favori
49.523.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1089 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Giriş

Geçen sene ben de sıfır alma eğilimindeyken Bayon fiyat araştırıyordum. Bayiler yan korumalık, seramik kaplama, ön arka difüzör gibi ekstralı almayı dayatıyorlardı. Belki arkadaşın aracı da ekstralıdır. Malum siteye girince fiyat sıralaması yapın, liste fiyatının üzerinde ilanlar göreceksiniz. :) Kaldı ki, liste fiyatından da bayi indirimi alınabiliyordur muhtemelen. Satabildiklerini sanmıyorum açıkçası.

• Teknisyen57 T kullanıcısına yanıt

Aslında müthiş fiyat vermişler.

Kullancıya da satabilirseniz ki zor şu an 40 lira fazlasına anca satarsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sinanakgl kullanıcısına yanıt
    ESSENTIAL da alaşım jant var mı? Emin miyiz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Killing Road kullanıcısına yanıt
    Hazirandan ekime alınmıştı lansman en son.
    Muhtemelen olası ÖTV değişimlerinin netlrsmesini bekliyorlar %10luk dilim devam edecek mi, ederse şartları ne olacak, 3008in hangi donanımı nasıl %10a sokulur bunun hesabi yapılacaktır. Zira Avrupa fiyatlarına bakarsak baz donanım şu an girebiliyor kucuk Bir indirim ve/veya donanım eksiltme ile.. Eğer %10a girmezse sadece 1.2 Hibrid gelecektir ilk etapta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 17 Haziran 2024; 14:59:55 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • realove19 kullanıcısına yanıt

2023 model 12 binde ne kadar sıfırsa o kadar sıfır.

• Mercedes alan var mıdır? Bayiler online üzerinden kapora yatıyorsunuz 2 ay sonra geliyor araba ama fiyatı orda yazandan pahalı olarak gelebilir falan dedi. Doğru mudur?

Elektirkli araçlara geçmek istemesek de büyük bir dayatmanın şuan sadece eşiğindeyiz,bizler soraki de olsa kullanacağız.

• yeymen8 kullanıcısına yanıt
    Hocam o elden verilen paraların veya aksesuar ücretlerinin karşılığını kimse alamaz artık 2.elde.

• auto_man A kullanıcısına yanıt

jant bu adini alasim diye hatirliyordum değil miymis?

• THEVENİNTEORİ T kullanıcısına yanıt

Kardeş vermezse satmam bu kadar basit

sunroof, şerit takip ani çarpışma uyarı ve frenleme sistemi. led farlar 17 Çelik jantlar, app carplay, deri direksiyon ambiyans ses sitemi, hayalet ekran, anahtarsız çalıştırma, geniş yüksek araba bu özellikleri 1.100 e başka bir araçta bulamazdım zaten. Hyundai Bayon bu yüzden ideal

12500 km’de aracım Şuan totalde yakıt ortalaması 7.2 şehirlerarası ve şehiriçi karışık yoğunluk şehiriçi kullanıyorum. Kullandığım şehir de Sinop bol yokuşlu yani.

o yüzden öldürürlerse satmam 2023 model full araba sonuçta ;)

@THEVENİNTEORİ

Bu paraya tesla model y alırım ben olsam.

• İ20 style paket için en son fiyat alan var mı sıfır faiz kanpanyası varmıdır acaba ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • acquiles kullanıcısına yanıt

3 ay erkenden reklam vermek garip geldi, hele halihazırda eski kasa 3008leri bol bol satmaya devam ederken. Acaba lansmani geri one alma ihtimalleri olur mu ki

• sinanakgl kullanıcısına yanıt
    16" Üç Boyutlu Jant Kapağı

Katalogda bu şekilde belirtilmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Killing Road kullanıcısına yanıt
    Temmuz da anlariz.. Ek vergi düzenlemeleri vs orada olacak deniyor (otomobil olarak düşünmeyin diğer mevzularda temmuz ayı işaret ediliyor).
    Ne desek boş. Burası Türkiye..

Fakat yazın ortasında yeni araç getirmezler diye düşünüyorum. Zaten üretici bakıma girecek.

İkinci ve bence kuvvetli ihtimal, fabrikanın mevcut kasa ile operasyonel zorluk yaratacagindan 1.2 Hibrid ile daha erken giriş yapmalari, elektrikli için ileri bri tarihi beklemeleri mantıklı olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 17 Haziran 2024; 16:19:2 >
  • Teknisyen57 T kullanıcısına yanıt
    Piyasanın durumu hakkında bilgi verdim ve aldığınız fiyatın gayet yerinde olduğu konusunda fikrimi söyledim. Bayon sahiplerinin araçlarını öve öve bitiremediğini konuşurken son 2 gündür,siz de şaşırtmadınız.

Bayideki fırsatları değerlendirmek gereken bir dönemdeyiz, bu dönemde nakiti olan için avantaj, piyasanın dip yaptığı bu süreçte altımızdaki arabanın da fiyatını belirlerken övmelere,sıfırdan farksız demelere gerek yok,ederi belli.

Not:Kardeşim diye hitap etmemeniz dileğiyle..

İyi bayramlar..

Klasik bayon sahibi profili:Konuyu bayon'a getirir sırf aracını övmek için.

Not2 : Basamak alın suv jip bayonunuz daha güzel gözükür, çok yüksek binip inmesi zor. https://p8zh.adj.st/mk12x3o_m4o2h83?adjust_t=mk12x3o_m4o2h83&Page=Product&CampaignId=61&BoutiqueId=61&ContentId=348510052&MerchantId=758857&PdpSource=seller_store&FilterOverPriceListings=false&link_contentid=348510052&utm_campaign=348510052&utm_source=share&utm_medium=product_free&adjust_campaign=product_free&link_userID=2578162&utm_term=2578162&adjust_deeplink=ty%3A%2F%2F%3FPage%3DProduct%26CampaignId%3D61%26BoutiqueId%3D61%26ContentId%3D348510052%26MerchantId%3D758857%26PdpSource%3Dseller_store%26FilterOverPriceListings%3Dfalse%26adjust_t%3Dmk12x3o_m4o2h83%26adjust_tracker_limit%3D999999999%26utm_term%3D2578162%26link_contentid%3D348510052%26utm_campaign%3D348510052%26utm_source%3Dshare%26utm_medium%3Dproduct_free%26adjust_campaign%3Dproduct_free%26link_userID%3D2578162&adjust_redirect=https%3A%2F%2Fwww.trendyol.com%2FDbc-Online%2FHyundai-Bayon-Yan-Basamak-Marspiyel-Koruma-2021-2022-2023-2024-p-348510052%3FboutiqueId%3D61%26merchantId%3D758857%26adjust_t%3Dmk12x3o_m4o2h83%26adjust_tracker_limit%3D999999999%26adjust_campaign%3Dproduct_free%26link_userID%3D2578162%26utm_term%3D2578162%26link_contentid%3D348510052%26utm_campaign%3D348510052%26utm_source%3Dshare%26utm_medium%3Dproduct_free

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEVENİNTEORİ -- 17 Haziran 2024; 17:7:5 >

• Last Troll Bender kullanıcısına yanıt

Hocam ne zaman geleceği belli mi? Bir de fosil yakıtlı versiyonu yok mu acaba? Uzun zamandır bir araba için heyecanlanmadım bu araba beni heyecanlandırdı.

• Arkadaşlar ionix 5 fiyatı alan varmı

Listede kampanyalı fiyat 1205 yazıyor. Bazı arkadaşlar çeşitli markalarda liste fiyatından 100-200 lira arası aşağı söylüyor diyorlardı bayiler için. Hyundaide de geçerli midir bu durum. Bilginiz var mı hocam

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.