Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2024 (14722. sayfa)

4 Kayıtlı Üye ve 45 Misafir (7 Mobil) - 42 Masaüstü7 Mobil
5 sn
318.264
Cevap
5.214
Favori
52.749.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1114 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #4
Giriş

800bin aylık 35k faiz verir 1 senede 420k verir. Cebinizden keş 1700 çıkacağına 800 çıkar faizi düşerseniz toplam ödediğinizden 1300e gelir

• th3sicilian T kullanıcısına yanıt
    O nasıl hesap, 800bini bir yıl sonra mı ödüyorsunuz, 32 günlüğüne bağlarsanız şu anki koşullarda net %3.5 gibi bir getirisi var, her ay ana para da eriyeceği ve muhtemelen faiz oranları düşeceği için hesapladığınızdan kat kat az bir getirisi olur o kredinin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • jusper kullanıcısına yanıt
    Hesaplamışlar ortalama yüzde 12 civarı avantajı oluyor, enflasyona ve faizlerin ne kadar böyle gideceğine göre değişir.
    Hangi Otoyoutube
    TOGG 800 BİN TL KREDİ %15e Varan İndirim (Kredi Paketi) #togg #kredi
    https://www.youtube.com/watch?si=fHK7i7mUXYtHaLHg&v=e-3bdP1NNNo&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SFXYZ -- 24 Mayıs 2024; 11:13:6 >

• Halit G H kullanıcısına yanıt
    Hangi bayi acaba ve hangi renk

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • SFXYZ S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, bahsedilen modelde iyi niyetli bir hesaplamayla( aylık faizin net getirisi hesapladıkları kadar yüksek olmayacaktır) %9.5 bulmuşlar, konuyu açan arkadaş %30lardan bahsediyordu

• th3sicilian T kullanıcısına yanıt

Bu hesap tutmaz. Mb döviz çektiği için tl likidite arttı faizler düşüyor. 1 yıl boyunca bu faizi alamayacaksınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • winrar48 W kullanıcısına yanıt

İkisinin de fiyatı aynı mı ?

• Supernova1071 kullanıcısına yanıt

Tam olarak ben de aynı soruyu soruyorum işte😊

• jusper kullanıcısına yanıt
    kaptan sürekli şikayetvar sitesinden link atarken bunu gözden kaçırmış olmalı:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEVENİNTEORİ -- 24 Mayıs 2024; 11:28:41 >
  • Halit G H kullanıcısına yanıt
    Ben de almayı düşünüyorum taigo

• ASJV06 A kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler yorumlarınız için. Öncelikle corsa hayırlısı olsun sizin için kazasız belasız kullanırsınız inşallah.

Biz de bu araçlar birini alıcaz gibi duruyor ama seçenekleri biraz azalttım. Corsa fiyat olarak bence şu an çok cazip olmadığı için onu düşünmeyi bıraktım. Çok yüksek ihtimal bütçe biraz zorlayarak taigo, sonrasında da polo ve fabia arasında gidip geliyorum.

• 800bin den her ay 66bin kredi ödeyeceksiniz ve bu miktar her ay azalacak. Haliyle getirisi de azalacak. 420k olmuyor avantajı. Düz mantık gitmeyin.

• Trialla T kullanıcısına yanıt

fabia'ya ben de daha yakınım kullanırken güzel fakat satarken sorun yaşar mıyım düşüncesi mevcut. aldıktan bir iki yıl sonra c segmenti araca geçerim.

• mazi09 M kullanıcısına yanıt
    1.0 polo life dsg 95 diye biliyorum, yeni versiyon donanimli hocam

• Selamlar.

Aklımızda 2 araç var.

Honda HRV Hibrit - 1.672.000

Renault Austral Hibrit - 1.605.000 

Bu iki modelden fiyat alan var mı acaba? Bu iki modele ek olarak tavsiye verebileceğiniz bir marka model var mıdır?

• İnsancıl Yaratık kullanıcısına yanıt

Hrv full hybrid, austral mild hybrid. Arasındaki farkı biliyorsunuz değil mi ?

• masterap M kullanıcısına yanıt

Hocam, konuyla alakam yok ama yazıp bizi aydınlatırsanız seviniriz.

• Incursio kullanıcısına yanıt
    Mildhybrit aracı hareket ettiremez.
    Hybrid ise yeterli şarj seviyesine gelince aracı hareket ettirir.

• medrem kullanıcısına yanıt

Haziran'ı beklemeyi bilmem ama fiyat iyiymiş.  

Polo da yeni donanım versiyon ile eski arasında ne fark var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mazi09 -- 24 Mayıs 2024; 12:8:59 >
  • Hrvde australa göre daha büyük elektrik motoru ve batarya var. Mild hybrid denilen şey emisyon düşürmeyle alakalı. Full hybrid ise direkt yakıt tasarrufunu hedefliyor

Şehir içinde austral hrvnin iki katı yakar

Şehir dışında hemen hemen aynı yakarlar

Ancak hrvde atmosferik motor + elektrik motoru mevcut, seyir keyfi olarak herkese hitap etmeyebilir. Gaza yüklenirsen bağırır vs. Austral klasik turbo benzin motorlu ve performansı daha iyi

Hrv garanti (6yıl) ve sağlamlık yönünden ciddi ağır basıyor. Buradaki soru neye ihtiyaç olduğu ?

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.