Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2024 (14729. sayfa)

118 Kayıtlı Üye (53 Mobil) ve 195 Misafir (59 Mobil) - 201 Masaüstü112 Mobil10 iOS14 Android
5 sn
302.697
Cevap
4.882
Favori
49.226.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1083 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Giriş

İlk aracımı alacağım. MG ZS Luxury Plus ile Omoda 5 Luxury arasında kaldım. Kredili alacağım için fiyat farkı çok olmuyor aralarında. Araç alırkenki amacım motoru çok iyi olsun çok hızlı gitsin değil de rahat, konforlu, kaliteli olsun. Çıkacak sorunlarla beni üzmesin vs. Sizce ne yapmalıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: MaviOrfoz

Arkadaşlar herkese marhaba,

İlk aracımı alacağım. MG ZS Luxury Plus ile Omoda 5 Luxury arasında kaldım. Kredili alacağım için fiyat farkı çok olmuyor aralarında. Araç alırkenki amacım motoru çok iyi olsun çok hızlı gitsin değil de rahat, konforlu, kaliteli olsun. Çıkacak sorunlarla beni üzmesin vs. Sizce ne yapmalıyım?

ZS ile omoda kıyaslanmaz hocam. HS dersen iş değişir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yunsu Y kullanıcısına yanıt

Mg4 Luxury 1389 fiyat efsaneymiş...

bence Tesla SR den kat kat iyi bi elektrikli araba...

2023 Ekim ayındaki fiyat listesinin bile altında...

• ARES007 A kullanıcısına yanıt

2.el araç satan vatandaşlarımız piyasayı en zor kabul eden satıcı kitlesi...

Bu fiyatlarda sıfır araçlar satılmazken! Kim niye 2.el araçları bu yüksek rakamlarla satın alsın ki?

Sarı siteye kurallar getirmeli devletimiz!

1.si plaka girişi zorunlu olmalı araç satışında! Aracın plakası nedir, daha önce kaça satılmış vs görebilmeli alıcı...

2.si ilan tarihi güncelleme diye bir opsiyon olmamalı! Aylardır satılamamış araçları yeni tarihle girilmiş gibi gösteriyorlar. Son derece aldatıcı!

• TurkCA T kullanıcısına yanıt

O 2.el araçları kim alıyor biliyor musun üstüne 10 bin lira daha koyamayacak olan adam mecburen alıyor

• cpiendeksi C kullanıcısına yanıt

Yeni CRV 2.0 hibrit için güncel fiyat 3000tl

Henüz bu indirim dalgası premium araçlara hiç yansımadı diyebiliriz...

B segmentine ve C segmentine kıyı kıyı yanaştı ama premium araç markalarında henüz bir Çin alternatifi oluşmadı.

Tiggo 9 un gelmesi belki de bu tarafa ciddi etki edecektir.

• autindustry A kullanıcısına yanıt

Evet ilettiğiniz görselleri gördüm daha öncede ve okudum. Tavanda boya dalgalanması olan arkadaşa 200.000TL değer kaybı 1 sene bakım 2 sene garanti uzatma teklif edilmiş. Kabul edip etmediğini belirtmemiş forumda.

Nitekim her araçta çıkan bir kusur değil sanırsam yoksa ortalık şuan bu konu hakkında çalkalanıyor olurdu. Gene bir mat gri de boya sorunu mevcut servislerde bu durumlara ek. Az çok konuya vakıfım.

Varsa önereceğiniz alternatif buyurun lütfen.

• MaviOrfoz kullanıcısına yanıt
    Hocam kredili ne fiyat veriyorlar acaba? Birde ne kadar kredi veriyorlar acaba?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • helsloot kullanıcısına yanıt

Kimin niye aldığını bilmem, herkesin sebebi farklıdır ama fiyatlar yüksek.

İlanlara bakıyorum, özellikle premium araçlarda 5-6 senelik aracı sıfırının yüzde 10-20 altı paraya satmaya çalışanlar var...

İlan sahiplerinin en son furyada yüksek fiyatlardan araç almış olduğu ve şuan ettikleri zararı üstüne yığacakları müşteri aradıkları gerçek...

• bayide makyajlı tucson u üstün körü inceledim az önce.yeni yeşil renk fena değil.direksiyon değişik gelse de rahatsız etmedi.araç tok ve güzel duruyor.kasım-aralıkta verildiği gibi elite plus 4x4 için 2

milyon altı bir fiyat bir miktarda faizsiz kredi olursa müşteri olurum.

• Almanyada Polo fiyatlarında bir indirim mi oldu?

Dün bu linke girdiğimde Polo fiyatı 22000euroydu.

Bugün ise 19600euro.

https://www.volkswagen-automobile-berlin.de/neuwagen/neuwagensuche/5970844

İşte alınıyor hocam gene de 800 bin liraya iş arkadaşım 1.2 Tsi golf aldı 2015 daha yeni yani.

Fiyatlar yüksek evet , ama dediğim gibi mesela sıfırı bir milyon olan aracı alamıyor çünki parası yok bir milyona çıkacak kadar oda bari ikinci el temiz araçlara bakıyım diyor 800 bine ikinci el alıyor mesela , satıcılarda bunu bildiği için daha aşağı çekmiyor fiyatları ...

• ASJV06 A kullanıcısına yanıt
    Ben MG ve Chery’i birbiri ile kıyaslamadım zaten. Güvenlikli araçlar oldugunu vurgulamak istedim sadece.MG Avrupa’da uzun zamandır var ama Chery daha yeni Omada 5 ile Avrupa’ya girdi o yüzden satış rakamları yanıltıcı olur. Ben de senin gibi düşünüyorum. MG kalite anlamında bence de daha iyi.Benim burada vurgulamak istediğim Çin markalarını kötülemenin alemi yok. Her paraya ve bütçeye uygun araç üretiyorlar. Ayrıca MG HSnin makyajlı versiyonunda multimedya-kamera sorunlarının giderildiğini söylüyorlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • CuCuK kullanıcısına yanıt
    fiyat aldınız mı hocam? liste fiyatını mı söylüyorlar?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • CuCuK kullanıcısına yanıt

şu anda fiyatı ne kadar ?

• tayfun000 kullanıcısına yanıt

Alsatcilar 2’ye alip 3 satti eylule kadar olay para kazanma olayi geceli cok oldu.

Olay sifiri 3.3000bandinda olan arabanin 2.elinin 1 milyon alti olmasi bu bitirmedir.Simdi heycanla siparisini bekleyen ic gudulerine istinaden burda degisik bir savunma mekanizmasi varda aldiginiz mali 1 sene sonra degistirmek istediginizde ne dedigimi anlayacaksiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

arkadaş ne arabaymış polo forumda konuşması bitmedi...

kibrit kutusu kadar içi kürek sapı gibi el freni olan arabanın trend topik listesinden inmiyor... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recak -- 24 Mayıs 2024; 15:56:48 >
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt

Acea ülke ve marka bazında paylaşıyor, model bazında paylaşmıyor.

Model bazında jato dynamics takip edebilirsiniz.

@EhtiyarKurt

• montaj34 kullanıcısına yanıt

Bayilerde kalan makyajsız kasa hibritler satılsın diye fiyatların yüksek tutulduğu düşüncesindeyim.bakalım zaman gösterecek kampanya,kredi v.b. olacak mı.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.