Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2024 (14721. sayfa)

5 sn
317.737
Cevap
5.200
Favori
52.603.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1111 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #2
Giriş
    Haziran beklenir. 7 temmuzdan önce Son kampanyalar can yakabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicbass -- 24 Mayıs 2024; 9:25:26 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • DreamSs kullanıcısına yanıt
    Öyle bir olay veya şikayet yok. Yurt dışında çekilmiş sadece 1 video ile buradaki anti cherycilerin çamur atma çabası diyebiliriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EUS E kullanıcısına yanıt
    Vın %90 dan fazla bir orana atanmadı hocam bilginiz olsun.

• faceyourfears20 F kullanıcısına yanıt

Şu an alınması en doğru araba Taigo. Doğru seçim.

Tesla için bir tane makyaj gellince almaya karar verdim. Ufak tefek can sıkıcı detayları var başta koltuk

• sebinkaanhisar S kullanıcısına yanıt

İkinci el düşünürseniz Honda CRV önerebilirim.

• autindustry A kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, gerçekten minikler kategorisiyle otomobil kategorisinin sınırında gibi, Clio'nun yarısı da değildir elbette ama 500-600 olsa şehir içi kullanım için alınabilirdi.

Dacia Spring'in geçen yılki fiyatları nasıldı acaba?

Bir de şunu sorayım, bu araçlara 500-800 verip ikinci araç almak mı yoksa, yoksa eldekini satıp Tesla Y düşünmek mi mantıklı?

Ayrıca fiyatların aşağı gideceği söyleniyor, Tesla Y 1500'e doğru çekilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgi@sayar -- 24 Mayıs 2024; 10:0:11 >
  • medrem kullanıcısına yanıt

80 Bg. atmosferik motor olan mı ? Yoksa Tsi 95 Bg. olan mı hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sebinkaanhisar S kullanıcısına yanıt
    Sportage baktınız mı hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trietz -- 24 Mayıs 2024; 10:3:0 >
  • sarpuli kullanıcısına yanıt

O paralara mucize olur

• QRX kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle 👏 Tesla elektrikli araç piyasasını Chery ise içten yanmalı araç piyasasını adam ediyor! İyi ki varlar.

• bilgi@sayar kullanıcısına yanıt

500bin e satılsa şehiriçi için çok mantıklı ama bu %40 ek çin vergili fiyatı ile 1M'na almak için deli olmak lazım

• Trialla T kullanıcısına yanıt

Aralık ayında Taigo hariç benzer durumdaydık hocam. Ben hanıma araç arıyordum, gerçi sonucunda kendim biniyorum.

Benim için kriterler sırasıyla,

1)Güvenlik

2)Motor Performansı

3)Donanım

4)Bebek arabasının bagaja sığması

Güvenlikten dolayı Renaultlar kafadan elendi. Polo elendi(o dönemde pololarda adaslar yoktu)

Corsa'da ise adas sistemleri + kör nokta uyarı sistemi vardı(bu donanımı sunan tek modeldi)

Motor Performansından dolayı(burada sadece seri olması değil, yakıt tüketimide ön plana çıkıyor.) İ20 elendi.

Donanıma gelince,

Fabia-Corsa-Ibıza arasında kaldım, Corsa'da cam tavan, koltuk-direksiyon ısıtma, kablosuz carplay, kör nokta uyarı sistemi gibi güzel donanımlar vardı. Bu sebeple Corsa'yı tercih ettim.

Bununla birlikte kağıt üzerinde ölçüler yakın olsada tasaraım gereği, Corsa'nın arka tarafı rakiplerine göre daha basık daha dar bunu çok net söyleyim. Ben bagajını kontrol ettiğimde bebek arabası rahatça sığdığı için aldım.

Ancak, Aralık ayında Corsa Polo'dan ve Ibıza'dan 50-60 bin tl daha ucuzdu.

Şu anda sizin aldığınız fiyatlara göre daha pahalı kalmış durumda neredeyse. Ancak 1.15 civarlarına var diye biliyorum.

Taigo'ya gelecek olursak eğer bütçeniz yetiyorsa tabiiki Taigo sizin için en mantıklı seçim olacaktır.

Ancak Vw cephesi, birşeyler deniyor, adas ekliyor, hoparlör azaltıyor, carplayi kapatıyor vs.

• redferrari R kullanıcısına yanıt

Çinli Hintli Tayland lı hepsi gelsin rekabet olsun tamam da.

Bu ne hocam açıklanabilir bişi değil, inşallah fake falandır 10 günde 500 binden fazla izlenmiş bu video. Chery almakta kararsız kalıp bunu gören biri karar vermekte zorluk çekmez.

Chery sahipleri araçlarında benzer bir sorun yaşarlarsa yasal yollara başvurarak iade ve faiziyle paralarını geri talep etsinler. Böyle bir sorunun tamiri olmaz. Kaza anında otomatik olarak ortadan ikiye ayrılan kuş serisi bile daha güvenli. Kaza anında oluyor en azından 😂

• chery tiggo 8 pro excellent için uygun teklif alan var mı ? Her bayide fiyat değişiyor yardımcı olursanız sevinirim

• K U N kullanıcısına yanıt

taigo life paket dsg yi 1.238.000 e alanlar olmuş. Bu fiyata nerede var acaba?

• 1.0 tsi golf dsg

1.2 tsi golf dsg

1.6 tdi golf, passat dsg (şirket aracı)

1.4 160hp passat cc dsg

1.4 tsi 150hp act passat b8

1.5 tsi 150 hp superb dsg

bunların arasında passat act ve superb en uyumlu ve rafine gidişi olan araçlardı.

• togg uzun menzil v1 1718 e 800 bin 12 ay sıfır faiz ile alınırsa araba 1300 e geliyor. Bu fiyata psa grubu cx4 ya da 1.0 motor vag grubu yerine bu araç mantıklı değil mi c suv olarak? Aylık 66k kredi ödeyebilme gücü olan birisi için sormak istedim tabii. Yorumlarınız değerli benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dryaka -- 24 Mayıs 2024; 10:51:39 >
  • ASJV06 A kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam. Corsa hangi motor seçeneği ve donanım? otomatik vites mi ? Kaça almıştınız?

Corsa gerçekten çok sağlam ve güvenilir araç.

Gayet temiz bir kullanım ile sizi 30 yıl götürür.

Ah bir de eskisi gibi fiyatı uygun olsa, ne güzel olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mazi09 -- 24 Mayıs 2024; 11:3:22 >
  • frzstate kullanıcısına yanıt
    MG-Chery markaları Euro Ncap’ten 5 yıldız almış araçlardır.Bu araçların güvenli olup olmadığıyla alakalı hiçbir kuşkum yok. Videodaki araçta meydana gelen şey üretim hatasıdır. Firma yeni bir araçla değiştirmek zorunda. Diğer firmaların hatalı araç üretme oranlarına da baktınız mı? Örnegin showroomdan sıfır alınan VW passat aracın yolda DSG sinin patladığı ile alakalı videolar da var. Demem o ki her firmanın aracında hata kusur olabiliyor.

Bence Çinli firmaları küçümsemek yerine Avrupalı firmalara baskı kurup fiyatları düşürmek daha doğru bir yol diye düşünüyorum.Bugün eğer Çinli markalar ülkemizde olmasaydı bugün Çinli markaları kötüleyen insanlar Avrupalı araçları indirimli alamazlardı. Yani alay ettikleri Çinliler yüzünden piyasada indirim fırtınası esiyor. Bu konuda Çinli firmalara teşekkür etmek lazım.

İşin matematiksel boyutuna gelirsek 1.2-1.4 milyon TL bandında C segmenti , üstüne 100-200K koyup D segmenti donanım olarak son derece dolu SUV satabilen Avrupalı firma varsa elbette gidip alalım.

İşin özeti Avrupalı firmalar Çinin devasa üretim kapasitesi ve maliyet düşürerek uygun fiyatlı araç üretme yeteneğiyle baş edemiyorlar o yüzden böyle itibar suikastligi yapıyorlar. İstedikleri kadar yapsınlar müşteri cebine en uygun aracı alıp geçiyor

Bu arada vw kullanıcısıyım.

• dryaka D kullanıcısına yanıt

Araba nasıl 1300'e geliyor? Hesabınızda hata var.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.